Omega vs Hidraulinės sistemos (84:72)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 18 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Hidraulines sistemas“

2017 sausio 18 d., Trečiadienis, 21:52 val., peržiūros: 1330

Trečiadienį, sausio 18 – ąją dieną, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Mažiosios taurės, G pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „Omegos“ ir svečių – „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai.

Rungtynės prasidėjo permainingai ir nors svečiai pirmieji pelnė taškus, tačiau „Omegos“ krepšininkai atsakė 5 taškais iš eilės – 5:3. Netrukus šeimininkams po dvitaškį pridėjo D.Šliogeris ir M.Zubavičius ir „Hidraulinių sistemų“ deficitas šoktelėjo iki 4 taškų – 9:5. Antroje kėlinio pusėje svečiai perėmė iniciatyvą ir kėlinio pabaigoje spurtavo 3:10 ir po pirmųjų dešimties minučių „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai buvo priekyje – 18:20.

Antrąjį kėlinuką dvitaškiu pradėjo Svečių komandos puolėjas T.Vasiliauskas, o sužaidus beveik 4 minutes svečių persvara siekė jau 6 taškus (25:31). „Omegos“ krepšininkai ir vėl antroje kėlinio pusėje perėmė iniciatyvą ir po spurto 11:4 vėl išsiveržė į priekį, tačiau persvaros iki kėlinio pabaigos išlaikyti nepavyko. Po dviejų kėlinių vyravo lygybė – 36:36.

Po ilgosios pertraukos D.Šliogeris vėl išvedė omegiečius į priekį, bet „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai sužaidė geresnę atkarpą ir susigrąžino 5 taškų persvarą – 40:45. Žaidimas abiejose aikštelės pusėse išsilygino, abi komandos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis, o įpusėjus kėliniui minimalia persvara priekyje buvo svečiai – 46:47. Kėlinio pabaigos istorija pasikartojo ir trečiąjame kėlinuku – „Omegos“ krepšininkai pradėjo aktyviau žaisti ir po sėkmingos atkarpos 8:3 vėl išsiveržė į priekį – 54:50.

Lemiamas ketvirtis geriau prasidėjo šeimininkams, kurie po dvi minutes dvigubai padidino savo persvarą iki 8 taškų (63:55). Svečiai nebuvo linkę nuleisti rankų ir per porą minučių „atmetė“ 5 taškus ir „Hidraulinių sistemų“ deficitas ištirpo iki 3 taškų. Netrukus M.Zubavičius pataikė du tritaškius paeiliui ir savo komandai vėl grąžino apčiuopiamą persvarą – 74:65. Per likusį laiką „Hidraulinėms sistemoms“ nepavyko atkurti intrigos šiame mače ir jie turėjo pripažinti „Omegos“ pergalę rezultatu – 84:72.

Po rungtynių pakalbintas „Omegos“ treneris R.Zubavičius nedaugžodžiavo : „Žaidėm žaidėm ir rungtynių pabaigoje išvargom pergalę.“

Omega: Emilis Kuzabavičius – 28 tšk., Mantas Zubavičius – 15 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Lukas Piliponis – 15 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Donatas Šliogeris – 14 tšk.

Hidraulinės sistemos: Tadas Vasiliauskas – 24 tšk. (8 išpr. praž.), Liudas Čekavičius – 17 tšk., Saulius Klimkevičius – 16 tšk. (10 išpr. praž.), Martynas Kudakas – 11 tšk.

„Kauno technologijos universitetas“ išbarstė 17 taškų persvarą, bet įveikė „Hidraulines sistemas“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 19:38 val.)„Omega“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:26 val.)Po labai atkaklios ir permainingos kovos „Omega“ palaužė „Hidraulines sistemas“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 20:57 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ po atkaklios kovos įveikė negausiai susirinkusias „Hidraulines sistemas“ (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:48 val.)„Omega“ tik po pratęsimo palaužė „Alaina & Limobus“ krepšininkus (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 23:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Ernesteną“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Omega“ neturėjo vargo su „Rapala“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 07 d., antradienis, 02:25 val.)Trečiose ketvirtfinalio rungtynėse „Omega“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 23:02 val.)Pirmoje rungtynių pusėje atitrūkusios „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 09:04 val.)