Kauno technologijos universitetas vs Celsis (66:44)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Kauno technologijos universitetas“ be didesnio vargo įveikė „Celsis“ ekipą.

2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 18:59 val., peržiūros: 1164

Sekmadienį, sausio 10 dieną, "Kauno technologijos universiteto" sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „RIND“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Kauno technologijos universitetas" ir svečių teisėmis žaidę "Celsis" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Kauno technologijos universiteto" krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (15:10). Antrasis kėlinys buvo dar geresnis šeimininkų ekipai, kuriai pavyko padidinti skirtumą iki 14 taškų – (37:23). Trečiasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus abiems komandoms, bet visgi kėlinį geriau pavyko sužaisti "Celsis" ekipai – (43:31). Ketvirtame kėlinyje "Kauno technologijos universiteto" krepšininkai neatsipalaidavo, padidino skirtumą iki 22 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (66:44).

Pirmasis kėlinys prasidėjo nelabai rezultatyviai, sužaidus pirmas 3 minutes komandos buvo įmetusios tik po vieną tikslų metimą – (3:1). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus "Kauno technologijos universitetui" pavyko pirmauti rezultatu – (8:3). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė žaisti apylygiai ir po pirmo kėlinio rezultatas buvo – (15:10).

Antrasis kėlinys komandoms buvo kiek rezultatyvesnis. Kėlinį kiek geriau pavyko pradėti šeimininkų ekipai, kuriai sužaidus 3 minutes pavyko skirtumą padidinti tarp komandų iki 7 taškų – (21:14). Sužaidus dar apie 2 minutes ir kėliniui įpusėjus "Kauno technologijos universitetui" pavyko laimėti sausą atkarpą – (9:0), po kurios skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dviženklio – (30:17). Antroje kėlinio dalyje komandų žaidimas išsilygino, šeimininkai dar vienu tašku padidino skirtumą ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (37:23).

Trečiasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes komandos pelnė vos po kelis taškus – (39:26). Antroje kėlinio dalyje komandoms pavyko pataikyti keliais metimais daugiau ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (43:31).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo "Kauno technologijos universiteto" ekipos laimėtą 5 minučių atkarpa – (10:8), po kurios kėliniui įpusėjus komandas skyrė 14 taškų – (53:39). Antroje kėlinio dalyje "Celsis" ekipos žaidimas užstrigo, šeimininkai sužaidė dar vieną puikią atkarpą – (13:5) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (66:44).

Po pralaimėtų rungtynių "Celsis" ekipos treneris kalbėjo: "Šiandieną nebuvo mūsų komandos diena, dar tokios komandos per du metus neesu matęs. Aišku čia ir priešininkų nuopelnas, bet mes patys su tokia sudėtimi tikrai nesužaidėme kaip galėjome. Sveikinu varžovus. Bus revanšas!"

Kauno technologijos universitetas: Antanas Kilas – 16 tšk. (7 išpr. praž.), Valdas Grigaliūnas – 14 tšk. (13 atk. kam.), Laurynas Andriuškevičius – 12 tšk. (9 rezult. perd.), Vytautas Tilinskas – 12 tšk.

Celsis: Ignas Krukonis – 20 tšk. (5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Žilvinas Balynas – 13 tšk. (15 atk. kam.), Mantas Valatkevičius – 6 tšk.

„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „ACME“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:21 val.)„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „RVG Baldų“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:34 val.) „Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (76:73) (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:58 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Coca Colą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 19:11 val.)„Kauno technologijos universitetas“ išvargo pergalę prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:34 val.)Savo sąlygas diktavęs „Kauno Technologijos Universitetas“ atlaikė „Callcredit“ šturmą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 18:45 val.)„Kauno Technologijos Universitetas“ saldžiai revanšavosi „ASU & Co AgroVIS“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 23:09 val.)„Coca cola“ po permainingos kovos įveikė „Kauno technologijų universiteto“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 00:46 val.)„Karo medicinos tarnyba“ po pratęsimo palaužė „Celsį“ (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 03:01 val.)