A. Sabonio KC vs Kėdainiai & Addeco (83:74)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 21 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Nervai pražudė „Kėdainiai & Addeco“ komandą prieš „A. Sabonio KC“

2013 lapkričio 21 d., Ketvirtadienis, 22:43 val., peržiūros: 1515

Šiandien (11.21d.) Arvydo Sabonio krepšinio centro sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės tarp šeimininkų "A. Sabonio KC" ir svečių "Kėdainiai & Addeco" komandų. Abi komandos kovoja dėl aukščiausių tikslų, tad ir kovos šįvakar netrūko. Rungtynių pradžia buvo atkakli, komandos kiek geriau gynėsi, negu puolė. Visgi pirmieji atitrūko šeimininkai taip įgydami solidžią persvarą, tačiau kiek vėliau svečiai atkūrė intrigą ir persekiojo jaunuosius savo varžovus, visgi rungtynių pabaigoje M.Dilys pražudė savo komandą užsidirbęs techninę pražangą, o po jos varžovai įsūdė dar ir tritaškį, tad po šių nutikimų svečiai jau nieko negalėjo padaryti, tik pripažinti "A.Sabonio KC" pranašumą rezultatu (83:74).

Pirmasis kėlinys prasidėjo dvejomis rezultatyviomis "Kėdainių" atakomis, po kurių Sabonio jaunimas netruko duoti atsaką (6:0). Taip pirmaujanti komanda pasikeitė keletą kartų, ir tik kėlinio pabaigoje "A.Sabonio KC" krepšininkai truputi atitrūko nuo varžovų. Šiame ketvirtyje daugiau dominavo gynybinis krepšinis, komandos skyrė dėmesį būtent jam, o ne kas daugiau primes. Po kėlinuko (17:14).

Antrasis kėlinys dar kiek padidino šeimininkų ekipos persvarą, tačiau ne ženkliai. A.Vaicekausko vadovaujami "A Sabonio KC" žaidėjai nemažino apsukų, ir laikė aukštą rungtynių tempą, kas vargino „Kėdainiai & Addeco“ ekipą, nors ir pastarieji surengdavo ne vieną greitą ataką prieš jaunimą, daugiausiai mėgindami viską užbaigti vienu perdavimu per aikštę, kada saboniukai spausdavo visoje aikštėje juos. Tai ne kartą pavyko, kadangi varžovai mažai kada atkreipdavo dėmesį kas dedasi jiems už nugarų, nesužiūrėdavo varžovų ir gaudavo du nesunkius taškus į sąvąjį krepšį. Po kėlinio (24:20).

„Kėdainiai & Addeco“ reikėjo kažko imtis, kad perlaužti rungtynes prieš nepailstantį jaunimą, tačiau trečiasis ketvirtis vėl gi buvo minusinis. Kėlinys po kėlinio saboniukai bėgo į priekį, ne ženkliai, tačiau per tris kėlinius jau susidarė solidi persvarą. Nepaisant to svečių komanda sugebėjo rasti savyje jėgų ir beveik išlyginti rezultatą prieš šeimininkus, ir kada jau atrodė, kad „Kėdainiai & Addeco“ užsikabins įvyko tai, kas pražudė svečių komandą, tai M.Dilio netaiklus metimas, paskui jo pačio techninė pražanga, ir dar po viso šito gautas tritaškis į sąvąjį krepšį, po viso šito tapo aišku, kad „Kėdainiai & Addeco“ jau nieko nepakeis, taip ir buvo. "A.Sabonio KC" šventė pergalę rezultatu (83:74).

Po rungtynių „A. Sabonio KC“ žaidėjas kalbėjo : "pradžioje sekėsi lengviau, atitrūkom ir turėjom solidžią persvarą. Paskui pradėjome žaisti netaip gerai, ir matėme kas atsitiko. Varžovų žaidimas paliko gerą įspūdį šįvakar."

A. Sabonio KC: Mantas Kudirka – 32 tšk. (6 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Mantas Kvedaras – 15 tšk. (8 rezult. perd.), Rokas Puikys – 13 tšk. (10 atk. kam., 6 perimt. kam.)

Kėdainiai & Addeco: Tadas Lukoševičius – 21 tšk. (6 rezult. perd.), Dainius Šutkus – 19 tšk., Kęstutis Zinkus – 10 tšk.

„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai įveikė „SportoLiniją.lt“ (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:44 val.)„Kėdainiai & Addeco“ vos neprisižaidė su „Vaistine.lt“ (2014 vasario 25 d., antradienis, 23:58 val.)„Kėdainiai & Addeco“ siutriuškino Kauno „Liberalus“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 21:28 val.)„Kėdainiai & Addeco“ pasiekė nesunkią pergalę (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 00:46 val.)„Galeros“ pergalių serija nutrūko kovoje prieš „A. Sabonio KC“ (2014 sausio 27 d., pirmadienis, 00:01 val.)„Galeros“ komanda nepasigailėjo „A.Sabonio KC“ ekipos (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)Lyderių dvikovą laimėjo „Kėdainiai & Addeco“ (2014 vasario 28 d., penktadienis, 23:23 val.)„Kulautuva“ atlaikė „Kėdainių ‒ Addeco“ ekipos spaudimą ir iškovojo pergalę (2014 sausio 03 d., penktadienis, 23:49 val.)„Kėdainiai & Addeco“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Remzą & Adotą“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 23:46 val.)„Sparta“ nelauktai dideliu skirtumu įveikė „Kėdainiai & Addeco“ krepšininkus (2013 spalio 29 d., antradienis, 23:11 val.)