MEDŽIOTOJŲ UŽEIGA & LVA vs INFOFACE & KAVEIKTI.LT (73:30)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 15 d., Ketvirtadienis, 16:00 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

"Medžiotojų užeiga & LVA" vilčių nepaliko

2007 lapkričio 15 d., Ketvirtadienis, 19:07 val., peržiūros: 8500

Šiandien, lapkričio 15 dieną, Lietuvos Veterinarijos Akademijoje ( LVA ), susitiko "Medžiotojų užeiga & LVA" ir "Infoface & Kaveikti.lt". Intriga buvo tik pirmajame kėlinyje, o likusią rungtynių dalį šeimininkai ( "Medžiotojų užeiga & LVA" ) varžovus triuškino nepalikdami nė menkiausio šanso. Rungtynės baigėsi lengva šeimininkų pergale 73:30.

Pradžia geresnė buvo šeimininkams: jie spurtavo 9:2, tačiau svečiai kovėsi ir neleido atitrūkt. Kėlinys baigėsi 16:13 ir atrodė, kad šešiese atvykę į rungtynes svečiai dar kažkuo nustebins.

Tačiau antrajame ketvirtyje "Medžiotojų užeiga & LVA" pradėjo triuškinimą: varžovai nepataikydavo arba darydavo klaidas, o šeimininkai puikiai gynėsi ( zona ) ir atakavo. Ketvirtis baigėsi 23:2 ( 39:15 ).

Po pertraukos situacija dar labiau blogėjo svečiam: jie per visą trečiąjį ketvirtį padarė net 9 klaidas, demostravo padriką žaidimą, o tuo naudojosi varžovai, tiesa šeimininkai taip pat padarė ne ką mažiau klaidų ( 7 ), bet juos gelbėjo geras pataikymo procentas, drausminga gynyba ir komandinis susižaidimas. Tai padėjo jiems laimėti ir trečiąjį kėlinį 14:3 ( 53:18 ).

Paskutinis rungtynių kėlinys buvo tik formalumas. "Medžiotojų užeigos & LVA" gretose pasirodė visi dešimt registruotų varžyboms žaidėjų, o priešininkai beveik visas rungtynes žaidė tuo pačiu penketu, nes šeštasis žaidėjas susižeidė koją. Šiek tiek atsipalaidavę paskutinėje dalyje, šeimininkai leido įmesti varžovams 12 taškų, tačiau tai nieko nekeitė. 20:12- taip baigėsi paskutinis ketvirtis, bendras visų kėlinių rezultatas- pelnyta šeimininkų pergalė 73:30.

Po rungtynių paprašytas pakomentuoti rungtynes "Medžiotojų užeigos & LVA" treneris Deividas Velička parodė pirštu į švieslentę ir tarė: "Rezultatas viską pasako". Taip pat jis džiaugėsi puikiu savo auklėtinių žaidimu, ypač gynyba- praleist 30 taškų per rungtynes yra labai geras rezultatas. Paklaustas ar pasitaikė silpnas varžovas, treneris nenuvertino priešininkų, tačiau mano, kad šiandien buvo ne jų diena, o jo komanda žaidė gerai.

Daugiausiai prie pergalės prisidėjo M.Petrauskas pelnęs 20 taškų, atkovojęs 4 kamuolius, perėmęs 7 kamuolius, bet padaręs 6 klaidas. 11 taškų ir 17 atkovotų kamuolių pridėjo A.Praprovas, 14 kamuolių atkovojo R.Šaulys ( 9 taškai), 10 taškų įmetė D.Šiumeta.

Rezultatyviausias "Infoface & Kaveikti.lt" buvo 14 taškų pelnęs S.Liubickij. Svečiai per visas rungtynes padarė beveik tiek pat klaidų, kiek įmetė taškų- 29.

Šeimininkai rungtynių arbitram priekaištų neturėjo ir įvertino juos 10, o štai svečiai buvo labai nepatenkinti ir teisėjus įvertino 2. Be to, po rungtynių mėtė replikas ir priekaištus. Na kaip sakoma, blogam šokėjui ir kiaušiniai maišo ( autoriaus nuomonė ).

Penktoji iš eiles "Medžiotojų Užeiga & LVA" pergalė (2007 gruodžio 05 d., trečiadienis, 20:54 val.)"Medžiotojų užeiga - LVA" iškovojo gražią pergalę prieš "AG group" ekipa (2007 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 21:06 val.)"Medžiotojų užeiga - LVA" iškovojo gražią pergalę prieš "Projektų gamą" (2008 sausio 09 d., trečiadienis, 21:05 val.)"Medžiotojų užeiga - LVA" po permainingos kovos įveikė "Energijos sistemų servisą" (2007 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:25 val.)"Autokontaktas" nugalėjo "Medžiotojų užeigos & LVA" komandą (2008 sausio 23 d., trečiadienis, 21:12 val.)"Medžiotojų užeiga - LVA" namuose neatsilaikė prieš "BMS Megapolį" (2008 vasario 27 d., trečiadienis, 20:49 val.)Įtemptose rungtynėse pergalę šventė "Medžiotojų užeiga & LVA" nugalėję "Tris medžius" (2007 gruodžio 03 d., pirmadienis, 22:12 val.)"Medžiotojų Užeiga & LVA" pasipriešino tik pirmame ketvirtyje (2008 vasario 07 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)"Autokontaktas" parklubdė "Medžiotojų užeigą & LVA" (2008 kovo 04 d., antradienis, 22:15 val.)"Šilduva" palaužė "Medžiotojų Užeiga-LVA" ir naujas rekordas! (2008 vasario 01 d., penktadienis, 20:54 val.)