CELSIS vs EKOTERMIJOS SERVISAS (40:50)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 08 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Vaižganto vidurinė mokykla, Skuodo g. 27, Kaunas LT-45131

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė "Ekotermijos servisas"

Prie "Ekotermijos serviso" pergalės prisidėjo ir pats firmos "bosas" Visvaldas Šavelskis
2007 lapkričio 08 d., Ketvirtadienis, 23:56 val., peržiūros: 9668
Šiandien, lapkričio 8d, Vaižganto vidurinės mokyklos salėje, "Celsis" priėmė "Ekotermijos servisą". Rungtynės nebuvo labai rezultatyvios ir gražios, buvo daug žaidybinio broko. "Celsis" nesugebėjo savo aikštelėje įveikti svečių: jie pralaimėjo rezultatu 40:50.

Pirmasis kėlinukas vyko taškas į tašką. Svečiai daugiau prasiženginėjo, tačiau "Celsis" pataikė vos 1 baudos metimą iš jiems suteiktų 6 ir minimaliu skirtumu pralaimėjo pirmąjį ketvirtį 14:15.

Antrame ketvirtyje tęsėsi apylygė kova, tačiau "Ekotermijos servisas" išlaikydavo, nors ir minimalę persvarą, o šeimininkai visą laiką stengėsi persverti rezultatą, tačiau nesėkmingai ir pralošė antrąjį kėlinį 21:25.

Po ilgosios pertraukos svečiai spurtavo 6:0 ir įgijo dviženklį pranašumą 21:31. Tačiau "Celsis" nenurimo ir prieš paskutinį ketvirtį sumažino skirtumą iki 4 (34:38).

Paskutiniame kėlinyje "Ekotermijos servisas" atkarpą laimėjo 10:1 ir to pakako pergalei. Galutinis rungtynių rezultatas nėra įspūdingas- 40:50 svečių naudai.

Geriausiai nugalėtojų gretose žaidė R.Vaičikauskas. Jis pelnė 18 taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir išprovokavo 5 varžovų pražangas. Taip pat sublizgėjo T.Čepkauskas pelnęs 12 taškų, atkovojęs 15 kamuolių, perėmęs 2 ir išprovokavęs 6 pražangas.

"Celsiui" daugiausiai taškų pelnė M.Kavaliauskas- 12. Jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, už jį daugiau atkovojo tik A.Slopšnys (9), A.Kasperavičius atkovojo 7 kamuolius.

"Ekotermijos serviso" treneris rungtynes pavadino "žiauriomis" ir buvo patenkintas savo ekipos pergale. Jo žodžiais komanda pradžioje žaidė pasimetus ir nesusikaupus, bet gale susiėmė ir nugalėjo.

Varžybų arbitrai buvo įvertinti teigiamai: "Celsis" skyrė 8 , o "Ekotermijos servisas"- 9.
Nerezultayviose rungtynėse pergalę iškovojo "Celsis" (2008 vasario 21 d., ketvirtadienis, 20:11 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė "Celsis" krepšininkai, nugalėję "Water Ser & Veeseamed" komandą. (2007 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)Po gražios kovos "Inreal - Invalda" iškovojo pergalę prieš "Ekotermijos servisą" (2007 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:22 val.)"Projektų gama-Mobiringas" nugalėjo "Ekotermijos servisą" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 20:26 val.)27 "Ekotermijos serviso" klaidos! (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 20:41 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" nepasigailėjo "Ekotermijos serviso" (2007 gruodžio 14 d., penktadienis, 21:53 val.)Permainingoje kovoje nugalėjo "Ūkio bankas" (2007 gruodžio 04 d., antradienis, 20:49 val.)"Mikrovisata" nesunkiai nugalėjo "Ekotermijos Servisas" komandą (2008 vasario 04 d., pirmadienis, 21:00 val.)Po atkaklios kovos pergalę iškovojo "Olympic Casino", įveikę "Celsį" (2008 sausio 10 d., ketvirtadienis, 20:43 val.)"ElektroBalt&Elektros darbai" pergalę iškovojo paskutinėmis sekundėmis (2008 sausio 13 d., sekmadienis, 20:57 val.)