BK Centre vs DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas (64:87)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 13 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BK „Centre“

2016 sausio 13 d., Trečiadienis, 20:30 val., peržiūros: 1132

Trečiadienį, sausio 13 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos BK „Centre“ ir svečių „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ ekipų. Pirmoje susitikimo pusėje pagirtinai puolime žaidę BK „Centre“ ekipos krepšininkai priverti paprakaituoti priešininkus, tačiau po ilgosios pertraukos viskas ėmė stoti į savas vietas ir žymiai pagerinę žaidimą „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ perėmė iniciatyvą ir ėmė tolti nuo priešininkų, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 64:87 (13:16, 21:20, 18:27, 12:24).

Susitikimą abi komandos pradėjo rezultatyviomis atkarpomis, po kurių minimalią persvarą turėjo aikštės šeimininkai. Kiek vėliau keturis taškus iš eilės surinkę svečių krepšininkai perėmė iniciatyvą ir iki kėlinuko vidurio ją tik didino. Nepaisant to, likus žaisti mačiau nei minutę iki ketvirčio pabaigos aikštės šeimininkai pataikė tris baudų metimus, kurių dėka braukė deficitą perpus. 13:16.

Antrą kėlinuką žymiai geriau pradėję BK „Centre“ ekipos krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įgijo minimalią persvarą. Kiek vėliau „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ dar buvo susigrąžinęs vieno taško pranašumą, tačiau čia pat du tolimus iš eilės smeigę aikštės šeimininkai ir vėl išsiveržė į priekį. Pačiu laiku susiėmę svečiai surengė spurtą 3:14, kurio dėka ir vėl grąžino pusiausvyrą į rungtynes bei baigė pirmą rungtynių pusę turėdami dviejų taškų persvarą. 34:36.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai dar buvo išsiveržę į priekį, tačiau iškart po to sekė „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ spurtas 0:9. kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki septynių taškų. Kiek vėliau abi komandos dar apsikeitė taikliais tolimais metimais, po kurių ir toliau puolime geriau žaidė svečiai bei vis didino atotrūkį. Trečiojo kėlinio pabaigoje aikštės šeimininkai dar buvo kiek sumažinę deficitą, tačiau dar du tolimus metimus pataikyti spėję svečiai įgijo dviženklę persvarą. 52:63.

Paskutinę rungtynių dalį rezultatyvia atkarpa 3:9 pradėję svečiai padidino skirtumą tarp komandų iki septyniolikos taškų. Įpusėjus ketvirčiui BK „Centre“ dar buvo kiek sušvelninę deficitą, tačiau čia pat spurtu 0:5 atsakęs „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ padidino savo persvarą iki devyniolikos taškų. Per likusį laiką stebuklų jau neįvyko ir abi komandos dar apsikeitė rezultatyviomis atkarpomis, po kurių užtikrintą pergalę šventė iki šios vos vieną kartą suklupęs „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“. 64:87.

Po pergalės Donatas Budginas kalbėjo: „Pirmoje rungtynių pusėje varžovai labai gerai pataikė ir tikrai neblogai žaidė, mes patys net nesitikėjome, tačiau vėliau viskas stojo į savo vietas. Pradėjome pataikyti, stipriau gynėmės ir laimėjome. Šiaip varžovai šiandien paliko neblogą įspūdį“.

BK „Centre“: Tomas Petrauskas – 25 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Pavel Kirilenko – 9 tšk., Kiril Abramtsov – 7 tšk.

„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“: Karolis Meiliūnas – 12 tšk. (7 rezult. perd.), Paulius Valentukonis – 12 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Giedrius Jevstignejevas – 11 tšk. (15 atk. kam.), Ignas Grigaravičius – 10 tšk., Andrius Gedminas – 10 tšk.

„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po atkaklios kovos nugalėjo „Sporto fėją & Detagamą“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 15:26 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ ekipos pergalė rungtynėse prieš „Bangą“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 11:49 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ tritaškiais užmėtė „Kauno SRC“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:46 val.)DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas nesulaukė pasipriešinimo iš BK Centre (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Sporto fėja & Detagama“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:38 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ pergalė prieš „Basement“ (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 22:44 val.)Emocingose rungtynėse „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ išvargo pergalę (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 22:41 val.)Šalčiui atsparesnis buvęs „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ įveikė „Kauno SRC“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 21:55 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno Oro Uostas“ atsigavo po šalto dušo ir prasiskynė kelią į finalą (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Sporto fėja & Detagama“ pirmą pergalę įsirašė sutriuškindami BK „Centre“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:44 val.)