STATYBŲ VIZIJA & LVA vs KAUNO ARTMEDIA (84:94)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 18 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

Graži „Kauno Artmedia“ pergalė

2009 vasario 18 d., Trečiadienis, 23:01 val., peržiūros: 5032

Šį vakarą LVA sporto salėje susitiko šeimininkų „Statybų vizija & LVA“ ir svečiai „Kauno Artmedia“ ekipos. Po gražios ir intriguojančios kovos, sunkia pergalę šventė svečių ekipa, ji laimėjo šias rungtynes rezultatu 94:84.

Pirmasis kėlinys prasidėjo 5 šeimininkų taškais, bet tuo pačiu greit atsake ir svečių ekipa. „Kauno Artmedia“ ekipa per šį kėlinį fantastiškai pataikė iš toli, net 6 iš 9 metimų pasiekė tikslą, tačiau šį kėlinį laimėjo šeimininkų komanda 25:24. Ir tai labai patiko triukšmingiem „Statybų vizija & LVA“ ekipos sirgalėms, kurie už savo mėgstama ekipą sirgo kaip išprotėję.

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu 8:2 ir tai jiems leido išsiveržti į prieki. Šeimininkų ekipa šį kėlinį pradėjo dažniau klysti ir tuo puikiai pasinaudojo „Kauno Artmedia“ ekipos žaidėjai, jie tiksliai perduodami kamuolį komandos draugam greitai rinkosi taškus, jie ir laimėjo šį kėlinį 28:17 ir prieš didžiąja pertrauka turėjo 10 taškų persvara 52:42.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje ir toliau vyko graži ir atkakli kova. Svečių ekipa bandė išsaugoti rezultatą, o šeimininkai bandė jį sumažinti. Po „Statybų vizija & LVA“ minutinės pertraukėlės Darius Baltušis pataikė tritaški ir tai užvedė ne tik ekipos sirgalius, bet ir jo komandos draugus jie surengė spurta 12:0 ir po Mariaus Petrausko metimo vėl išsiveržė į prieki 58:57. Tačiau kėlinio pabaiga sėkmingiau sužaidė svečių ekipa, jie įmetė pora tritaškiu metimų ir po trijų kėlinių vis dar buvo priekyje 70:64. Ir buvo aišku, kad paskutiniame kėlinyje bus įdomi kova.

Ketvirtame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką, tačiau šeimininkam niekaip nebepavyko prisivyti varžovų, kad ir kiek juos bandė užvesti jų sirgaliai, jiems taip ir nepavykdavo išlyginti rezultato, kaip tik prisivydavo svečių ekipa, šie tuojau pat atitrūkdavo. Taigi po finalinės sirenos švieslentėje degė rezultatas 94:84, kuris reiškė jo gražia pergalę šventė „Kauno Artmedia“ ekipa.

Šeimininkų ekipoje labiausiai išsiskyrė Darius Baltušis pelnęs 29 taškus.

Svečių ekipoje išsiskyrė ekipos lyderis Lukas Martinaitis pelnęs 30 taškų, atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų ir išprovokavęs 7 varžovų pražangas.

„Statybų vizija & LVA“ komandos treneris teigė jog jų varžovai , tai labai stipri komanda jie vikresni ir gerai pataiko iš toli.

„Kauno Artmedia“ ekipos treneris pakomentavo tiek jog užsivedėm ir laimėjom ir tai mums labai svarbi pergalė.

Nesunki "Kauno Artmedia" pergalė (2008 lapkričio 21 d., penktadienis, 23:03 val.)"Kauno Artmedia" iškovojo pergalę svečiuose (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 18:12 val.)"ICE" ir toliau lieka be pergalės (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 22:30 val.)"Kauno artmedia" pergalę iškovojo tik po pratęsimo (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 20:23 val.)"Kauno Artmedia" nepasigailėjo BC "Tas kiemas" ekipos (2008 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:05 val.)"Kauno artmedia" nepasigailėjo "Kolpingo kolegijos" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 17:51 val.)Rungtynės tarp "Kauno Artmedia" ir "Kentus" baigėsi taikiai (2009 kovo 21 d., šeštadienis, 17:32 val.)"Varaida" nepasigailėjo "Kauno artmedia" ekipos (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Varaida“ iškovojo pergalę ir pateko į finalą (2009 balandžio 26 d., sekmadienis, 20:19 val.)"ICE" tik po pratesimo sugebėjo palaužti "Kauno Artmedia" (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:19 val.)