ŠILDUVA vs TEO LT (85:73)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 01 d., Penktadienis, 17:15 val. @ Šilduvos sporto salė, Energetikų g. 15, Kaunas LT-52368

Nelengva "Šilduvos" pergalė

Eilinį kartą Lindaras Bazaras tapo rezultatyviausiu rungtynių žaidėju
2006 gruodžio 01 d., Penktadienis, 19:09 val., peržiūros: 4299
Pirmose šio vakaro rungtynėse, „Šilduvos“ sporto salėje susitiko „Šilduvos“ bei „TEO LT“ komandos. Pergalę dėka gerai sužaisto pirmojo ketvirčio iškovojo šeimininkai – „Šilduvos“ krepšininkai, palaužę varžovus rezultatu 85:73.

Rungtynes labai galingu spurtu (20:0) pradėjo „Šilduvos“ krepšininkai. Vienas po kito metimas skrodė tinklelį. Svečiai niekaip negalėjo pelnyti taškus ir tik sužaidus 7,5 minutes „TEO LT“ ekipos taškų sąskaitą atidarė Domas Ramanauskas, pataikęs tritaškį metimą. Po pirmojo kėlinio šeimininkų pranašumas jau buvo pasiekęs 19 taškų.

Antrajame ketvirtyje ir toliau dominavo „Šilduvos“ žaidėjai. Po krepšiais karaliavo Arvydas Žėkas, ne kartą kartojęs netaiklius savo komandos narių metimus. Svečiai niekaip negalėjo atrasti savo žaidimo. Jie bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau tikslą pasiekė vos vienas metimas iš dešimties. Po pirmųjų dvidešimties minučių šeimininikų pranašumas buvo 26 taškai.

Po pertraukos žaidimas išsilygino. Vis dažniau „TEO LT“ komanda rasdavo būdą kaip įveikti priešininkų gynybos užtvaras. „Šilduvos“ krepšininkai pradėjo daryti nedovanotinas klaidas. Jų metimai tapo ne tokie taiklūs kaip dvikovos pradžioje. Svečiai laimėjo šią rungtynių dalį dviem taškais ir tik nežymiai priartėjo prie oponentų.

Paskutiniajame kėlinuke „TEO LT“ žaidėjai pakilo į lemiamą šturmą. Pradėję žaisti žymiai geriau ir agresyviau, jie vertė varžovus ir toliau daryti labai apmaudžias klaidas. Vien per paskutinias 10 minučių šeimininkai suklydo net 11 kartų. Rungtynių laikas buvo dažnai stabdomas dėl daromų pražangų. Abiejų komandų žaidėjai taisykles pažeidė po 11 kartų. Svečiams buvo pavykę sumažinti savo deficitą iki 9 taškų, tačiau daugiau ką nors pakeisti jiems pritrūko laiko. Galutinę pergalę, rezultatu 85:73, šventė „Šilduvos“ žaidėjai.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Arvydas Žėkas, kurio sąskaitoje 31 taškas, 15 atkovotų kamuolių ir 9 išprovokuotos pražangos ( 40 naud.kfc.). Jam puikiai talkino Liudas Bazaras, pelnęs 35 taškus ir išprovokavęs net 11 pražangų ( 37 naud.kfc.).

„TEO LT“ ekipoje išsiskyrė Mantas Lenkus, surinkęs 20 taškų, atkovojęs 11 kamuolių bei perėmęs 8 kamuolius ( 31 naud.kfc.). Marius Markevičius ir Domas Ramanauskas atitinkamai pelnė 17 ir 14 taškų.
Įtikinama "Šilduvos" pergalė (2007 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Triuškinanti "Šilduvos" pergalė (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 13:56 val.)Istorinė "Šilduvos" pergalė sezono pradžioje (2006 spalio 27 d., penktadienis, 20:33 val.)Įtikinamas "Šilduvos" revanšas (2006 gruodžio 15 d., penktadienis, 18:30 val.)Įspūdinga "TEO LT" pergalė (2006 lapkričio 17 d., penktadienis, 20:34 val.)Pirmajame mūšyje stipresni buvo "Šilduvos" krepšininkai (2007 kovo 12 d., pirmadienis, 20:40 val.)Įtikinama "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" pergalė (2007 vasario 04 d., sekmadienis, 21:14 val.)"Iššūkio" taurė "Šilduvos" rankose (2007 balandžio 14 d., šeštadienis, 13:30 val.)"Elektros darbai" šventė nesunkią pergalę (2007 kovo 02 d., penktadienis, 21:05 val.)"Kauno Švara & KRG" toliau skina pergales (2006 lapkričio 10 d., penktadienis, 20:52 val.)