Celsis vs Baubilas & Verslo pasaulis (68:58)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2016 kovo 22 d., Antradienis, 19:30 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Celsis“ paskutiniame kėlinyje palaužė penkiese žaidusius „Baubilas & Verslo pasaulis“ krepšininkus

2016 kovo 22 d., Antradienis, 22:24 val., peržiūros: 1155

Kovo 22 dieną, Garliavos Jonučių gimnazijoje vyko Įmonių lygos, pirmosios atkrintamosios varžybos tarp vietos „Celsis“ ir svečių „Baubilas & Verslo pasaulis“. Pirmame kėlinuke komandos žaidė gana apylygiai ir tik kėlinuko pabaigoje šeimininkams pavyko atitrūkti nuo varžovų – 16:13. Antrame kėlinuke komandos žaidė taškas į tašką ir „Celsis“ išliko su ta pačia trijų taškų persvara – 35:32. Trečiame ketvirtyje tęsėsi apylygė kova, po kurios priekyje išliko šeimininkai – 51:48. Paskutiniame kėlinyje svečių komandos krepšininkams pritrūkus jėgų bei sėkmės šeimininkai susikrovė saugesnę persvarą ir ją išlaikė iki rungtynių pabaigos – 68:58.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiai ir netrukus rezultatas buvo lygus (7:7). Tada svečiams smeigus tritaškį jie išsiveržė į priekį (10:7), tačiau persvarą išlaikė neilgai ir šeimininkų spurtas 6:0 persvėrė rezultatą jų naudai (13:10). Iki kėlinuko pabaigos komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais ir po pirmų dešimties minučių „Celsis“ buvo priekyje rezultatu 16:13.

Antrame kėlinuke nei vienai nei kitai komandai nepavyko įgauti žymesnės persvaros. Pirmoje kėlinuko pusėje pirmaujanti komanda keitėsi du kartus, o antroje ketvirčio pusėje šeimininkai sugebėjo išlaikyti trapią trijų taškų persvarą ir po pirmosios rungtynių dalies pirmauti 35:32.

Trečiojo kėlinuko pirmąją pusę aktyviau ir geriau pradėjo „Baubilas & Verslo pasaulis“, kuriems pavyko persverti rezultatą ir vienu metu susikrauti rekordinę rungtynių persvarą (46:39), tačiau iki kėlinuko pabaigos šeimininkams pavyko sukurti porą gerų atkarpų ir trečiąjį ketvirtį „Celsis“ krepšininkai baigė pirmaudami trimis taškais – 51:48.

Paskutiniojo kėlinio pradžioje, svečiams sunkiai sekėsi rinkti taškus, o tuo pasinaudoję „Baubilas & Verslo pasaulis“ krepšininkai po truputį didino savo persvarą, kuri sužaidus maždaug pusę kėlinio siekė 8 taškus (60:52). Šios persvaros iki rungtynių pabaigos svečiams panaikinti nepavyko ir „Celsis“ šventė pergalę rezultatu 68:58.

Po rungtynių, nugalėtojų treneris L.Pečkaitis sakė: „Šiandien, mano manymu, pergalę lėmė trumpas varžovų atsarginių žaidėjų suolelis, Smagu kautis prieš šią komandą, nes ji yra pajėgi varžovė nors ir ne su visais žaidėjais. Nors atrodė, kad nusiteikimas šioms varžyboms buvo geras,dėja jis šiek tiek kišo koją. Tikimės, kad šioje serijoje trečių rungtynių neprireiks“

Celsis: Ignas Krukonis – 19 tšk. (8 išpr. praž.), Deividas Valatkevičius – 17 tšk., Julius Svirka – 11 tšk. (10 atk. kam.)

Baubilas & Verslo pasaulis: Vytautas Mačys – 20 tšk., Ramūnas Švagždys – 20 tšk., Klaidas Jankaitis – 13 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.)

„Vieningas Kaunas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Baubilo ir Verslo pasaulio“ ekipa (2015 spalio 30 d., penktadienis, 22:05 val.)„Legama“ atkakliame mūšyje pranoko „Baubilą & Verslo Pasaulį“ (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 22:16 val.)I. Krukonio vedama „Celsio“ ekipa užtikrintai žengė į finalą įveikdama „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą (2016 kovo 29 d., antradienis, 22:32 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Baubilo & Verslo pasaulio“ pranašumą (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:45 val.)Penki prieš penkis žaidusių „Kauno oro uosto& KAMS“ ir „Baubilo & Verslo pasaulio“ akistatoje eilinė pastarųjų nesėkmė (2016 vasario 02 d., antradienis, 00:18 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:20 val.)„Ryterna“ parklupdė negausiai susirinkusius „Celsio“ krepšininkus (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 23:34 val.)Rungtynėse „penki prieš penkis“ „Legama“ palaužė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2016 vasario 06 d., šeštadienis, 20:25 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 20:40 val.)Permainingoje kovoje dėl vietos pusfinalyje ‒ „Baubilo & Verslo pasaulio“ pergalė (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:28 val.)