UNO vs Acme ‒ Jabra (67:49)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 09 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„UNO“ nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“

2015 gruodžio 10 d., Ketvirtadienis, 00:04 val., peržiūros: 1116

Gruodžio 12 dieną 20:30 30+ lygos, „Jabra“ pirmenybių, Reguliariosios rungtynės (1 etapas) susigrūmė šeimininkai „UNO“ ir svečių komanda „Acme – Jabra“

Pirmajame kėlinyje kur kas geriau pasirodė šeimininkai. jie nuo pat pradžių isibegėjo ir kaip lavina užgriuvo svečius. Visa šia lavina pagrinde kurė A.Olberkis ir ketvirtąją kėlinio minute rezultatui esant (12:4) jis jau buvo pelnes 10 taškų. Artėjant kėlinukui į pabaiga atrodė kad priešininkai visai palūže kai švieslentė rodė (17:4) tačiau paskutinę kėlinio sekundę A.Jakovlev smeigė tolimą metimą ir šiek tiek sušvelnino rezultatą (17:4)

Antrasis ketvirtis prasidėjo A. Laurynaičio dvitaškiu. Bet šeimininkai iškart atsakė dviem šūviais iš toli ir didino pranašuma (23:9). Paskui komandos apsikeitė taikliais metimas. Ir išbėgant į rūbines rezultatas buvo šeimininkų naudai (31:18)

Po ilgosios pertraukos atrodė kaip ir niekas nepasikeitė „UNO“ pradėjo kėlinį (5:0) tada komandos apsikeitė taikliais mėtimais, keliomis klaidomis. tačiau svečiai stojo į šturmą ir po A. Laurynaičio taiklaus metimo atkarpa svečiai laimėjo (15:4) ir sumažino skirtumą iki 9 taškų (44:35) tačiau su sirena M.Gailiūnas pataikė tritaškį ir po trečiojo kėlinio šeimininkai vis dar pirmavo (44:35)

Šeimininkai išbego į lemiama ketvirtį nusiteike nepaleisti pergalės iš savo rankų. Nors buvo 3 minučių chaosas kai komandos bėgiojo pirmyn atgal ir arba nepataikydavo arba prarasdavo kamuolį. Svečiai vistiek laimėjo atkarpą (10:0) per kurią M.Gailiūnas po A. Olberkio rezūltatyvaus perdavimo įspūdingai dėjo į krepšį. Nors ir svečiai dar bandė vytis imete 8 taškus iš eilės. Tačiau įspudingai žaides A.Olberkis kėlinio gale imetė š taškus iš eilės. Ir „UNO“ išsivežė pergalę (67:49) dabar jų turi 6 ir užima 1 vietą grupėje. O oponentai su dviem pergalėm ir 6 pralaimėjimais užima 5 vieta.

UNO: Andrius Olberkis – 26 tšk., Gediminas Šuklevičius – 13 tšk., Modestas Gailiūnas – 12 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Acme ‒ Jabra: Paulius Katkevičius – 15 tšk., Darius Arlauskas – 10 tšk., Aleksandr Jakovlev – 8 tšk.

„Remza“ gan nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:34 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai susidorojo su „Acme ‒ Jabra“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „Acme ‒ Jabra“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:34 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:06 val.)„Korys“ užtikrintai nugalėjo „Acme – Jabra“ ekipą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:47 val.)„UNO“ iškovojo pirmąją pergalę šiais metais, nugalėdami „Acme ‒ Jabrą“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:12 val.)Gerai gynyboje žaidę „Šernai“ įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 21:56 val.)„Makroflex“ sezoną pradėjo nesunkia pergale prieš „ACME ‒ Jabra“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:13 val.)„UNO“ tik ketvirtame kėlinuke susidorojo su „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:45 val.)„UNO“ nepasigailėjo negausių „Šilainių“ pajėgų (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:40 val.)