KMAIK vs KK „13“ (87:86)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 27 d., Antradienis, 18:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„KMAIK“ krepšininko D. Krapavicko tolimas metimas paskutinę sekundę pražudė KK „13“

2018 vasario 27 d., Antradienis, 23:09 val., peržiūros: 543

Antradienį, vasario 27 d., Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „KMAIK“ (4/12) ir svečių teisėmis atvykę KK „13“ (8/8) krepšininkai.

Rungtynių pradžioje I. Šturmos trys tritaškiai leido „KMAIK“ ekipai įsiveržti į priekį 13:10. Visgi, geriau sužaidę kėlinuko pabaigą KK „13“ krepšininkai įgijo minimalią persvarą 21:22.

Antrajame kėlinuke I. Šturmos ir P. Parnarausko duetas leido aikštės šeimininkams ženkliau nutolti – 36:28. Kėlinuko pabaigoje „KMAIK“ krepšininkas R.Kerutis pridėjo dar du tolimus metimus, kurie leido šeimininkams išlaikyti turėtą aštuonių taškų persvarą – 47:39.

Trečiąjį ketvirtį KK „13“ pradėjo spurtu ir iškart priartėjo iki 50:49. Bet tada „KMAIK“ į priekį patraukė P.Parnarauskas, kurio metimai vėl nutolino šeimininkus – 63:56. Visgi, G.Pajeda ir P.Klibavičius taikliais tolimais metimais leido svečiams priartėti – 67:64.

Lemiamame ketvirtyje KK „13“, daugiausia A. Labanausko pastangomis įsiveržė į priekį – 79:85. Bet tada iškart penkis taškus pridėjo R.Kerutis, o paskutinės atakos metu lemiamą metimą atliko iki tol dar šiose rungtynėse taškų nepelnęs D.Krapavickas, kurio metimas nuo tritaškio zonos atsimušęs nuo lentos įkrito į krepšį, taip išplėšdamas „KMAIK“ ekipai pergalę. Galutinis šių rungtynioų rezultatas 87:86 (21:22, 26:17, 20:25, 20:22).

J.Navackas („KMAIK“):

„paskutinę sekundę pataikėm tritaškį su sirena ir prieš tai dar du taškus su bauda – dėl to ir laimėjom.“

„Hermis“ atkakliose rungtynėse nugalėjo KK „13“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 22:15 val.)„KMAIK“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dubleriai“ (2018 kovo 20 d., antradienis, 20:31 val.)„LazybuGuru.lt“ be didesnio vargo įveikė KK „13“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:39 val.)„KMAIK“ įveikė tik kėlinį atsilaikiusius „Vilkus“ (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:49 val.)„KMAIK“ vos neprisižaidė, bet iškovojo pergalę prieš „Hermis“ (66:61) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 09:27 val.)„KMAIK“ neprilygo „Laipsniams“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 23:25 val.)„KMAIK“ nepasipriešino „LazybuGuru.lt“ (68:101) (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:03 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Ryterna Group“ palaužė KK „13“ komandą (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 23:09 val.)Atkakliose rungtynėse KK „13“ įveikė „Dumblą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:19 val.)Nerezultatyviose rungtynėse KK „13“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:50 val.)