VIJOKLĖ vs KAUNO ENERGIJA (65:93)"ĮMONIŲ+" LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2008 balandžio 13 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

"Kauno energija" užtikrintai keliauja link finalo

Marius Antanaitis atliko dvigubą dublį ir tapo naudingiausiu dienos žaidėju
2008 balandžio 13 d., Sekmadienis, 22:52 val., peržiūros: 6894
Šį vakarą, balandžio 13 dieną, "Vydūno" vidurinės mokyklos sporto salėje, aikštės šeimininkai "Vioklė" pirmose "Įmonių+ lygos" "Paguodos turnyro" pusfinalio rungtynėse susitiko su "Kauno energija". Trečiajame kėlinyje dominavę aikštėje svečiai susikrovė tokį pranašumą, kurio užteko pergalei pasiekti. Pirmąjį žingsnį pergalės link "Kauno energija" žengė patiesę "Vijoklę" rezultatu 65:93.

Pirmame kėlinyje vyko žvalgyba – abi komandos apsišaudė taikliais metimais, bet nė vienai nepavyko atisplėšti. Tik ketvirčio pabaigoje taikliau metę tolimus metimus "Kauno energija" sugebėjo laimėti pirmąjį kėlinį rezultatu 20:25.

Antrajame kėlinyje jautėsi, jog iniciatyva yra svečių rankose, o "Vijoklė" gelbėjosi tik taikliais tolimais metimais, tačiau po dviejų kėlinių šeimininkų deficitas išaugo iki 10 – 36:46.

Trečiasis ketvirtyje įvyko lūžis – 10:0 pradėjus "Kauno energija" visa ketvirtį krovėsi pranašumą ir po trijų kėlinių nuo varžovų buvo nutolę jau 23 taškų pranašumu – 47:70.

Ir paskutiniame kėlinyje smarkiai atsilikinėjančiai "Vijoklei" nepavyko pakreipti rungtynių eigos kita linkme, o svečiai užtikrintu žaidimu įtvirtino pergalę rezultatu 65:93 ir žengė pirmąjį žingsnį link finalo.

Po susitikimo "Kauno energijos" žaidėjas Deivydas Čereška dėkojo savo komandai už pergalę ir pastebėjo, jog jo ekipa šiandien buvo stipresnė.

Nesustabdomas nugalėtojų ekipoje buvo M.Antanaitis, pelnęs 34 taškus ir atkovojęs 16 kamuolių. Po 16 taškų pridėjo S. Zbumirskas ir M.Zdanauskas.

"Vijoklės" gretose išsiskyrė K.Sakalauskas, įmetęs 20 taškų ir A.Nanartonis, pelnęs 17 taškų ir atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų.

Rungtynių nugalėtojai M. Stankevičiaus darbą įvertino 8 balais, o tuo tarpu T. Keršiui skyrė 2 balus, juokaudami, kad pasiteisino T. Keršio asociacija su kerštu. Šeimininkai abiem arbitram skyrė 7 balus.
"Vijoklė" užtikrintai keliauja pergalių takais (2008 sausio 27 d., sekmadienis, 23:38 val.)"Kauno energija" - neįkandamas riešutas "Vėjų linijai" (2008 vasario 27 d., trečiadienis, 20:53 val.)"Kauno energija" namuose sutriuškino "Helviną" (2008 sausio 25 d., penktadienis, 22:31 val.)"Kauno energijos" triuškinančioje pergalėje naujas rekordas! (2008 sausio 11 d., penktadienis, 22:16 val.) "Kauno energija" išsklaidė kaip dūmą visas "Lytagros" iliuzijas (2008 vasario 06 d., trečiadienis, 21:44 val.)"Kauno energija" - "Įmonių+" lygos "Paguodos" taurės turnyro finale! (2008 balandžio 16 d., trečiadienis, 22:43 val.)"Kauno Energija" nepaliko vilčių "Naftelf & Nowaco" (2008 kovo 21 d., penktadienis, 22:49 val.)"Kauno energija" lengvai įveikė "Infoface - kaveikti.lt" (2008 kovo 02 d., sekmadienis, 22:29 val.)"Kauno Energija" savo aikštelėje įveikė "Vėjų liniją" (2007 gruodžio 07 d., penktadienis, 22:20 val.)"Kauno Švara & KRG" priešinosi tik du kėlinius (2008 kovo 02 d., sekmadienis, 19:47 val.)