BC RYKLIAI vs SPARTA (49:55)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 11 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

„Sparta“ išplėšė pergalę rykliam iš nasrų

2010 lapkričio 11 d., Ketvirtadienis, 23:43 val., peržiūros: 6156

Ketvirtadienio vakarą Lapių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos grupės varžybos, kuriose susitiko šeimininkų „BC Rykliai“ ir svečių „Sparta“ ekipos. Krepšininkai atrodė kupini jėgų, puikiai gynėsi, o dvikova tapo labai atkakli bei permaininga. Vis tik, rungtynių pabaigoje tiksliau sužaidė svečiai ir šventė pergalę rezultatu 55:49.

Rungtynės prasidėjo „BC Rykliai“ aukštaūgiams laimėjus pirmąjį ginčo kamuolį, tačiau pirmieji taškus suskubo pelnyti aikštelės svečiai, kurie surengė tikslia ataka, bet šeimininkai atsakė dviem taikliomis atakomis iš eilės ir išsiveržė į priekį 5:2. „BC Rykliai“ ekipa puikiai startavusi, tęsė tikslų žaidimą ir toliau, o kėlinio viduryje turėjo jau ženklią persvarą (10:4). Situacija nepasikeitė ir per likusią ketvirčio dalį. Svečių žaidimas buksavo, o šeimininkai be didelių pastangų pirmavo 17:11.

Antrojo kėlinio metu situacija aikštėje ne ką ir pasikeitė. Svečiai vis dar neprabudo iš miegų, nors keletą kartų pamėgino sumažinti rezultatą, bet tik antrasis bandymas buvo sėkmingas 20:23, bet aikštelės šeimininkų iš vėžių tai neišmušė. O svečių žaidimas taip pat, toli gražu nespindėjo. Taigi po pirmosios rungtynių pusės „Sparta“ vis dar turėjo deficitą 29:24.

Po ilgosios pertraukos užvirė dar atkaklesnė kova nei prieš tai. Aikštelėje netrūko kontaktų bei aštrių momentų, o skirtumas tarp ekipų išliko labai mažas. Vis tik, antroje kėlinio pusėje „Sparta“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir susikrovė net 5 taškų pranašumą 32:37. Tačiau aikštės šeimininkai nesnaudė ir surengę keletą sėkmingų reidų varžovų krepšio link ir pasivijo oponentus, o prieš paskutinį kėlinį rezultatas jau buvo lygus 37:37.

Rungtynių pabaigoje vis dar nebuvo galima tvirtai pasakyti, kuri komanda nugalės. Kėlinio pradžioje stipresni atrodė „BC Rykliai“ krepšininkai 41:37, o vėliau jie perleido iniciatyvą varžovams 50:44. Dvikovos kulminacijoje, po penkias asmenines pražangas surinko keli pagrindiniai aikštės svečių krepšininkai , tačiau likę žaidėjai išnaudoti jiems duota šansą ir išsaugojo pranašumą. Ramiau užbaigę susitikimą, pergalę šventė „Sparta“ krepšininkai laimėje 55:49.

„BC Rykliai“: Narūnas Čekaitis (16), Antanas Narmontas (14).

„Sparta“: Arūnas Šunskis (12), Arūnas Lenartas (12), Antanas Kilas (11).

Nugalėtojų treneris sakė, kad: „Džiaugėmės pirmąją pergalę, tikimės ir toliau taip bus.“

Po pratęsimo pergalę išplėšė "Sparta" vyrukai (2011 kovo 02 d., trečiadienis, 23:14 val.)"Robotukų Armija" po atkaklios kovos išplėšė pergalę (2010 gruodžio 29 d., trečiadienis, 23:07 val.)Paskutiniu metimu baigiantis laikui "ECCUA" išplėšė pergalę (2010 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:05 val.)„Sparta“ nukovė ”Akį“ (2010 lapkričio 17 d., trečiadienis, 23:45 val.)"BPG & Banga" išplovė į krantą BC "Ryklius" (2010 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)Po nervingos ir dramatiškos kovos pergalę iškovojo BC "Rykliai" (2010 lapkričio 30 d., antradienis, 08:53 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė "Sparta" (2011 sausio 24 d., pirmadienis, 22:49 val.)"Eccua" pasiekė nesunkią pergalę (2010 lapkričio 04 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)"Sparta" patyrė antrą nesėkmę iš eilės, o "KK Snaiperiai & Krepsininkas.Net" šventė pergalę (2010 gruodžio 22 d., trečiadienis, 23:02 val.)"Sparta" buvo nepajėgi prieš "Šakių Splito" krepšininkus (2010 lapkričio 24 d., trečiadienis, 23:11 val.)