SDG & Gym+ & Audrokesta vs Plastena (92:104)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2023 gegužės 10 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Plastena“ iškovojo antrą pergalę pusfinalyje ir pateko į Įmonių lygos Didžiosios taurės finalą

2023 gegužės 10 d., Trečiadienis, 22:02 val., peržiūros: 429

Gegužės 10 dieną Kauno švaros sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos Didžiosios tauės antros pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "SDG & Gym+ & Audrokesta" priemė svečius "Plasteną". Pirmas pusfinalio rungtynes buvo laimėje "Plastena".

Rungtynes geriau pradėjo "SDG & Gym+ & Audrokesta", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 8:2. Baigiantis pirmai kėlinio pusei skirtumas padidėjo iki aštuonių taškų (13:5). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos minutės pertraukėlės paprašė "SDG & Gym+ & Audrokesta" (15:11). Visgi kėlinio pabaigoje "Plastena" prisivijo varžovus iki vieno taško (21:20).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes "SDG & Gym+ & Audrokesta" susigrąžino didesnę persvarą (28:23). Prasidėjus penktai minutei "SDG & Gym+ & Audrokesta" paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu komandas skyrė keturi taškai (29:25). Visgi antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "SDG & Gym+ & Audrokesta", kurie sužaidus du kėlinius pirmavo rezultatu 51:43.

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes skirtumas sumažėjo iki penkių taškų 58:53. Prasidėjus antrai kėlinio pusei keturių taškų persvarą turėjo "SDG & Gym+ & Audrokesta" (66:62). Septintą minutę iniciatyvą tvirtai buvo perėmę "Plastena", kurie privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės (66:73). Kėlinio pabaigoje keturių taškų persvarą išsaugojo "Plastena" (73:77).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė 7 taškai (73:80). Septintą minutę "SDG & Gym+ & Audrokesta" sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų ir minutės pertraukėlės paprašė "Plastena" (87:90). Rungtynių pabaigoje persvarą išsaugojo "Plastena" ir įveikė varžovus rezultatu 92:104.

Tomas Vitkevičius

Trečioji „Plastena“ pergalė įmonių lygoje (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:58 val.)„SDG & Gym+ & Audrokesta“ pasidabino „Įmonių“ lygos, Mažosios taurės, bronzos medaliais (2023 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 20:11 val.)„Plastena“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ ekipa (2023 sausio 06 d., penktadienis, 20:36 val.)„Plastena“ pusfinalį pradėjo pergale (2023 gegužės 01 d., pirmadienis, 22:46 val.)„SDG & Gym+ & Audrokesta“ išsiveža lengvą pergalę ir nemažą pranašumą (2023 kovo 29 d., trečiadienis, 19:54 val.)„Plastena“ dar kartą įveikė „TransUnion“ ir keliauja tolyn (2023 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Plastena“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Plastena“ šiandien pasiekė pergalę prieš „Omega“ (2022 spalio 31 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Plastena“ po nervingos dvikovos palaužė „Fredą“ (2023 sausio 10 d., antradienis, 20:44 val.)Intrigos stokojusiame „Įmonių“ lygos, Mažosios taurės finale ‒ „Plastenos“ triumfas (2023 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)