EKOTERMIJOS SERVISAS vs ELEKTROBALT & ELEKTROS DARBAI (45:49)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 13 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Žalgirio stadiono sporto salė, A. ir J. Gavrogkų g. 4, Kaunas LT-51436

"ElektroBalt&Elektros darbai" pergalę iškovojo paskutinėmis sekundėmis

2008 sausio 13 d., Sekmadienis, 20:57 val., peržiūros: 6759
"Žalgirio stadiono" arenoje "Ekotermijos servisas" priėmė "ElektroBalt&Elektros darbai" komandą. Šios komandos kovoja "Įmonių" lygos "F" pogrupyje. Visas rungtynes vyko lygi kova, tačiau protingiau sužaidę rungtynių pabaigą pergalę nerezultatyviose rungtynėse iškovojo svečiai rezultatu 49:45.

Kaip ir pridera šeimininkams, jie pirmieji pelnė taškus, tačiau svečiai į tai atsakė dviem taikliais metimais iš po krepšio. Vėliau komandos daug atakavo, tačiau dauguma metimų buvo netaiklūs. Visgi "ElektroBalt&Elektros darbai" komanda kėlinio pabaigoje surengė spurtą 6:0 ir išsiveržė į priekį rezultatu 12:9. Pusę komandos pelnytų taškų pelnė A.Andriušis ("ElektroBalt&Elektros darbai").

Antrasis kėlinys vyko panašiai kaip pirmasis, t.y. daug netaiklių metimų ir tik viena kita ataka baigdavosi rezultatyviai. Tačiau šįkart kėlinio pabaigą geriau sulošė šeimininkai, pataikydami du tritaškius metimus ir laimėdami ketvirtį rezultatu 14:10. Prieš didžiąją pertrauką minimaliu skirtumu priekyje jau "Ekotermijos serviso" komanda (23:22).

Trečiasis kėlinys buvo žymiai sėkmingesnis šeimininkams, kurie jį laimėjo rezultatu 15:11 ir padidino savo pranašumą iki penkių taškų (38:33). Šiame ketvirtyje akivaizdžiai matėsi, kad šeimininkų ilgas atsarginių žaidėjų suolelis duoda savo vaisių, o svečių žaidime pasirodė pirmieji nuovargio ženklai (šeimininkai registravo rungtynėms 12 žaidėjų, svečiai – tik 6-is) – tuo sumaniai naudojosi "Ekotermijos serviso" žaidėjai ir rinko taškus iš po krepšio.

Visgi ketvirtojo kėlinio pradžioje pelnyti 4 be atsako svečių taškai atnešė "ElektroBalt&Elektros darbai" komandai viltį laimėti rungtynes. Įtampa dar padidėjo, kai likus iki rungtynių pabaigos kiek daugiau nei minutei, D.Kryževičius ("ElektroBalt&Elektros darbai") išlygino rezultatą. Tada "Ekotermijos serviso" žaidėjas A.Ražanauskas pelnė du taškus ir vėl išvedė savo komandą į priekį. Kitoje atakoje svečių lyderis A.Andriušis buvo sustabdytas pražanga, bet realizavo tik vieną metimą. Tuo tarpu "ElektroBalt&Elektros darbai" komandai pavyko apsiginti, vėliau tas pats A.Andriušis pelnė du taškus su pražanga, o "Ekotermijos serviso" ataka dar kartą buvo nesėkminga. Pergalę įtvirtino dar du A.Andriušio pelnyti taškai nuo baudų metimo linijos, o "ElektroBalt&Elektros darbai" šventė pergalę rezultatu 49:45.

Puikiai nugalėtojų komandoje sužaidė A.Andriušis, kuris pelnė daugiau nei pusę komandos taškų – 30 (23 naud. balai). 8 taškus pelnė D.Kryževičius, o M.Petravičius atkovojo 16 kamuolių.

Tarp pralaimėjusiųjų būtų sunku ką nors išskirti, nes dauguma žaidėjų pelnė apylygiai taškų. Tačiau naudingiausiai sužaidė T.Čepkauskas, kurio naud. balas yra 22.

Nugalėtojų treneris R.Pabrica džiaugėsi iškovota pergale ir sakė, kad šiandien įvyko stebuklas, kaip kad rungtynėse tarp "Šiaulių" ir "Žalgirio". Komanda žaidė po ilgokos pertraukos, vos 6-iese, tad rungtynių pabaigoje visi jau vos vilko kojas. Tačiau visas rungtynes puikiai žaidusio komandos lyderio A.Andriušio pelnytas metimas su pražanga varžybų pabaigoje atnešė pergalę. Teisėjų darbą strategas įvertino septynetais.

"Ekotermijos serviso" treneris R.Gudas sakė, kad gaila rungtynių, kai beveik visas rungtynes pirmauta, o pralošta galima sakyti po vieno metimo su pražanga. Apmaudu, bet... Teisėjų darbą jis įvertino aštuonetais.
"Elektrobalt & Elektros Darbai" iškovojo sudėtingą pergalę (2008 kovo 10 d., pirmadienis, 18:54 val.)ElektroBalt&Elektros darbai iškovojo pirmąją pergalę (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 21:14 val.)"Elektrobalt-Elektros darbai" įveikė "Statybų objektus" (2008 kovo 12 d., trečiadienis, 22:46 val.)"Ekotermijos serviso" pergalė prieš "Olimpic casino" (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 20:31 val.)"Elektrobalt-Elektros darbai" namuose lengvai įveikė "Water SER-Veeseadmed" (2008 sausio 16 d., trečiadienis, 22:59 val.)"Mikrovisata" palaužė "Elektrobalt & Elektros darbai" komandą (2008 vasario 20 d., trečiadienis, 23:04 val.)"Statybos objektai" neatsilaikė prieš "Elektrobalt - Elektros darbai" ekipą (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 19:10 val.)Antroji "Ecobaltic" pergalė (2007 lapkričio 13 d., antradienis, 22:14 val.)Po gražios kovos "Inreal - Invalda" iškovojo pergalę prieš "Ekotermijos servisą" (2007 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:22 val.)"Kauno tiltai" iškovojo pergalę prieš "Elektrobalt & Elektros darbus" (2007 lapkričio 14 d., trečiadienis, 23:23 val.)