ECCUA vs SPARTA (83:81)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 20 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

Paskutiniu metimu baigiantis laikui "ECCUA" išplėšė pergalę

2010 gruodžio 20 d., Pirmadienis, 22:05 val., peržiūros: 4887

Pirmadienio vakarą Kauno Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybės, kuriose susitiko šeimininkai "ECCUA" ir svečiai "Sparta" ekipos. Komandos yra A pogrupyje ir užima atitinkamai pirmąją ir septintąją vietą, tačiau "Šakių Splitas" gali lenkti "ECCUA", jeigu nugalės paskutinėse rungtynėse. O "Spartos" ekipai dar yra galimybė pakilti aukščiau lentelėje, kadangi yra sužaidusios dvejomis varžybomis mažiau. Kova vyko gan įtempta, nei viena komanda labiau nepabėgo į priekį, tačiau paskutiniame kėlinyje rezultatas išsilygino ir virė tikrai arši kova. Likus penkioms sekundėms, atakavo šeimininkai ir po nepataikyto metimo kamuolys nušoko toliau ir pagavęs kamuolį "ECCUA" žaidėjas pataikė nuo vidutinio nuotolio ir šventė pergalę 2 taškais rezultatui esant 83:81.

Pirmasis kėlinys prasidėjo aikštelės šeimininkų atkovotu kamuoliu ir po krepšiu pataikant varžovus privertė prasižengti komandos kapitonas D.Baltrušaitis, tačiau baudos metimas buvo netaiklus, tas pats scenarijus pasikartojo jų sekančioje atakoje tik šį kartą metimus atliko M.Gadliauskas. Pirmuosius savo komandos taškus atidarė svečių komandos kapitonas A.Šunskis, bet netrukus "ECCUA" padidino persvarą iki 6 taškų. Toliau žaidimas kiek išsilygino, o ir A.Šunskis kelis kart pataikydamas iš toli mažino skirtumą. Kėlinukui besibaigiant rezultatas buvo lygus, tik po svečių klaidos šeimininkai pelnė du taškus ir po pirmojo kėlinuko pirmavo rezultatu 25:23.

Antrasis kėlinukas nė kuo nesiskyrė, vėl vyko atkakli kova, o sužaidus daugiau nei tris minutes aikštelės šeimininkai įsibėgėjo ir įgijo net 9 taškų pranašumą, bet aistros greit buvo numalšintos svečių taikliais tolimais metimais ir komandas tebeskyrė minimalus skirtumas. Pirmajai rungtynių pusei einant į pabaigą tolimu metimu rezultatą išlygino A.Kilas 41:41. Visgi pabaigą puikiai sužaidė L.Dimavičius pataikęs iš toli ir dar iš po krepšio. Taigi po dviejų kėlinukų rezultatas buvo 48:44 "ECCUA" naudai.

Trečiajam kėlinyje ilgai laukti nereikėjo kol rezultatą švelnins svečių ekipa, tačiau po kelių minučių vėl didinti persvarą pradėjo aikštelės šeimininkai, o ji išaugo iki 7 taškų. Po "Sparta" ekipos žaidėjo Š.Sobolio taiklaus metimo iš vidutinio nuotolio, aikštelės šeimininkai dar persvėrė rezultatą savo naudai pirmą kartą šiose rungtynėse dviženkliu pranašumu 62:51. Visgi aktyviau pabaigą sužaidę svečiai A.Kilo dėka sumažino skirtumą. Po trijų kėlinių komandas skyrė 4 taškai rezultatu 65:61.

Ketvirtajame kėlinyje buvo didžiausia įtampa, kėlinuko pradžioje šeimininkai greitomis atakomis pelnydavo taškus, bet šeimininkai atsakydavo į tai tolimais metimais. Kiek sėkmingiau pradėjo žaisti svečiai kai tirpdė "ECCUA" sukauptą pranašumą, o vėliau netgi ir persvėrė savo naudai 71:73. Toliau kova vyko taškas į tašką, tik kai svečiai pirmavo vienu tašku ir šeimininkai dar pataikė iš toli. Jau nusimatė pratęsimas, tačiau laiko buvo dar visos 5 sekundės ir kamuolys buvo šeimininkų rankose, taigi po L.Dimavičiaus netaiklaus metimo iš krašto, ties baudų linija pagavo kamuolį R.Remenčius ir taikliai užbaigė rungtynes lemdamas savo komandai pergalę rezultatu 83:81.

Po rungtynių "ECCUA" treneris A.Vinkauskas komentavo:" Lygiaverčios varžybos buvo varžybos iki pat lemiamų sekundžių, atėjom tik šešiese vienas išsibaudavo, tai buvo visai sunku. Bet fortūna šį kartą tikrai buvo mūsų pusėje, spėjom pataikyti tą lemiamą metimą. Ačiū varžovams už gerą žaidimą ir visiems linkiu gerų švenčių". O svečių komandos treneris Š.Sobolis kalbėjo:" Pirmos rungtynės tokiu mažu skirtumu, dėl to ir apmaudžiausios atrodo. Na pirmas ratas nieko baisaus dar. Dar dvi rungtynės mūsų laukia, tai palinkėjimus šventinius sekančiose pasakysiu. Tik dėkojame lygai už varžybas apkrautas ant švenčių!".

"ECCUA": Lukas Dimavičius (18), Darius Baltrušaitis (18), Marius Gadliauskas (15), Andrius Lapinskas (14), Ričardas Brovka (11).

"Sparta": Antanas Kilas (28), Arūnas Šunskis (20), Renatas Dabašinskas (19).

"Robotukų Armija" po atkaklios kovos išplėšė pergalę (2010 gruodžio 29 d., trečiadienis, 23:07 val.)Po pratęsimo pergalę išplėšė "Sparta" vyrukai (2011 kovo 02 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Sparta“ išplėšė pergalę rykliam iš nasrų (2010 lapkričio 11 d., ketvirtadienis, 23:43 val.)"Šernai" nugalėjo "ECCUA" komandą ir iškovojo penktą pergalę antrame ture (2011 vasario 20 d., sekmadienis, 21:26 val.)Dramatiškai susiklosčiusiose rungtynėse pergalę išplėšė "Sparta" (2011 vasario 23 d., trečiadienis, 22:59 val.)Paskutinėmis minutėmis "Kolpingo Kolegija" nugalėjo "ECCUA" ketvirtuką (2011 sausio 10 d., pirmadienis, 21:57 val.)"Sparta" patyrė antrą nesėkmę iš eilės, o "KK Snaiperiai & Krepsininkas.Net" šventė pergalę (2010 gruodžio 22 d., trečiadienis, 23:02 val.)Užtikrinta "Spartos" pergalė (2011 vasario 06 d., sekmadienis, 22:41 val.)"Sparta" antrą kartą įveikė "Bipą" ir pateko į ketvirtfinalį (2011 kovo 30 d., trečiadienis, 22:29 val.)Ketvirfinalio tarpusavio kovas laimėjo "Sparta" prieš "BC Rykliai" (2011 balandžio 13 d., trečiadienis, 23:15 val.)