EKODORA & MC TRANS vs BERO & TERMOIZOLA (79:54)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 28 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

"Ekodora & Mc Trans" įtikinamai įveikė savo varžovus "Bero & Termoizola" krepšininkus

2008 lapkričio 29 d., Šeštadienis, 00:34 val., peržiūros: 5552

Šįvakar Vydūno vidurinės mokyklos salėje komanda "Ekodora & Mc Trans" (šeimininkai) priėmė "Bero & Termoizola" (svečiai) krepšininkus. Šeimininkai gana lengvai įveikė svečius rezultatu 79:54.

Pirmajame kėlinuke abi komandos atrodė labai panašaus pajėgumo ir mynė viena kitai ant kulnų. Pradžioje ketvirčio šeimininkai atsilikinėjo 4:14, tačiau susikaupė ir laimėjo kėlinuką rezultatu 25:24.

Antrajame kėlinyje nuo pat pradžių iniciatyvą rodė "Ekodora & Mc Trans", ir jau įpusėjus kėliniui buvo priekyje penkiolikos taškų skirtumu (41:26). Svečiai nenorėjo nusileisti, atakavo ne ką rečiau nei jų varžovai, tačiau nepataikė ir paleido šeimininkus į priekį gan solidžia persvara 50:31. Svečiai per šį kėlinuką sugebėjo surinkti tik 7 taškus. Ir kėlinį pralaimėjo 18 taškų skirtumu.

Po ilgosios pertraukos "Ekodora & Mc Trans" iškart ėmėsi tvirtinti savo pranašumą, o svečiai vis dažniau darė klaidas, šeimininkams tai tik padėjo, taip besibaigiant kėliniui šeimininkai jau pirmavo daugiau nei 20 taškų skirtumu. Trečiajame kėlinuke ramiau pradėję žaisti "Ekodora & Mc Trans" krepšininkai nuaidėjus švilpukui pirmavo rezultatu 68:44.

Paskutinysis kėlinys prasidėjo draugišku "apsikeitimu atakomis", o taškų skirtumas nesikeitė beveik visą ketvirtąjį kėlinuką, nors "Ekodora & Mc Trans" greit spurtuodami ir laimėjo atkarpa 8:2,tuo pačiu atsakė ir jų varžovai. Rungtynių pabaigoje jau aidint finaliniam rungtynių švilpukui, šeimininkų krepšininkas Andrius Giržadas gavo progą ir pataikė iš toli. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi rezultatu 79:54.

"Ekodora & Mc Trans" komandos treneris Modestas Vaškūnas norėjo pasveikinti visus savo žaidėjus,paminėdamas,kad jie jautėsi stipresni,ir kad tai turbūt suprato ir varžovu krepšininkai. Treneris taip pat sakė ,kad jie stengėsi kovoti iki galo,kad visi komandos žaidėjai galėtų parungtyniauti aikštelėje. Svečių treneris interviu atsisakė duoti.

Nugalėtojų gretose rezultatyvumu išsiskyrė Andrius Savickas, pelnęs 29 taškus,varžovų komandoje rezultatyviausias buvo Martynas Juchnevičius, pelnęs 17 taškų.

" Ekodora & MC Trans" įveikė " Business Partners Group" (2008 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:07 val.)"Ekodora & MC Trans" triuškinantis laimėjas prieš "Water Ser & Veeseamed" (2008 spalio 24 d., penktadienis, 22:00 val.)"Ekodora - MC Trans" apgynė savo namų sienas (2008 spalio 31 d., penktadienis, 21:12 val.)"Jmi & Florita" paskutinėmis minutėmis palaužė "Bero & Termoizola" (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:57 val.)"Celsis" sutriuškino "Bero & Termoizola" komandą (2009 vasario 02 d., pirmadienis, 20:54 val.)"Ekodora & MC Trans" iškovojo svarbią pergalę (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 22:09 val.)Permainingoje kovoje pergalę iškovojo "Bero & Termoizola" (2009 vasario 18 d., trečiadienis, 23:32 val.)„Ekodora & MC Trans“ sutriuškino pogrupio autsaiderius „Olympic casino“ (2009 sausio 24 d., šeštadienis, 01:14 val.)"Ekodora & MC Trans" po sunkios kovos palaužė "Kamesta" (2009 kovo 13 d., penktadienis, 21:27 val.)"Bero & Termoizola" neatsilaikė prieš "Kauno tiltus" (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 21:57 val.)