Kauno autobusai vs Banga & R2P Sport (113:121)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 29 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Rungtynių pabaigoje“Banga & R2P Sport“ palaužė „Kauno autobusus“

2016 vasario 29 d., Pirmadienis, 23:11 val., peržiūros: 1195

Vasario 29 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „A“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno autobusai“ priemė svečius „Bangą & R2P Sport“. „Kauno autobusai“ buvo iškovoję šešias pergales ir tris kartus buvo pralaimėję. „Banga & R2P Sport“ sąskaitoje buvo šešios pergalės.

Rungtynes geriau pradėjo „Kauno autobusai“. Antrą minutę „Kauno autobusai“ pirmavo rezultatu 7:0. Trečią minutę keturis taškus be atsako pelnė „Banga & R2P Sport“ (7:4). Vėliau komandos žaidė apylygiai, keitėsi taikliais metimais. Septintą minutę komandas skyrė penki taškai (20:15). Vėliau „Banga & R2P Sport“ pelnė šešis taškus be atsako (20:21). Devintą minutę vieno taško persvarą turėjo „Banga & R2P Sport“ (22:23). Netrukus spurtą surengė „Kauno autobusai“, kuriems R.Stankevičius pelnė septynis taškus be atsako (29:23). Baigiantis kėliniui tritaškį pataikė „Banga & R2P Sport“ (29:26).

Antro kėlinio pradžioje dvitaškį pataikė „Banga & R2P Sport“ (29:28). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Kauno autobusai“ (35:28). Kevirtą minutę komandas skyrė aštuoni taškai (40:32). Netrukus spurtą pradėjo „Banga & R2P Sport“, kurio metu svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako (40:40). Įpusėjus šeštai minutei minutės pertraukėlės paprašė „Kauno autobusai“. Po jos komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais. Įpusėjus rungtynėms „Banga & R2P Sport“ turėjo keturių taškų persvarą (60:64).

Trečio kėlinio pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Banga & R2P Sport“ (60:68). Trečią minutę svečių pranašumas padidėjo iki 11 taškų (65:76). „Banga & R2P Sport“ neleido varžovams priartėti. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 11 taškų (78:89). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Kauno autobusai“ (83:89). Į tai „Banga & R2P Sport“ atsakė taikliu dvitaškiu metimu (83:91). Baigiantis kėliniui keturi R. Stankevičiaus taškai sumažino „Bangos & R2P Sport“ persvarą iki keturių taškų (87:91).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui du taškus pelnė „Kauno autobusai“ (89:91). Į tai „Banga & R2P Sport“ atsakė šešiais be atsako pelnytais taškais (89:97). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. Penktą minutę komandas skyrė 10 taškų (93:103). Netrukus svečių persvara pradėjo mažėti. Septintą minutę „Kauno autobusai“ sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (105:107). Visgi netrukus „Banga & R2P Sport“ padidino pranašumą (105:111). Devintą minutę komandas skyrė tik du taškai (111:113). Visgi rungtynių pabaigoje „Banga & R2P Sport“ žaidė užtikrintai ir įveikė varžovus rezultatu 113:121.

„Banga & R2P Sport“ iškovojo septintą pergalę, o „Kauno autobusai“ pralaimėjo ketvirtą kartą.

„Banga & R2P Sport“ komandos treneris P.Parachomikas: „Svarbiausia, kad šiandien pavyko iškovoti pergalę.“ Paklaustas, kodėl komandos mažai gynėsi, treneris atsakė: „Mažai žaidėjų komandos turėjo ant suolelių, tai automatiškai aktyviai gintis negalėjo. Stengėsi visi neprasižengti, kad penkiese galėtų pabaigti rungtynes.“

„Kauno autobusų“ treneris A.Juodelis: „Šiandien trūko žaidėjų mūsų komandoje, susirinkome tik penkiese. Puolimas skaitau buvo geras, surinkome 113 taškų. Sunku apsiginti, vienas papildomas žaidėjas daug ką reiškia. Visi geri žaidėjai, stiprūs, aukšti ir tas vienas papildomas varžovų žaidėjas daug ką įnešė. Gerai kovojome šiandien, kaip ir planavome. Žaidėjų turėjo susirinkti daugiau, bet vienas gavo traumą, keli susirgo. Mums šios rungtynės kaip ir nieko nelėmė, bet kai eini žaisti nori laimėti. Dabar lauskime atkrintamųjų varžovų. Visko gali būti, kad teks ir su „Banga & R2P Sport“ žaisti. Kaip varžovai tarpusavį sužais, toks ir varžovas bus. Skirtumo nėra. Jei nori laimėti čempionatą, turi įveikti visus varžovus. Skaitau pagal tai ką turėjome, potencialo yra daug. Pusfinalis viską parodys. Bus visai kitos rungtynės ir kita kova atkrintamosiose. Šiandien tiesiog pasižaidėme ir tiek, svarbu susirinkome penkiese, pasilakstėm ,pasivaikščiojom.“

Kauno autobusai: Rokas Stankevičius – 45 tšk. (7 rezult. perd.), Tomas Čerkunovas – 27 tšk. (10 atk. kam.), Mantas Lauraitis – 27 tšk., Tomas Rakauskas – 11 tšk. (7 rezult. perd.)

Banga & R2P Sport: Antanas Montrimavičius – 39 tšk. (12 atk. kam.), Aurimas Karbauskas – 25 tšk. (8 rezult. perd.), Mantas Kudirka – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Dovydas Šemeklis – 14 tšk., Paulius Parachomikas – 13 tšk. (6 rezult. perd.), Vilius Škėma – 10 tšk. (8 rezult. perd.)

Uraganinis „Bangos & R2P Sport“ puolimas nesuteikė vilčių „Kauno Autobusams“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:58 val.)Rungtynėse be gynybos pergalę pasiekė „Banga & R2P Sport“ komanda (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 21:54 val.)Permainingose rungtynėse „Bangos & R2P Sport“ šešetukas palaužė „Atleto ‒ LSU-2“ pasipriešinimą (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:36 val.)„Banga & R2P Sport“ neturėjo vargo su „KG Group“ komanda (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 21:36 val.)„KG Group“ pusfinalį pradėjo pergale prieš „Kauno autobusus“ (2016 balandžio 11 d., pirmadienis, 23:18 val.)„Banga & R2P Sport“ atlaikė „Atletas“ ‒ LSU-2 ekipos pasipriešinimą (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Banga & R2P Sport“ nelengvai palaužė kovingai nusiteikusius „Atletas“ ‒ LSU-2 krepšininkus (2016 balandžio 06 d., trečiadienis, 20:56 val.)Aukštesnę klasę demonstravusi „Banga & R2P Sport“ tiesiausiu keliu pasiekė „A“ lygos finalą (2016 balandžio 13 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Atletas ‒ LSU-2“ nesugebėjo įgelti „Kauno Autobusų“ šešetukui (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 21:38 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Kauno autobusai“ išlygino serijos rezultatą (2016 balandžio 25 d., pirmadienis, 23:11 val.)