KAUNO ŠVARA & KELIŲ REMONTO GRUPĖ vs ŠILDUVA (65:44)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 vasario 04 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Įtikinama "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" pergalė

2007 vasario 04 d., Sekmadienis, 21:14 val., peržiūros: 2454
Paskutines "Įmonių" lygos "A" pogrupio rungtynes "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" krepšininkai baigė pergalingai ir užsitikrino 2-ąją vietą turnyrinėje lentelėje. Jie šį vakarą savo namuose priėmė "Šilduvos" komandą ir nesunkiai nugalėjo ją rezultau 65:44.

Pirmosiomis rungtynių minutėmis šeiminkai pabėgo į priekį 6:0. Vos penkiese susirinkę svečiai darė nemažai klaidų, kurios jiems neleido rezultatyviai užbaigti atakas. Per visą kėlinį „Šilduva“ pelnė tik 6 taškus, o praleido 16.

Antrajame ketvirtyje „Kauno švaros & Kelių remonto grupės“ krepšininkams sekėsi nebetaip gerai kaip dvikovos pradžioje. Jų metimai nebebuvo tokie taiklūs. Svečiai laimėjo šią rungtynių dalį 17:11 ir prieš ilgąją pertrauką sumažino savo deficitą iki keturių taškų.

Po pertraukos vėl geresnį ir brandesnį žaidimą pademonstravo šeiminininkai. Laimėję pirmąsias minutes rezultatu 11:0, jie įgijo solidžią 15-os taškų persvarą, kurią pavyko išlaikyti ir iki kėlinuko pabaigos.

Paskutiniajame ketvirtyje „Kauno švaros & Kelių remonto grupės“ ekipai tereikėjo išlaikyti įgytą pranašumą. Jiems ne tik kad pavyko jį išlaikyti, bet dar ir padidino. Iššovė Gediminas Bytautas ( „Kauno švara & Kelių remonto grupė“), pataikęs du tolimus metimus iš eilės. Galutinę pergalę, rezultatu 65:44, iškovojo šeimininkai.

Šeimininkų treneris teisėjams skyrė po 10 balų, o svečių – po 8.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Ramūnas Bagdonas, pelnęs 22 taškus ( 19 naud.kfc.). 11 įmetė Egidijus Paškauskas. Po 9 taškus pridėjo Dainius Kazlauskas ir Gediminas Bytautas.

„Šilduvos“ ekipoje nesulaikomas buvo Arvydas Žėkas, kurio sąskaitoje 18 taškų ir 14 atkovotų kamuolių ( 25 naud.kfc.). 12 pelnė Ichtiandras Šeštokas.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Kęstutis Bytautas teigė:“Tikėjomės pergalės, nes ji buvo labai svarbi kovojant dėl antros vietos pogrupyje. O šiaip tai gavosi nebloga treniruotė“.

Įtikinama "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" komandos pergalė (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:41 val.)Nelengva "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" pergalė (2007 sausio 30 d., antradienis, 20:45 val.)Nesunki "Kauno Švaros & Kelių remonto grupės" pergalė (2006 gruodžio 05 d., antradienis, 23:15 val.)"Kauno Švara & Kelių remonto grupė" iškovojo dramatišką pergalę (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:15 val.)Įtikinama "Šilduvos" pergalė (2007 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)"Kauno švara & Kelių remonto grupė" "Įmonių" lygoje iškovojo antrąją pergalę (2006 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:22 val.)"E United" dar kartą įrodė savo pranašumą prieš "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" ekipą (2007 sausio 09 d., antradienis, 22:40 val.)"Kauno Švara & Kelių Remonto Grupė" nepasigailėjo "Onramos" (2007 sausio 07 d., sekmadienis, 13:58 val.)"Kauno Švara & KRG" toliau skina pergales (2006 lapkričio 10 d., penktadienis, 20:52 val.)„Kauno švara & Kelių remonto grupė“ "Įmonių" lygos sezoną pradėjo sunkia pergalę svečiuose (2006 spalio 30 d., pirmadienis, 20:40 val.)