A. Sabonio KC vs Galera (61:103)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 13 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Galeros“ komanda nepasigailėjo „A.Sabonio KC“ ekipos

2014 vasario 13 d., Ketvirtadienis, 22:43 val., peržiūros: 1138

Ketvirtadienį, vasario 13 dieną, A.Sabonio krepšinio centre įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "A.Sabonio KC" (šeimininkai) ir "Galera" (svečiai). Pirmus du kėlinukus komandos žaidė taškas į tašką, tačiau po ilgosios pertraukos šeimininkų puolimas subyrėjo, o svečiai rinko lengvus taškus ir su kiekviena minute pranašumas tik augo, kol galiausia pasiekė 42 taškus. Rezultatas – 61:103.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo "Galeros" ekipa, kuri įgijo penkių taškų pranašumą, tačiau Manto Kvedaro trys tolimi tritaškiai metimai leido persverti rezultatą į šeimininkų pusę ( 12:10). Vis dėlto, "Galeros" ekipa sugebėjo užpulti keletą greitų atakų ir įgijo minimalų pranašumą. Likus žaisti apie dvi minutes Mantas Kudirka pelnė 6 taškus iš eilės ir "A.Sabonio KC" komanda įgijo 5 taškų pranašumą – 24:19.

Antram kėlinukui prasidėjus "Galera" iškart išlygino rezultatą. Toliau ekipos žaidė taškas į tašką ir nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Prieš ilgąją pertrauką "A.Sabonio KC" ekipa buvo priekyje minimaliu pranašumu – 41:40.

Po ilgosios pertaukos žaidimas aikštelėje pasikeitė. "A.Sabonio KC" ekipos puolimas subyrėjo, o svečiai leido vieną po kito taiklius metimus ir įpusėjus kėlinukui pirmavo 14 taškų ( 43:57). Aikštelės šeimininkams buvo pavykę atsitiesti, bet neilgam. "Galeros" ekipa vėl spurtavo atkarpa 12:0, kur pranašumas išaugo iki 21 taško – 56:77.

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui "Galera" pradėjo "sausa" atkarpa ( 56:83). "A.Sabonio KC" vyr. treneris susodino savo komandos lyderius ant atsarginių suolelio, o tuo pasinaudoję svečiai toliau rinko lengvus taškus ir didino savo pranašumą bei neleisdavo šeimininkams pelnyti taškų. Likus žaisti apie tris minutes svečiai laimėjo rungtynių pabaigą 14:0 ir sutriuškino savo varžovus 42 taško skirtumu. Rezultatas – 61:103.

A. Sabonio KC: Mantas Kudirka – 29 tšk. (8 perimt. kam.), Mantas Kvedaras – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Tautvydas Žukauskas – 7 tšk.

Galera: Julius Fiodorovičius – 22 tšk., Vygintas Kalesnikas – 17 tšk., Aurimas Juozapaitis – 14 tšk. (11 atk. kam., 9 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Sergej Korolkov – 14 tšk. (8 rezult. perd.), Tadas Stonys – 11 tšk., Darius Liakauskas – 10 tšk.

„Galeros“ pergalių serija nutrūko kovoje prieš „A. Sabonio KC“ (2014 sausio 27 d., pirmadienis, 00:01 val.)„Sparta“ patirtimi įveikė „A. Sabonio KC“ jaunimą (2013 lapkričio 05 d., antradienis, 23:48 val.)„Atletas“ atsirevanšavo „A. Sabonio ‒ KC“ (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)Nervai pražudė „Kėdainiai & Addeco“ komandą prieš „A. Sabonio KC“ (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Lietuvos Šalulių Sąjunga“ parklupdė „A.Sabonio KC“ (2014 vasario 11 d., antradienis, 23:02 val.)Taškų lenktynėse stipresni buvo „A.Sabonio KC“ krepšininkai (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 15:27 val.)„Galera“ nugalėjo nepilnos sudėties LCP KK „Ragus“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:17 val.),,Lietuvos šaulių sąjunga“ ir toliau lieka neįkandamas riešutas ,,A.Sabonio KC“ ekipai. (2014 kovo 04 d., antradienis, 00:06 val.)„Galerai“ dėl pergalės teko gerokai pavargti (2013 spalio 20 d., sekmadienis, 20:24 val.)Visas rungtynes spaudimą demonstravę „A.Sabonio KC“ ekipa nugalėjo „Elektromontuotoją“ (2014 sausio 28 d., antradienis, 22:41 val.)