KG Group vs Kauno autobusai (104:96)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 13 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Taškų lenktynėse pergalę pasiekė „KG Group“

2015 gruodžio 13 d., Sekmadienis, 18:03 val., peržiūros: 1052

Sekmadienį, gruodžio 13 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „KG Group“ (2/0) ir svečių „Kauno autobusų“ (1/1) ekipų. susitikimo pradžioje komandos keitėsi taikliais tolimais metimais ir žaidė apylygiai, tačiau kiek geriau atrodę aikštės šeimininkai įgijo šešių taškų pranašumą. Antro kėlinuko pradžioje „KG Group“ atitrūko ir įgijo dviženklę persvarą, tačiau prieš ilgąją pertrauką kiek geriau sužaidę svečiai sumažino atsilikimą iki devynių taškų. Po ilgosios pertraukos komandos ir toliau žaidė tik puolimu paremtą krepšinį, tačiau šįkart taiklesni buvę „Kauno autobusai“ sumažino atsilikimą vos iki dviejų taškų. Paskutinėje ir lemiamoje rungtynių dalyje užtikrintai rungtyniavę šeimininkai susigrąžino dviženklę persvarą ir pasiekė pergalę rezultatu 104:96 (31:25, 26:23, 19:26, 28:20).

Rungtynės prasidėjo penkiais iš eilės aikštės šeimininkų taškais, į kuriuos svečiai atsakė keturiais iš eilės. Kiek vėliau „KG Group“ dar šiek tiek atitrūko, tačiau du tolimus metimus iš eilės pataikę „Kauno autobusai“ rezultatą išlygino. Kiek vėliau du metimus iš toli pataikęs A. Pelšs ir vėl išvedė „KG Group“ į priekį, kurie įgijo šešių taškų pranašumą, tačiau ilgai juo nesidžiaugė, nes čia pat svečių krepšininkai surengė spurtą 0:7 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Einant pirmojo kėlinuko laikui į pabaigą taip pat septynis taškus iš eilės pelnę aikštės šeimininkai susigrąžino pirmaujančių rolę bei po pirmojo ketvirčio turėjo šešių taškų pranašumą. 31:25.

Antrojo kėlinuko pradžioje abi ekipos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje skirtumas tarp jų kurį laiką nesikeitė. Vis tik, dar septynis taškus be varžovų atsako surinkę aikštės šeimininkai atitolo nuo priešininkų jau trylikos taškų skirtumu, tačiau pastarieji neliko stovėti vietoje ir, sužaidę kelis sėkmingus epizodus, sumažino savo deficitą beveik perpus. Kiek vėliau komandos ir vėl keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau per likusį laiką iki pirmosios rungtynių pusės pabaigos geresnį taiklumą pademonstravę „KG Group“ ekipos krepšininkai įgijo devynių taškų persvarą. 57:48.

Po ilgosios pertraukos „KG Group“ tęsė sėkmingą bei rezultatyvų žaidimą, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki šešiolikos taškų, tačiau čia pat susiėmę „Kauno autobusai“ sužaidė atkarpą 2:10 ir sumažino deficitą iki aštuonių taškų. Kiek vėliau žaidimas eilinį kartą išsilygino ir abi ekipos viena po kitos rengė greitus išpuolius, tačiau pačioje trečiojo ketvirčio pabaigoje sustoję aikštės šeimininkai leido priešininkams įsibėgėti, kurie puikiai tuo pasinaudojo ir surengę spurtą 0:11 sumažino savo atsilikimą vos iki dviejų taškų. 76:74.

Jau pačioje paskutinės rungtynių dalies pradžioje visas priešininkų pastangas nubraukė aikštės šeimininkų spurtas, kurio dėka jiems pavyko susigrąžinti devynių taškų pranašumą. Kiek vėliau „Kauno autobusų“ žaidėjai dar bandė vytis, bet užtikrintai puolime krepšį atakavę „KG Group“ ekipos krepšininkai neleido priešininkams net pagalvoti apie pergalę. Vis tik, rungtynių pabaigoje, kai viskas daugmaž jau buvo aišku, svečių ekipos krepšininkai dar pataikė kelis tolimus metimus, kurių dėka sumažino atsilikimą iki vienženklio, tačiau pergale vistiek džiaugėsi „KG Group“. 104:96.

Po pralaimėjimo Audrius Juodelis kalbėjo: „Neturėjome vidurio puolėjo Čerkunovo, kuris yra traumuotas, todėl buvo sunku žaisti prieš Šumskį, reikia atsvaros jam. O šiaip varžovai gerai pataikė, pas trūko poros žaidėjų, gerų snaiperių, todėl taip ir gavosi. Palyginus, dar neblogas rezultatas“.

„KG Group“: Vilius Šumskis – 32 tšk. (15 atk. kam.), Artūrs Pelšs – 21 tšk. (12 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Giedrius Kurtinaitis – 21 tšk. (6 rezult. perd.), Karolis Pupinis – 15 tšk. (18 atk. kam.), Eimantas Aukštikalnis – 12 tšk.

„Kauno autobusai“: Deividas Sabeckis – 35 tšk. (17 atk. kam., 5 rezult. perd.), Tomas Rakauskas – 29 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Vilius Sajekas – 13 tšk.

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „KG Group“ (2016 kovo 07 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Banga & R2P Sport“ neturėjo vargo su „KG Group“ komanda (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 21:36 val.)Pirmose A lygos rungtynėse sunki „KG Group“ pergalė prieš „ASU ‒ Tornado KM“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:12 val.)Tik penkiese susirinkę „KG Gruop“ nugalėjo Kauno rajono „ASU – Tornado“ ekipą (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:33 val.)Rungtynių pabaigoje“Banga & R2P Sport“ palaužė „Kauno autobusus“ (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:11 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Kauno autobusai“ išlygino serijos rezultatą (2016 balandžio 25 d., pirmadienis, 23:11 val.)Uraganinis „Bangos & R2P Sport“ puolimas nesuteikė vilčių „Kauno Autobusams“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:58 val.)Ketvirtame kėlinuke „KG Group“ tiesiog nušlavė „Atletą“ ‒ LSU-2 (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 21:10 val.)Po didžiosios pertraukos išsijudinę „KG Group“ krepšininkai pasipuošė bronzos medaliais (2016 gegužės 04 d., trečiadienis, 23:16 val.)Rezultatyvioje dvikovoje „KG Group“ nesunkiai susitvarkė su „Atletu ‒ LSU-2“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 21:13 val.)