SABONIO KM-89 vs KK SNAIPERIAI (74:89)Auksas+ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 14 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

Pirmoji "KK Snaiperių" pergalė

Paulius Dambauskas (KK Snaiperiai) tapo rezultatyviausiu komandos žaidėju
2006 gruodžio 14 d., Ketvirtadienis, 21:27 val., peržiūros: 5093
Šį ketvirtadienį A. Sabonio krepšinio mokykloje įvyko dar vienos "Aukso+" lygos rungtynės tarp pergalės jausmo dar nepatyrusių "Sabonio KM-89" ir "KK Snaiperių". Pirmąją pergalę gana nesunkiai rezultatu 89:74 iškovojo svečių statusą turėję "KK Snaiperiai". Lemiamą lūžį jie pasiekė trečiajame kėlinyje, kuris buvo laimėtas 27:10. Abi komandos ir toliau išlieka turnyrinės lentelės dugne.

Pirmajame rungtynių kėlinuke abi ekipos demonstravo greitą žaidimą ir daugiausiai taškus pelnydavo iš po krepšio bei darė mažai klaidų. Tik dėl sekmingesnės kovos dėl kamuolio po netaiklių savo metimų pozicinių atakų metu "KK Snaiperiai" sugebėjo susikrauti 10 taškų persvarą (12:22), kuri per likusį laiką sumažėjo iki 8 taškų – 20:28.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai padidino savo atotrūkį iki 9 taškų, tačiau po to jų puolimas ėmė strigti, pasipylė netaiklūs metimai, o ir gynyba nespindėjo. Tuo puikiai naudojosi "Sabonio KM-89", kurie, pataikę porą tolimų metimų ir laimėję atkarpą net 15:2, ne tik išlygino rezultatą, bet ir persvėrė jį savo naudai (37:33). Didelių pastangų ir netaiklių varžovų baudų metimų dėka iki pertraukos aikštės šeimininkams pavyko išsaugoti bent jau minimalų pranašumą. Komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 39:38.

Po pertraukos, atrodo, "KK Snaiperiai" nutarė nebejuokauti ir iš karto ėmėsi reikalų tvarkymo. Daugiausiai Tomo Butkaus pastangomis, kuris įmetė 7 taškus, jie spurtavo 9:3 ir vėl susigrąžino pranašumą. Tai šiek tiek išmušė iš vėžių "Sabonio KM-89" krepšininkus ir jie pradėjo dažnai klysti, o tų klaidų varžovai, taikliai atakuodami krepšį (per šį kėlinį tikslą pasiekė 10 iš 13 dvitaškių metimų), neatleisdavo. Skirtumas vis augo ir augo, kol kėlinio pabaigoje, po dar vienos sėkmingos atkarpos 6:0, pasiekė 16 taškų ribą – 49:65. Šis skirtumas tarp komandų jau buvo gana solidus, o, matant šeimininkų žaidimą, neatrodė, jog jie galėtų dar rimtai pakovoti su varžovais.

Ketvirtajame kėlinyje abi ekipos keitėsi sėkmingais antpuoliais ir ne itin daug dėmesio teikė gynybai. "Sabonio KM-89" iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms buvo sumažinę atsilikimą iki 10 taškų, tačiau jų bandymas paspausti varžovus buvo gana nesėkmingas ir leido varžovams dažnai pelnyti taškus iš po krepšio. Taigi nesunkią pergalę rezultatu 89:74 šventė "KK Snaiperiai".

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris Laisvydas Gudaitis teigė, jog į rungtynes nesirenka visi žaidėjai ir pagrindinį krūvį tenka atlaikyti likusiems. "Kai kada žaidėjai dar perskuba, tačiau po truputį atsiranda komandinis žaidimas, bent jau gynyboje" – dėstė jis.

Naudingiausiai "KK Snaiperių" gretose rungtyniavo Paulius Dambauskas, pelnęs 24 taškus (11/13 dvitaškiai), atkovojęs 9 kamuolius ir surinkęs 25 naudingumo balus. 14 taškų prie pergalės pridėjo Tadas Gaurilčikas, 12 – Tomas Butkus (4 rezultatyvūs perdavimai), dar 11 – Gediminas Mikštas.

Tarp pralaimėjusiųjų išsiskyrė Dominykas Butkus, kuris surinko 21 tašką. Sėkmingai žaidė ir Lukas Grinkevičius, įmetęs 12 taškų, atkovojęs 8 kamuolius ir išprovokavęs 6 varžovų pražangas.
Nesunki "Era+Eternit" pergalė (2007 kovo 13 d., antradienis, 22:29 val.)Lengva "Era+Eternit" pergalė (2007 vasario 14 d., trečiadienis, 22:59 val.)Sunki "Forto sienos" pergalė (2007 sausio 23 d., antradienis, 20:58 val.)"KK Snaiperiams" nepavyko pateikti staigmenos (2007 sausio 08 d., pirmadienis, 22:54 val.)"BMS & KK Policija" įveikė "KK Snaiperius" (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:44 val.)"KK Snaiperiai" neatsilaikė prieš "Forto sieną" (2007 kovo 18 d., sekmadienis, 21:48 val.)Eilinis "Sabonio KM-89" pralaimėjimas (2007 vasario 27 d., antradienis, 23:24 val.)"KK Snaiperiai" penkiese sugebėjo palaužti "Žalvarį" (2007 vasario 20 d., antradienis, 21:33 val.)"Energijos sistemų serviso" ekipai teko pripažint "KK Snaiperių" pranašumą (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:42 val.)"Era+Eternit" lengvai sutriuškino "KK Snaiperius" (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 23:42 val.)