Grande vs Lietuvos geležinkeliai (76:59)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 02 d., Pirmadienis, 20:20 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Grande“ turėjo pavargti kovoje prieš „Lietuvos geležinkelius“

2019 gruodžio 02 d., Pirmadienis, 22:13 val., peržiūros: 861

Pirmadienį, gruodžio 2 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Grande“ bei svečių „Lietuvos geležinkeliai“. Aikštelės šeimininkai jau pirmoje rungtynių pusėje susikrovė solidų pranašumą. Antroje rungtynių pusėje svečiai dar metė iššūkį savo varžovams, bet „Grande“ viskam rado priešnuodžių ir iškovojo pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo gana slogiu puolimu ir labai maža dalis atakų užsibaigdavo sėkmingai. Komandos gana nemažai rėmėsi tolimais metimais, kurie taip pat retai pasiekdavo tikslą ir likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes, dviejų taškų pranašumą skaičiavo „Grande“. Per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkai dar kiek atitrūko nuo savo varžovų. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 17:12. Antrąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Tuo tarpu svečių ekipa savo pirmuosius taškus pelnė tik įpusėjus ketvirčiui ir atsidūrė jau gana nepatiogoje situacijoje. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 40:22.

Trečiojo kėlinuko metu „Lietuvos geležinkeliai“ pakeitė savo gynybos sistemą ir sustojo gintis zonine gynyba. Tuo pačiu jie vėl pradėjo remtis tolimais metimais, tik šįkart nemaža dalis jų įkrito. Tuo tarpu „Grande“ strigo varžovų gynyboje ir sužaidė ne itin rezultatyvų ketvirtį bei leido savo varžovams braukti atsilikimą perpus. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 52:44. Lemiamo ketvirčio pradžioje komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Aikštelės šeimininkams kiek pavyko numušti varžovų šturmą į priekį ir tai leido jiems vėl kiek ramiau pasijauti. Per likusį rungtynių laiką „Lietuvos geležinkeliai“ neberado būdų priartėti prie savo varžovų ir patyrė pralaimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 76:59.

Tadas Vaitkūnas („Grande“):
“Šiek tiek pasimetėm prie varžovų zoninės gynybos, bet paskui susiimėm. Nusiraminom, nes vis tiek pirmavom. Tas pirmavimas gal leido šiek tiek atsipalaiduoti, dėl ko ir buvome išmušti iš vėžių“.

„Baltic Transline“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Vilkai“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2019 spalio 15 d., antradienis, 08:44 val.)„Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 15:35 val.)„Grande“ iškovojo pergalę prieš „Vilkus“ (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 21:57 val.)„Neveronys ‒ KKA“ gan nesunkiai iškovojo pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai“ (95:66) (2020 sausio 31 d., penktadienis, 19:29 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:28 val.)SK „Mattas“ penketukas lengvai susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 16:36 val.)Pratęsimo pareikalavusioje kovoje: „Kauno Švara“ pergalė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ krepšininkus (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 23:17 val.)„KSM 93“ lemiamo ketvirčio metu įveikė iš žaidimo nieko nepataikiusius „Lietuvos geležinkelius“ (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 20:21 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „UNO“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 21:58 val.)