BuyPCgame.eu vs Dumblas (47:55)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 17 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ M. Mažvydo pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 55, Kaunas, LT-49202

Klampiame mače „Dumblas“ pranoko „BuyPCgame.eu“

2016 sausio 17 d., Sekmadienis, 22:45 val., peržiūros: 1495

Sausio 17-ąją dieną, pirmadienį, M.Mažvydo pagrindinėje mokykloje įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Didžiosios taurės L pogrupio mūšis tarp savo aikštėje žaidusių „BuyPCgame.eu“ krepšininkų ir svečių vaidmenyje buvusios „Dumblo“ ekipos.

Pirmosiomis rungtynių minutėmis 4 taškais pasižymėjo A.Pūras ir vedė „BuyPCgame.eu“ į priekį (4:0). Nors identiška atkarpa atsakęs „Dumblas“ atstatė pusiausvyrą (4:4), tačiau tuomet 5 taškus surinko J.Draudvila ir dvikovos svarstyklės vėl nusviro aikštės šeimininkų pusėn (9:4). Įpusėjus kėliniui „BuyPCgame.eu“ turėjo 7 taškų persvarą (14:7), bet paskutinėje kelių minučių atkarpoje V.Gaidžio kariauna taškų nepelnė ir už tai sumokėjo ne pačią brangiausią kainą. Taip pat puolime neblizgėję svečiai, sugebėjo sušvelninti nuostolius iki minimumo ir po 10 minučių kovos rezultatas buvo 14:13.

Antrojo ketvirčio starte L.Steikūno vedamas „Dumblas“ alsavo priešininkams į nugarą ir laikėsi visai arti. Po M.Ugiansko tolimo šūvio, „BuyPCgame.eu“ įgijo 4 taškų persvarą (21:17), o vėliau stojo 3 minučių tylą, po kurios svečiai išlygino rezultatą (23:23). Nerezultatyvi ir klampi kova tęsėsi antroje kėlinio pusėje, kurioje „Dumblas“ sugebėjo pakreipti įvykius sau naudinga linkme ir pirmąją dvikovos pusę laimėjo minimaliu skirtumu rezultatu 24:25.

Po didžiosios pertraukos D.Baltrušis pataikė dvitaškį ir padidino skirtumą iki 3 taškų (24:27), bet, kaip paaiškėjo vėliau, šis metimas buvo vienintelis rezultatyvus išpuolis pirmųjų 5 minučių atkarpoje. Tiesa vėliau komandos pralaužė ledus ir puolimo reikalai pasistūmėjo į priekį. Po P.Žekonio blykstelėjimo, „Dumblas“ atitrūko 5 taškais (26:31), o paskutinėmis trečiojo kėlinio akimirkomis V.Pilipaičio vadovaujama komanda dar labiau sutvirtino savo pozicijas ir prieš paskutinę rungtynių dalį džiaugėsi 9 taškų pranašumu – 30:39.

Ketvirtojo kėlinio pradžia klostėsi atkakliai ir tai leido „Dumblui“ išlikti priekyje. Besivejančių rolėje esantys „BuyPCgame.eu“ krepšininkai ketvirčio viduryje sukruto ir pamėgino kilti į lemiamą šturmą. Po D.Šikšnio tritaškio skirtumas sumažėjo iki 4 taškų (39:43), tačiau dvikovos finiše „Dumblas“ žaidė užtikrintai. Po L.Steikūno ir M.Didžiulio dvitaškių, atstumas šoktelėjo iki 8 taškų, o tiksint paskutinėms minutėms, D.Baltrušis išvedė svečius į priekį dviženkliu skirtumu (45:55). Nors paskutinis žodis priklausė „BuyPCgame.eu“ komandai, bet nuaidėjus finaliniam švilpukui pergale džiaugėsi „Dumblas“. Galutinis rungtynių rezultatas – 47:55.

Vincas Pilipaitis („Dumblas“):

Nerezultatyvios rungtynės, bet pabaigoje pavyko išryškinti savo pranašumą. Kas leido tą padaryti?

„Mums leido laimėti tai, kad baigėme mėtyti tritaškius, nes mes jų pataikėme vos vieną. Prie tokių lankų reikia labiau taškus rinktis iš po krepšio, iš vidutinių nuotolių – iš lengvesnių situacijų.“

Deividas Šikšnys („BuyPCgame.eu“):

Tradiciškai gynybinio tipo rungtynės, Negausiai rinkotės taškus ir atkakli kova tęsėsi iki pat rungtynių pabaigos. Kodėl paskutinėmis minutėmis paleidote varžovus?

„Manau, teisėjai šiandien leido žaisti grubesnį krepšinį, o varžovai beveik visose pozicijoje buvo už mus fiziškai stipresni ir tas leido jiems laimėti šią atkaklią kovą.“

„Dumblą“ į pergalę vedė L.Steikūnas (17 tšk., 14 atk. k., 5 išpr. pr., 30 naud. b.), P.Žekonis (16 tšk., 5 rez. p., 7 išpr. pr.), D.Baltrušis (8 tšk., 6 atk. k.), T.Pukelevičius (7 tšk., 6 atk. k., 6 per. k.) ir M.Didžiulis (4 tšk.).

„BuyPCgame.eu“ ekipoje išsiskyrė A.Pūras (15 tšk.), D.Šikšnys (9 tšk., 8 atk. k., 5 rez. p.), J.Draudvila (9 tšk.), D.Kondrotas (7 tšk., 6 atk. k., 2 bl.), S.Monkevičius (4 tšk., 8 atk. k.) ir M.Ugianskas (3 tšk.).

„Dumblas“ „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Didžiojoje taurėje iškovojo trečiąją pergalę ir žengia su keturiomis nesėkmėmis (3-4). „BuyPCgame.eu“ patyrė šeštąjį pralaimėjimą ir išlieka su vienintele pergale (1-6).

„Kėdainiai“ vos neprisižaidė su „BuyPCgame.eu“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:37 val.)Renesansas ketvirtajame kėlinuke leido „Grizliams“ palaužti „BuyPCgame.eu“ ekipą (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Klampioje kovoje „BuyPCgame.eu“ pranoko KK „13“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 21:37 val.)Prastai startavęs „Dumblas“ atsitiesė ir įveikė „Kauno Rami“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 17:06 val.)Įnirtingos kovos pratęsime triumfavo „BuyPCgame.eu“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:17 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Dumblas“ sezoną pradėjo pergale (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 19:05 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėjusi „BuyPCgame.eu“ nusileido „Konsus“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 22:50 val.)„VU KHF“ po įtemptos kovos palaužė „BuyPCgame“ ekipą (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:38 val.)„Grizlių“ penketukas neatsilaikė prieš „BuyPCgame.eu“ komandą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Kėdainiai“ išvykoje nesunkiai susidorojo su „BuyPCgame.eu“ ekipa (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 23:08 val.)