STATYBŲ VIZIJA & LVA vs KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS & BURITUS (75:84)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 sausio 30 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" po atkaklios kovos palaužė "Statybų Viziją & LVA"

2011 sausio 30 d., Sekmadienis, 20:08 val., peržiūros: 5038

Sekmadienio vakarą "Švyturi0 – Kauno Krepšinio "Įmonių" lygoje "Top Sport" pirmenybėse" savo jėgas išbandė "Statybų Vizija & LVA" bei "Kauno Energetikos Remontas & Buritus". Ekipos šiame susitikime pademonstravo, kad yra verta viena kitos ir aikštėje vyko nepaprastai atkakli kova dėk viekvieno taško ir kamuolio. Po dviejų kėlinių švieslentėje degė lygus rezultatas (43:43). Vis tik, antroje susitikimo pusėje svečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir laimėjo rungtynes rezultatu (75:84).

Susitikimą taikliu tritaškiu pradėjo Dainius Bakanas, tačiau Mantas Šateika tuoj pat atsakė tokiu pat sėkmingu mėginimu (3:3). Dainius Bakanas ir toliau smaginosi puolime. Žaidėjas pelnė dar 5 taškus iš eilės ir "Statybų Vizija & LVA" atitrūko (8:3). Vis tik, svečiai po keturių taškų, kuriuos pelnė Gediminas Vasiliauskas ir Jonas Paužuolis savo atsilikimą sumažino iki minimumo (8:7). Neilgai trukus rungtynių svarstyklės visiškai išsilygino (13:13). Tačiau taiklus Mariaus Petrausko tritaškis ir Donato Petrausko dvitaškis vėl sugrąžino šeimininkams persvarą (18:13). Vis tik, kėliniui baigiantis svečiams buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki minimumo (21:20), tačiau "Statybų Vizija & LVA" kėlinukui baigiantis pelnė keturis taškus be atsako ir padidino savo pranašumą iki penkių taškų (25:20).

Antrojo kėlinio pradžioje po trijų Dainiaus Bakano ir Donato Petrausko taškų šeimininkai atitolo 8-iais taškais (28:20). Dainius Bakanas ir Marius Petrauskas pataikė dar ir po tritaškį ir šeimininkų persvara pirmą kartą išaugo iki dviženklės (34:24). Vis tik, "Kauno Energetikos Remontas & Buritus" vedini Manto Šateikos spurtavo 2:9 ir skirtumas aptirpo iki trijų taškų (36:33). Marius Petrauskas pataikė iš toli, tačiau svečiai atsakė šešiais Vytauto Peseckio ir Jono Paužuolio taškais ir rezultatas vėl tapo lygus (39:39). Dainius Bakanas "įsūdė" dar vieną tritaškį išvesdamas šeimininkus į priekį, bet kėliniui baigiantis svečiai išlygino rezultatą (43:43).

Antroji rungtynių pusė prasidėjo Vytauto Peseckio tritaškiu, bet Marius Petrauskas ir Laurynas Vadapolas atsakė penkiais taškais (48:46). Rungtynės ir toliau vyko taškas į tašką. "Statybų Vizijai & LVA" pirmaujant rezultatu (55:51), "Kauno Energetikos Remontas & Buritus" padidino apsukas ir laimėję atkarpą 2:10 jie išsiveržė į priekį keturiais taškais (57:61). Donatas Petrauskas sumetęs dvi baudas aptirpdė svečių persvarą iki dviejų taškų (61:63), tačiau kėlinio pabaigoje Vytautas Peseckis pataikė iš toli ir vėl padidino savo komandos pranašumą (61:66).

Ketvirtojo kėlinuko pradžia šeimininkams nežadėjo nieko gero. "Kauno Energetikos Remonto & Buritus" atkarpa 2:7 pirmą kartą "Statybų Viziją & LVA" priverė atsidurti varžovams už nugarų dviženkliu atstumu (63:73). Penki iš eilės šeimininkų taškai, kuriuos pelnė Marius Petrauskas vėl grąžino intrigą (68:73). Tačiau čia pat Gediminas Vasiliauskas pelnė du taškus, Jonas Paužuolis pridėjo tris ir ekipas vėl skyrė dešimt taškų (68:78). Laurynas Vadapolas dviejų atakų metu sugebėjo savo komandos deficitą sumažinti trimis taškais (71:78), tačiau čia pat Nerijus Petravičius pelnė du taškus, Igoris Konovalenko sumetė dvi baudas ir skirtumas išaugo iki vienuolikos taškų (71:82). Per likusį laiką šeimininkai dar bandė pakeisti rungtynių eigą, tačiau laiko tam buvo per maža ir "Kauno Energetikos Remontas & Buritus" šventė pergalę rezultatu (75:84).

Trenerių mintys video rubrikoje.

"Statybų Vizijos & LVA" gretose išsiskyrė: Dainius Bakanas 29 taškai (7 atk. kam), Marius Petrauskas 23 taškai, Donatas Petrauskas 12 taškų (14 atk. kam)

"Kauno Energetikos Remontą & Buritus" į pergalę vedė: Jonas Paužuolis 23 taškai (13 atk. kam), Vytautas Peseckis 21 taškas (11 atk. kam), Mantas Šateika 19 taškų (8 atk. kam)

"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" po atkaklios kovos nusileido "Bangos energetika - Diremta & STP" ekipai (2011 sausio 07 d., penktadienis, 22:02 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" po atkaklios rungtynių pabaigos prasibrovė į ketvirtfinalį (2011 balandžio 18 d., pirmadienis, 22:06 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" tiesiog nušlavė varžovus (2010 lapkričio 19 d., penktadienis, 23:27 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" pasiekė sunkią pergalę (2011 kovo 27 d., sekmadienis, 21:35 val.)"Kauno energetikos remontas & Buritus" nugalėjo "Vijora" (2011 vasario 27 d., sekmadienis, 20:58 val.)Varžybų pabaigoje "Kauno energetikos remontas & Buritus" palaužė "Lietuvos dujas" (2011 balandžio 20 d., trečiadienis, 22:29 val.)"Kauno energetikos remontas & Buritus" sumindė traumų išretintą "Club 9 & Pizza Club" ekipą (2010 lapkričio 26 d., penktadienis, 21:27 val.)"Kauno grūdai & SRG" nugalėjo "Statybų viziją & LVA" (2011 kovo 27 d., sekmadienis, 22:14 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" iškovojo pergalę, tačiau į finalą pateko "Kauno Grūdai & SRG" (2011 gegužės 10 d., antradienis, 23:07 val.)"Kauno energetikos remontas & Buritus" įveikė "Lietuvos dujas" ir išliko nepralaimėję (2011 kovo 23 d., trečiadienis, 20:41 val.)