EKODORA & MC TRANS vs NAFTELF & NOWACO (83:70)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 spalio 31 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

"Ekodora - MC Trans" apgynė savo namų sienas

Nugalėtojų ekipa
2008 spalio 31 d., Penktadienis, 21:12 val., peržiūros: 5387

Šį vakarą, Vydūno vid. mokyklos salėje susirungė "Ekodora – MC Trans" (šeimininkai), bei "Naftelf – Nowaco" (svečiai). Pirmajį kėlinį laimėję šeimininkai, per likusius tris neleido savo varžovams jų aplenkti, beto ketvirtajame susikrovė net dviženklę persvarą ir nugalėjo rezultatu 83:70.

Pirmuosius taškus rungtynėse pelnė šeimininkų ekipa, tačiau iškart poto sekė du iš eilės taiklūs tolimi R. Makutėno (Naftelf-Nowaco) metimai, kurie išvedė svečių komandą į priekį. Šeimininkai nepasimetė, ir susigriebę varžovus pasivijo bei aplenkė. Taip mažomin atkarpomis žaisdamos komandos kėlinį butų baigusios lygiosiomis, tačiau paskutinis dvitaškis metimas, kurį pataikė "Ekodora", išvedė šeimininkus dviem taškais į priekį, ir leido jiems laimėti kėlinuką rezutlatu 18:16.

Antrajame kėlinuke praktiškai visas žaidimas vyko taškas į tašką. per visą kėlinuką skirtumas tarp komandų nebuvo didesnis nei 3 taškai, tačiau vėlgi kėlinuko gale, esant lygiam rezutlatui šeimininkai "Įįūdė" 5 sausus taškus, kuriais jie ir laimėjo antrajį ketvirtį (42:37).

Po ilgosios pertraukos Žaidimas kiek pasikeitė. Atlikus pirmąją rezultatyvią ataką, "Naftelf" krepšininkai kažkodėl leido laisvai mesti savo priešininkams kelis tolimus metimus (2/3), kuriais jie įgyjo jau 9 taškų persvarą. Kiek vėliau šeimininkai dar padidino savo persvarą iki 11 taškų, tačiau tašką kėlinio gale dėjo svečiai, pelnydami du taškus ir sugrąžindami persvarą iki vienženklio skaičiaus (62:53).

Paskutiniame kėlinuke žaidimas nepakito. Nemažą persvarą turėdami salės šeimininkai nesunkiai ją išlaikė, be to dar ir paidino iki 13 taškų, taip laimėdami rungtynes rezultatu 83:70.

Nugalėtojų gretose labiausiai pasižymėjo K.Mačiūnas – jo saskaitoje net 37 taškai, 5 perimti kamuoliai, bei net 32 naudingumo balai. Jam neblogai talkino dvigubą dublį atlikęs E.Slabačiauskas ( 13 taškų, 11 atk. kamuolių).

"Naftelf – Nowaco" gretose išsiskyrė R.Makutėnas – jis pelnė 29 taškus ( iš jų net 7 tritaškiai metimai ).

" Ekodora & MC Trans" įveikė " Business Partners Group" (2008 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:07 val.)"Ekodora & MC Trans" po sunkios kovos palaužė "Kamesta" (2009 kovo 13 d., penktadienis, 21:27 val.)"Ekodora - MC Trans" pralošusi tik vieną kėlinuką iškovojo triuškinama pergalę (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 19:31 val.)"Ekodora & MC Trans" iškovojo svarbią pergalę (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 22:09 val.)Minimali "Ekodoros & MC Trans" pergalė (2009 kovo 24 d., antradienis, 21:59 val.)Sunkiai pasiekta "Ekodora & MC Trans" komandos pergalė (2008 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:39 val.)Puiki sezono pradžia "Ekodora & Mc Trans" komandai (2008 spalio 20 d., pirmadienis, 23:30 val.)"Ekodora & MC Trans" triuškinantis laimėjas prieš "Water Ser & Veeseamed" (2008 spalio 24 d., penktadienis, 22:00 val.)"Ekodora & Mc Trans" įtikinamai įveikė savo varžovus "Bero & Termoizola" krepšininkus (2008 lapkričio 29 d., šeštadienis, 00:34 val.)"BMS Megapolis" namuose nusileido "Ekodora - MC Trans" ekipai (2009 vasario 01 d., sekmadienis, 23:37 val.)