BC „BOOM“ vs Jonavos LSK „Technoera“ (51:43)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 01 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Sėkmingo trečio kėlinio dėka BC „BOOM“ įveikė Jonavos LSK „Technoerą“

2016 vasario 01 d., Pirmadienis, 23:41 val., peržiūros: 1197

Pirmadienį, vasario 1 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Didžiosios taurės I pogrupio rungtynės, tarp vietos BC „BOOM“ ir svečių Jonavos LSK „Technoeros“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje geriau žaidę svečiai žengė priekyje, tačiau po ilgosios pertraukos iš toli kelis kartus pasižymėjęs V.Pupšys padėjo BC „BOOM“ perimti iniciatyvą. Po itin nerezultatyvaus ketvirto kėlinio, per kurį komandos sukrapštė vos po tris taškus, skirtumas tarp komandų nepakito ir pergale džiaugėsi aikštės šeimininkai 51:43 (11:16, 13:11, 24:13, 3:3).

Susitikimą iškart penkiais taškais pradėjęs svečių krepšininkas T.Kepežinskas iškart išvedė savo komandą į priekį, tačiau čia pat kelis rezultatyviai pasibaigusius išpuolius surengę BC „BOOM“ žaidėjai rezultatą išlygino. Kiek vėliau dar vieną sėkmingą atkarpą sužaidusi Jonavos LSK „Technoera“ įgijo kelių taškų persvarą, tačiau du taiklūs tolimi šeimininkų metimai rezultatą ir vėl išlygino. Nepaisant to, kėlinuką penkiais taškais iš eilės užbaigę svečiai susigrąžino turėtą persvarą. 11:16.

Antrą kėlinuką geriau pradėję aikštės šeimininkai sumažino deficitą iki dviejų taškų, tačiau vietoje ilgai nestovėję Jonavos LSK „Technoeros“ krepšininkai pelnė keturis taškus iš eilės ir susigrąžino kiek didesnį atotrūkį. Kiek vėliau žaidimas šiek tiek išsilygino ir abi ekipos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, po kurių iš toli dar pataikė Ž.Radzevičius, taip atitolindamas svečius jau septynių taškų skirtumu. Vis tik, šįkart kėlinuką geriau užbaigė BC „BOOM“ ko pasekoje pelnė kelis taškus iš eilės ir iki ilgosios pertraukos pradžios sumažino deficitą daugiau nei perpus. 24:27.

Po ilgosios pertraukos prabilęs aikštės šeimininkų snaiperis V.Pupšys smeigė du tritaškius metimus, kurių dėka leido savo ekipai perimti iniciatyvą. Ilgai netrukus Jonavos LSK „Technoera“ rezultatą išlygino, bet čia pat dar tu tolimus metimus smeigęs V.Pupšys padėjo BC „BOOM“ atsiplėšti įgyjant devynių taškų pranašumą. Kiek vėliau aikštės šeimininkai buvo įgiję ir dviženklę persvarą, tačiau ir vėl ketvirtį kiek geriau užbaigę svečiai sugebėjo sumažinti skirtumą tarp komandų iki aštuonių taškų. 48:40.

Paskutinė ir lemiama rungtynių dalis, rodėsi, turėjo būti pati atkakliausia, tačiau paradoksaliai rungtyniavę abiejų ekipų krepšininkai be galo sunkiai rinko taškus, ko pasekoje įpusėjus kėlinukui savo sąskaitose turėjo vos po vieną taiklų baudos metimą. Vėliau rezultatyvią ataką surengę Jonavos LSK „Technoeros“ krepšininkai sumažino deficitą iki šešių taškų, tačiau per likusį laiką dar du baudų metimus realizavę aikštės šeimininkai susigrąžino turėtą pranašumą bei pasiekė pergalę rezultatu 51:43.

Po pergalės Laisvydas Gudaitis kalbėjo: „Pirmoje rungtynių pusėje neapsigynėme, o antroje pagerinome gynybą, ko pasekoje ir puolimas automatiškai tapo geresnis. Aišku, mūsų gynėjas Valentinas pataikė kelis svarbius tritaškius, kurie persvėrė rezultatą mūsų naudai. Vėliau įgijome šiokią tokią persvarą ir ją išlaikėme. O ją išlaikyti pavyko būtent dėl geros gynybos. Susitvarkėme su priešininkų snaiperiu 5 numeriu ir iki galo drausmingai sužaidėme“.

BC „BOOM“: Valentinas Pupšys – 15 tšk., Artūras Lencevičius – 14 tšk. (7 išpr. praž.), Adewole Waheed Lawal – 5 tšk.

Jonavos LSK „Technoera“: Tomas Kepežinskas – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Linas Mecelis – 8 tšk., Žilvinas Radzevičius – 7 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 14)

Anonimas2016 vasario 03 d., 00:09 val.
Baltajam> Ne tau, A S I L E, postringauti apie kompetenciją.

Vienintelė komanda labai pagarbiai atstovavusi Jonavą ir dar B lygoje, buvo Pauliukai. P A G A R B A. Tuo tarpu Batėgalos grybai - negana to, myžniai, lyg maža to dar ir išverstaskūriai. Jei tik galėtų, pavadinimas "Technoera" pats nusisuktų nuo šių grybukų (tikriau, nuo vieno, kuris viešai myža komandos vardu) už išverstaskūriškumą.

In your face!
esmis2016 vasario 02 d., 16:17 val.
Tablo yra naujas viskas bus gerai.
Linas2016 vasario 02 d., 15:28 val.
ten ta tablo yra visada prie sekretoriato, bet problema tame, kad reikia trijų aukštųjų, kad ja naudotis, nes jeigu šalia nėra kokio ūkvedžio, iš dešimto karto sumaigančio tą, ko pats neatsimena ir visada bando spėlioti... iki šiol bandymai naudotis ta švieslente baigdavosi laiko reguliavimu chronometru nuo antro kėlinio...
Trečiajame kėlinyje subyrėjusios „Hidraulinės sistemos“ nusileido Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)SK „Neveronys“ užtikrintai įveikė ir Jonavos LSK „Technoera“ krepšininkus (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)Puikiai startavę BC „Boom“ krepšininkai atlaikė Jonavos LSK „Technoeros“ šturmą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:44 val.)Klaidose paskendę „Baltic Transline“ nepasipriešino Jonavos LSK „Technoerai“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Kaišiadorys (S)“ namų sienos neatlaikė Jonavos LSK „Technoera“ komandos (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 22:10 val.)Tik ketvirtajame kėlinyje Jonavos LSK „Technoera“ įveikė „Laipsniai“ ekipą (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Green Death“ komanda patyrė sutriuškinimą nusileidę Jonavos LSK „Technoera“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 21:45 val.)Antrame kėlinyje atitrūkusi Jonavos LSK „Technoera“ nesunkiai susidorojo su KK „Kauno partizanais“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:27 val.)BC „BOOM“ be didesnio vargo susitvarkė su KK „Kauno partizanais“ (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)