Best 4 You vs RVG Baldai (79:83)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 06 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„RVG Baldai“ ketvirtfinalį pradėjo sudėtinga pergale tik po pratęsimo

2016 kovo 06 d., Sekmadienis, 20:24 val., peržiūros: 918

Kovo 6 dieną, 18:20 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos, „Mažosios“ taurės, komandos „Best 4 You“ (šeimininkai) ir „RVG Baldai“ (svečiai). Buvo žaidžiamos pirmosios ketvirtfinalio rungtynės tarp šių komandų (kova vyks iki 2 pergalių). Kaip ir buvo galima tikėtis susitikimas buvo labai atkaklus, o per 40 minučių taip ir nepaaiškėjo stipresnė komanda, tad buvo žaidžiamas pratęsimas. Papildomo laiko metu ir vėl nei viena pusė neketino nusileisti, bet „RVG Baldai“ svarbiausiomis atakomis buvo tikslesni ir pasiekė sudėtingą pergalę, rezultatu 79:83.

Rungtynių pradžioje labai galingai startavo svečiai, o jų pranašumas per kelias minutes pasiekė 8 taškus. „Best 4 You“ suskubo paprašyti pertraukėlės ir kuriam laikui sugebėjo atsitiesti, bet čia pat varžovų pranašumas pasiekė ir rekordinę – 12 taškų ribą. Nuo to momento šeimininkai visą laiką kantriai artėjo, o skirtumas taškas po taško tirpo. Abi komandos šį vakarą kaip niekad dažai atakavo iš toli, bet tai tikrai nebuvo stirpiosios komandų pusės, tad rezultatyvumas suprastėjo ir prasidedant ilgajai pertraukai „RVG Baldai“ vis dar išlaikė nedidelį pranašumą savo pusėje 30:36.

Po ilgosios pertraukos „RVG Baldai“ ekipos puolimas visiškai sustojo, o savo žaidimą pagaliau pajutę šeimininkai labai greitai artėjo, kol pirmą kartą šiose rungtynėse jiems pavyko persverti rezultatą savo naudai. Nuo to momento pirmaujanti komanda keitėsi ne vieną kartą, o pats žadimas darėsi vis atkaklesnis. Savaime suprantama, tokioje kovoje daugėjo ir pražangų, o rungtynėms artėjant į pabaigą intriga pasiekė maksimumą. Atrodė, kad dabar geresnėje situacijoje buvo „Best 4 You“ komanda ir jiems priklausė 6 taškų pranašumas, bet nesulakomai žaidusio M. Stankevičiaus vedami svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą ir po 40 minučių rezultatas vis dar buvo lygus 72:72.

Pratęsimas puikiai atspindėjo iki šiol vykusią kovą, o vienu metu šeimininkai, atrodė, jog perima iniciatyvą, bet „RVG Baldai“ nenuleido rankų anksčiau laiko ir dabar vėl viskas sprendėsi paskutinėmis atakomis. Tokioje situacijoje kiekvienas metimas buvo vertas pergalės, bet šį kartą „Best 4 You“ komandos taikiklis užsikirto, o nedidelį pranašumą pasiekę svečiai sugebėjo išplėšti puikią pergalę, laimėdami rezultatu 79:83.

Tautvydas Cylikas („RVG Baldai“):

„nenuvertiname varžovų, nes komanda pasiekusi ketvirtfinalį yra jau įrodžiusi, jog gali laimėti, bet šiandien jiems tikrai labai krito „lempiniai“ tritaškiai, kurių dėka jie ir atsitiesė. O pratęsimo metu pergalę nulėmė geresnis mūsų žaidimas gynyboje“.

Best 4 You: Rokas Jurgėlas – 19 tšk. (11 atk. kam.), Karolis Klimas – 18 tšk. (14 atk. kam., 9 išpr. praž.), Lukas Jagminas – 13 tšk., Darijus Jagminas – 11 tšk.

RVG Baldai: Mantas Stankevičius – 37 tšk. (5 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Grant Aleksa – 16 tšk. (7 išpr. praž.), Karolis Zujus – 12 tšk. (13 atk. kam.), Martynas Gailiūnas – 10 tšk.

„RVG Baldai“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Coca Colą“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Senukai“ savaitę pradėjo lengva pergale prieš „Best 4 You“ ekipą (2016 sausio 19 d., antradienis, 01:16 val.)„RVG Baldai“ įrodė savo pranašumą prieš „Celsį“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:21 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pusfinalį pradėjo pergalę prieš „RVG Baldus“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:12 val.)„RVG Baldai“ įtikinamai įveikė „Dentist Team“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:07 val.)„RVG Baldai“ nesunkiai susitvarkė su „Coca Cola“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:03 val.)„RVG Baldai“ ekipa tik po pratęsimo palaužė „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkus. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:48 val.)„RVG Baldai“ lengvai įveikė nepilnos sudėties „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2016 kovo 18 d., penktadienis, 21:48 val.)Įspūdingas „Lietuvos geležinkelių“ spurtas ketvirtajame kėlinyje leido išsaugoti pergalę prieš „Best 4 You“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 22:17 val.)„RVG Baldai“ patiesė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 21:02 val.)