Omega vs Detas ‒ Hoptrans & BRGroup (84:99)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 09 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ tapo antrąja pusfinalio dalyve

2016 kovo 10 d., Ketvirtadienis, 01:06 val., peržiūros: 1095

Trečiadienį, kovo 9 dieną, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos „Omegos“ bei svečių „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“. Tai buvo antrasis šių dviejų komandų susitikimas, o pirmąjį po atkaklios kovos pasiekė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipa. Šiandien fortūna palankesnė vėl buvo svečių ekipai. Jie nuo pat rungtynių pradžios atitrūko nuo savo varžovų, o vėliau ir didino pranašumą. Visgi, antroje rungtynių pusėje „Omega“ užkūrė rimtą pirtį savo varžovams ir buvo priartėję iki dviejų taškų, tačiau aplinkybės palankiau susiklostė svečių ekipai ir jie iškovojo pergalę bei žengė į pusfinalį.

Pirmojo kėlinuko pradžioje išryškėjo kur kas didesnis svečių ekipos pranašumas. Jie kėlinį pradėjo pelnydami aštuonis taškus be atsako ir tik sužaidus tris minutes, pirmuosius taškus pelnė „Omegos“ ekipa. Vėliau „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ padidino pranašumą ir iki dviženklio, bet tuomet kiek dažniau taškus pradėjo pelnyti ir šeimininkai, kurie vis tirpdydavo atsilikimą iki vienženklio. Visgi, greitai krepšys „Omegos“ ekipai vėl užsirišo ir tuo pasinaudojo svečiai bei spurtavo 12:0, taip įgaudami jau 20-ies taškų pranašumą. Vis tik, kėlinį penkiais taškais paeiliui užbaigė aikštelės šeimininkai ir kiek apkarpė atsilikimą. Po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 13:28. Antrąjį kėlinuką komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Vėliau „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komandai pavyko vėl susigrąžinti 20-ties taškų pranašumą, tačiau greitai jį apkarpė „Omegos“ ekipa, bet kėlinuko pabaiga kiek sėkmingesnė buvo būtent svečių ekipai. Jie pirmąją rungtynių pusę užbaigė dviem taikliais L. Krivicko tritaškiais ir po pirmų dviejų kėlinių turėjo gan įtikinamą pranašumą – 28:49.

Trečiajame kėlinyje agresyviau spausti pradėjusi „Omegos“ ekipa pradėjo mažais žingsneliais artėti prie savo varžovų. Jiems pavyko sumažinti atsilikimą iki 11-os taškų, tačiau netrukus „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ keletą atakų užbaigė sėkmingai ir vėl padidino turėtą pranašumą. Vis tik tuomet šeimininkai pelnė dešimt taškų be atsako ir sumažino atsilikimą iki vienženklio bei tuo pačiu grąžino intrigą į šias rungtynes. Tačiau tuomet šešis taškus paeiliui pelnė svečių ekipa ir vėl įgijo kiek saugesnį pranašumą. Vis tik, kėlinuko pabaigą šįkart geriau sužaidė „Omegos“ ekipa ir jie laimėjo atkarpą 9:2, taip ženkliai apkarpydami turėtą deficitą. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 62:68. Lemiamą ketvirtį šeimininkai pradėjo pelnydami dar keturis taškus be atsako ir taip sumažindami atsilikimą jau tik iki dviejų taškų. Tačiau tuomet fortūna nuo jų nusisuko – P.Liesis užsidirbo penktąją asmeninę pražangą, D.Šliogeris patyrė traumą bei taip „Omegos“ ekipa neteko dviejų savo lyderių šiose rungtynėse. Tuo iškart pasinaudojo „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipa ir spurtavo 9:0, ko pasekoje, jie susigrąžino dviženklį pranašumą. Vėliau komandos žaidė gan apylygiai, tačiau aiškų pranašumą turėjo svečių ekipa, kadangi jie buvo kur kas aukštesni už „Omegos“ penketuką bei tuo netruko naudotis. Vėliau skirtumas tarp komandų dar labiau išaugo, o „Omegos“ ekipa rungtynes turėjo baigti keturiese, kadangi dar vienas ekipos žaidėjas taip pat prasižengė penktąjį kartą. Taigi, „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ iškovojo pergalę permainingose rungtynėse bei pateko į Mažosios taurės pusfinalį. Galutinis rungtynių rezultatas 84:99.

R.Dailidė („Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“):
„Visų pirma, tai pakeitėm gynybą, nes varžovai priprato žaisti prieš zoninę gynybą, pradėjo pataikyti tritaškius. Viską lėmė gynybos pakeitimas. Pranašesni už varžovus buvome, nes laimėjom. „Įmonių“ lygoj visi lygūs“.

R.Urius („Omega“):
„Pritrūko visko po truputį. Pirmus du kėlinius, kiek mačiau, buvo labai prastas mūsų pataikymas. Priešininkai viską pataikė, o mes neužpuolėm nei prieš aikštę, nei prieš asmeninę gynybą ir jie padarė atotrūkį – berods 20 taškų. Po to bandėm grįžti į varžybas – sugrįžom. Bet mūsų vienas iš pagrindinių žaidėjų patyrė traumą ir tai turbūt buvo priežastis kodėl mes toliau negalėjome pasipriešinti“.

Omega: Matas Sodonis – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Donatas Šliogeris – 18 tšk., Mantas Zubavičius – 14 tšk., Povilas Liesis – 13 tšk. (6 perimt. kam.), Remigijus Kasperavičius – 12 tšk.

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup: Povilas Žukaitis – 35 tšk. (5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Airidas Nutautas – 23 tšk. (20 atk. kam., 8 išpr. praž.), Ramūnas Buinevičius – 17 tšk. (12 atk. kam.), Linas Krivickas – 12 tšk. (9 rezult. perd.)

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ seriją iki dviejų pergalių laimėjo rezultatu 2:0 bei pusfinalyje susikaus su „RVG Baldai“ komanda.

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pusfinalį pradėjo pergalę prieš „RVG Baldus“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ laimėjo lemiamas rungtynes ir žengia į ketvirtfinalį (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:58 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ nesuteikė vilčių „Celsio“ šešetukui (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pagaliau iškovojo pirmąją pergalę prieš „Dentist Team“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:38 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup parklupdė Enerstena (2016 sausio 05 d., antradienis, 03:38 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup įveikė Elmova (2016 sausio 12 d., antradienis, 01:44 val.)Rungtynes tragiškai pradėjęs „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ patyrė antrą nesėkmę (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:01 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup įveikė Dentist Team (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 23:32 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup lengvai nugalėjo ASS & Endress H (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:08 val.)Puiki antroji rungtynių dalis lėmė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pergalę (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:59 val.)