RVG Baldai vs Celsis (85:93)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Celsis“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“

2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 22:20 val., peržiūros: 1112

Vasario 7 dieną J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „RVG Baldai“ priemė svečius „Celsį“. Abi komandos buvo iškovoję po devynias pergales ir po septynis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Trečią minutę rezultatas buvo lygus (5:5). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Celsis“ (5:10). „RVG Baldai“ varžovams atsakė taip pat gera atkarpą, kada jie pelnė septynis taškus be atsako (12:10). Sužaidus keturias minutes „Celsis“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos tritaškį pataikė svečiai (12:13). Visgi „RVG Baldai“ toliau nesunkiai rinko taškus. Aštuntą minutę šeimininkų persvara padidėjo iki septynių taškų (20:13). Netrukus du iš eilės tritaškius pataikė D.Valatkevičius (20:19). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai (25:23).

Antro kėlinio pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė keturi taškai (32:28). Netrukus svečiai persvėrė rezultatą savo naudai (32:33). Sužaidus tris minutes „RVG Baldai“ paprašė minutės pertraukėlės. Po pertraukėlės persvarą susigrąžino „RVG Baldai“ (36:33). Aštuntą minutę komandas skyrė penki taškai (43:38). „RVG Baldų“ taktika kėlinio pabaigoje bauduoti Ž. Balyną pasiteisino. Jis netaikliai metė baudų metimus, o tai padėjo pirmos rungtynių pusės pabaigoje „RVG Baldams“ įgyti penkių taškų persvarą (47:42).

Trečio kėlinio pradžioje šeimininkai pelnė penkis taškus be atsako (52:42). Netrukus D. Valatkevičiaus taiklūs metimai sumažino šeimininkų persvarą iki penkių taškų (52:47). Visgi „RVG Baldai“ pamažu didino persvarą. Šeštą minutę komandas skyrė 12 taškų (62:50). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Septintą minutę komandas skyrė 13 taškų (67:54), o netrukus spurtą surengė „Celsis“, kurio metu svečiai pelnė septynis taškus be atsako (67:61). Likus dviems minutėms „RVG Baldai“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos komanda pelnė keturis taškus, bet baigiantis kėliniui tuo pačiu atsakė „Celsis“ (71:65).

Pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandos žaidė lygiai (75:69). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Celsis“ (75:76). Penktą minutę persvarą susigrąžino „RVG Baldai“ (77:76). Netrukus dar labiau įsimėtė D.Valatkevičius, kuris pataikė tris tolimus metimus (79:85). Iki kėlinio buvo likę trys su puse minutės, o minutės pertraukėlės paprašė „RVG Baldai“. Aštuntą minutę „RVG Baldai“ buvo sumažinę varžovų persvarą iki keturių taškų (83:87), bet labiau priartėti jiems varžovai neleido. Rungtynių pabaigoje užtikrintai žaidęs „Celsis“ iškovojo pergalę rezultatu 85:93.

“Celsis“ iškovojo dešimtą pergalę, o „RVG Baldai“ pralaimėjo aštuntą kartą.

„Celsio“ treneris L.Pečkaitis: „Šiandien prabilo mūsų nerealusis Deividas. Tikriausiai apie dešimt tritaškių įsūdė. Prieš tokią varžovų jaunimo komandą, rinktinę, buvo labai sunku žaisti. Buvo lygi kova, bet mes gal buvome stipresni, gal ir noro daugiau buvo. Fortūna buvo mūsų pusėje.“ Paklaustas, kodėl komanda labai emocingai reagavo į įvykius aikštėje, kai komanda pradėjo spurtą, treneris atsakė: „Reikia komandą užvesti. Sunkiai pradėjome rungtynes, su visokiom kliūtim. Žaidėjai rinkosi iš kitų rungtynių.“

„RVG Baldų“ treneris J.Eibukas: „Negirdi manęs kartais žaidėjai, tiesiog parodo, kad negirdi. Reikia trijų atakų kol padaro tai, ką liepiu. Šiaip gražiai žaidė tris kėlinius, bet ketvirtame baigiai, nesveikai pataikė D.Valatkevičius. Nors liepiau jo nepaleisti, bet vistiek nedaeidavo iki jo žmonės ir sumetė jis tritaškius.“

RVG Baldai: Martynas Gailiūnas – 28 tšk. (11 išpr. praž.), Mantas Stankevičius – 21 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Karolis Zujus – 16 tšk.

Celsis: Deividas Valatkevičius – 36 tšk., Ignas Krukonis – 21 tšk. (6 perimt. kam.), Žilvinas Balynas – 17 tšk. (8 išpr. praž.)

„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 19:24 val.)„RVG Baldai“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Coca Colą“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 22:09 val.)„RVG Baldai“ įtikinamai įveikė „Dentist Team“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:07 val.)„Ryterna“ net 66 taškų skirtumu sutriuškino „RVG Baldus“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 21:24 val.)„Celsis“ sunkioje serijoje įveikė „Senukus“ ir keliauja į pusfinalį (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:12 val.) „Celsis“ po permainingos kovos palaužė „RVG Baldai“ ekipą (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 21:58 val.)„Celsis“ paskutiniame kėlinyje palaužė penkiese žaidusius „Baubilas & Verslo pasaulis“ krepšininkus (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:24 val.)„Celsis“ nukovė „ASU & Co „AgroVis“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 00:12 val.)„Celsis“ po pratęsimo palaužė iki tol nepralaimėjusią „Rapalą“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 00:20 val.)ASU & Co „AgroVIS“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „RVG Baldai“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 00:11 val.)