VARAIDA vs ARV (87:69)AUKSO LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2009 balandžio 05 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Varaidos" ekipai pritrūko vienos atakos iki pusfinalio

2009 balandžio 05 d., Sekmadienis, 21:53 val., peržiūros: 3286

Šiandien "J.Dobkevičius" vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko pirmasis "Aukso" lygos ketvirfinalis tarp "Varaida" (šeimininkai) ir "Arv" (svečiai). Nuo pirmųjų minučių į priekį įsiveržę šeimininkų ekipos žaidėjai visas rungtynės turėjo saugią persvarą. Tačiau pralaimėta paskutinio kėlinio vidurinė atkarpa neleido šeimininkų ekipai susikrauti 20 taškų persvaros 87:69 (27:18, 24:15, 19:20, 17:16).

Pirmosiomis rungtynių minutėmis geriau sekėsi rungtynių šeimininkams, kurie pelnė 4 taškus ir įsiveržė į priekį (4:0). Netrukus jų varžovai spurtavo ir persvėrė rezultatą savo naudai (4:5). Tačiau tai buvo paskutinis kartas kai priekyje buvo "Arv" ekipa. Iki kėlinuko pabaigos "Varaida" sugebėjo susikrauti dviženklę persvarą, bet paskutinėmis sekundėmis iš po krepšio pataikęs svečių žaidėjas ją sumažino iki 9. Po pirmųjų 10 minučių rezultatas buvo 27:18.

Antrame ketvirtyje šeimininkai ir toliau demonstravo agresyvų ir veržlų žaidimą tiek gynyboje tiek puolime. Įpusėjus ketvirčio laikui iš aikštės už smūgį priešininkui buvo pašalintas "Arv" ekipos žaidėjas A.Matekonis. Po baudų metimų serijos šeimininkai jau turėjo 17 taškų persvarą. Per likusį laiką rimtesnių incidentų neįvyko, o prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 51:33.

Trečiame ketvirtyje svečių ekipai pavyko pristabdyti įsibėgėjusį varžovų puolimą. Tačiau tai rezultato nekoregavo. Šeimininkai ir toliau turėjo saugią persvarą. Prieš ketvirtąjį kėlinuką rezultatas buvo 70:53.

Ketvirtame kėlinyje "Varaidos" ekipai pavyko persvarą padidinti iki 20 taškų. Tačiau paskutinėmis kėlinio minutėmis svečiai perėmė iniciatyvą ir susigrąžino galimybę žaisti antrąsias rungtynes savo aikštėje. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 87:69.

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų ekipos atstovas teigė, kad jo ekipa norėjo laimėti 20 taškų persvara , kad nereikėtų žaisti jų namų salėje , nes ten prieš juos laimėti yra labai sunku. Tačiau džiaugėsi , kad prieš atsakomąsias varžybas įgijo 18 taškų persvarą.

"Varaida" įtikinamai įveikė "Kentus" (2009 vasario 28 d., šeštadienis, 19:37 val.)"Varaida" po atkaklios kovos nugalėjo "Atletą" (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 21:33 val.)"Varaida" be vargo įveikė "ISM" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 21:41 val.)"ARV" nesunkiai palaužė "Statybų vizijos & LVA" pasipriešinimą (2009 sausio 26 d., pirmadienis, 23:20 val.)„Varaida“ iškovojo pergalę ir pateko į finalą (2009 balandžio 26 d., sekmadienis, 20:19 val.)Įtikinama "Varaidos" pergalė prieš 'BC Spurtą" (2009 vasario 20 d., penktadienis, 21:53 val.)"Varaida" II turą pradėjo pergale (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 21:32 val.)Sunki "ARV" pergalė prieš varžovus iš Vilkijos (2008 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:31 val.)Nesunkiai pasiekta "Varaida" komandos pergalė (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:23 val.)"Varaida" iškovojo sunkią pergalę (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 19:13 val.)