BANGA vs KAUNO ARTMEDIA (75:93)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 11 d., Sekmadienis, 15:40 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

"Kauno Artmedia" iškovojo pergalę svečiuose

2009 sausio 11 d., Sekmadienis, 18:12 val., peržiūros: 4585

Šiandien Santaros gimnazijos sporto salėje „Bangos“ krepšininkai priėmė svečius – „Kauno Artmedia“ krepšininkus. Beveik visas rungynes pirmavę aikštelės svečiai ketvirtame kėlinyje nutolo nuo savo varžovų ir iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 75-93.

Pirmąįjį kėlinį daug sėkmingiau pradėjo svečiai, po kurių spurto kėlinio pradžioje rezultatas tapo 2-14. „Bangos“ krepšininkai tarsi įsijungė į žaidimą nuo kėlinio vidurio ir dėl prastai sužaistos kėlinio pradžios, pralaimėjo pirmąjį ketvirtį rezultatu 11-19.

Antasis kėlinys buvo kur kas permainingesnis. Sėkmingo komandinio žaidimo dėka „Banga“ sugebėjo priartėti prie savo varžovų, o kėlinio viduryje rezultatą net ir persvėrė savo naudai 31-30. Tačiau po dviejų taiklių L.Martinaičio tritaškių metimų „Kauno Artmedia“ vėl atitrūko. Likus žaisti kelioms minutėms iki antrojo kėlinio pabaigos šeimininkų komanda surengė kelias rezultatyves atakas ir vėl įsiveržė į priekį 39-38, tačiau daugiau šiame kėlinyje „Banga“ nepelnė, o svečiai po kelių taiklių metimų vėl buvo priekyje. Kėlinį laimėjo „Kauno Artmedia“ 39-44.

Trečiame kėlinyje „Bangos“ gretose puikiai žaidė A.Gedminas, kuris pelnė net 14 taškų per šį ketvirtį. Kėlinio viduryje būtent jo individualus žaidimas padėjo ir vėl į priekį išsiveržti „Bangai“, bet G.Eiseno ir L.Martinaičio žudantys tritaškiai kėlinio pabaigoje neleido „Bangai“ laimėti trečiojo ketvirčio. Po tryjų kėlinių rezultatas tapo 58-63.

Paskutinis rungtynių kėlinys prasidėjo abiejų komandų klaidomis. Pirmieji kėlinyje taškus pelnė „Bangos“ krepšininkai, bet „Kauno Artmedia“ ir vėl užbombardavo savo varžovus taikliais metimais, po kurių „Banga“ dar stengėsi spurtuoti ir beveik pavijo savo varžovus 71-73, bet jų jėgos išseko. Rekordiškai daug prasižengiantys „Bangos“ krepšininkai vienas po kito rinkosi penktąsias asmenines pražangas ir svečiai tuo pasinaudodami nutolo nuo savo varžovų 71-80, o vėliau šią persvarą dar ir padvigubino. Varžybos baigėsi rezultatu 75-93 užtikrinta „Kauno Artmedia“ pergale.

"Kauno artmedia" pergalę iškovojo tik po pratęsimo (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 20:23 val.)Nesunki "Kauno Artmedia" pergalė (2008 lapkričio 21 d., penktadienis, 23:03 val.)Tik po pratęsimo "Banga" iškovojo pergalę (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:21 val.)Graži „Kauno Artmedia“ pergalė (2009 vasario 18 d., trečiadienis, 23:01 val.)"Kauno artmedia" nepasigailėjo "Kolpingo kolegijos" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 17:51 val.)"Dumblas" po įnirtingos kovos iškovojo pergalę prieš "Bangą" (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:35 val.)"Statybų Vizija & LVA" iškovojo nesunkią pergalę (2009 vasario 22 d., sekmadienis, 18:01 val.)"Kauno Artmedia" nepasigailėjo BC "Tas kiemas" ekipos (2008 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:05 val.)Kauno "Artmedia" sumindė "Kauno Technikos Kolegijos" ekipą. (2008 gruodžio 15 d., pirmadienis, 20:41 val.)"KAUNO Artmedia" po sunkios kovos, įveikė "AUTOFANŲ" komandą (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 20:29 val.)