emobilus.lt & SK „Mattas“ vs Buritus (100:58)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 16 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo triuškinama pergale prieš „Buritus“

2016 kovo 16 d., Trečiadienis, 23:08 val., peržiūros: 1462

Kovo 16 dieną, 20:30 val., Kauno kolegijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos, „Didžiosios“ taurės komandos Emobilus.lt & SK „Mattas“ (šeimininkai) ir „Buritus“ (svečiai). Buvo žaidžiamos pirmosios aštuntfinalio rungtynės tarp šių ekipų. Nors susitikimo pradžioje komandų žaidimas buvo nerezultatuvs ir lygus, bet jau antrojo kėlinuko metu „Buritus“ ekipa visiškai subyrėjo. Svečiai labai dažnai apeliavo į rungtynių teisėjus, greitai rinkosi pražangas, kol galiausiai net nebeturėjo motyvacijos kovoti toliau ir leido varžovams smagintis puolant. Emobilus.lt & SK „Mattas“ galingai finišavo ir pasiekė triuškinamą pergalę rezultatu 100:58.

Susitikimo pradžia buvo labai nerezultatyvi, „Buritus“ net 4 minutes nesugebėjo atidaryti savo taškų sąskaitos, bet tuo pačiu ir Emobilus.lt & SK „Mattas“ puolimas kaip reikiant strigo. Atrodė, kad abi komandos vis dar jaučiasi susikausčiusios ir netrukus žaidėjai po nesėkmingų momentų vis dažniau atsisukdavo į rungtynių teisėjus. „Buritus“ ekipa labai greitai rinkosi pražangas ir po R. Švagždžio techninės pražangos komandos žaidimas visiškai subyrėjo. Tuo labai nesunkiai pasinaudojo Emobilus.lt & SK „Mattas“ ekipa ir greitai nutololo, o prasidedant ilgajai pertraukai jų persvara atrodė labai solidi 43:26.

Trečiasis kėlinukas buvo tarsi košmaras visai „Buritus“ komandai. Kartais atrodė, jog žaidėjai net neturi motyvacijos kovoti iki galo ir net greitose atakose sugebėdavo pramesti garantuotus metimus, o gynyboje tik akimis palydėdavo tolstančius varžovus. Emobilus.lt & SK „Mattas“ pademonstravo visą savo puolimo jėgą ir per kėlinuką sugebėjo pelnyti net 38 taškus. Ketvirtasis kėlinukas tebuvo formalumas, abi komandos jį sužaidė labai lygiai, o Emobilus.lt & SK „Mattas“ užtvirtino savo pergalę pelnydami ir šimtąjį tašką. Susitikimas baigėsi rezultatu 100:58.

Aurimas Dervinskas (Emobilus.lt & SK „Mattas“):

„skirtumas labai didelis, bet tai visiškai nieko nereiškia, kitose rungtynėse viskas prasidės iš naujo. O šiandien abi komandos daug ginčinosi su teisėjais, o laimėti padėjo tikrai geras darbas gynyboje“.

emobilus.lt & SK „Mattas“: Povilas Balčiūnas – 19 tšk., Kęstutis Dimitrijevas – 16 tšk. (10 atk. kam., 11 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Vilmantas Vainauskas – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Gediminas Vasiliauskas – 13 tšk., Aurimas Gavelis – 12 tšk.

Buritus: Ramūnas Švagždys – 14 tšk., Mantas Šateika – 13 tšk., Vilius Černiauskas – 7 tšk.

„emobilus.lt & SK Mattas“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 23:32 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:58 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Brentex Trailer“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 20:53 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su „Sparta“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:37 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ varžovus sutriuškino tarsi per treniruotę (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:32 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ po permainingos kovos palaužė „Buritus“ ekipą. (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:03 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo sutriuškino KK „13“ krepšininkus (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:09 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:28 val.)„Emobilus.lt & SK Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Straight“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 17:28 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nusileido „Elektromontuotojams“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 00:20 val.)