ELEKTROBALT & ELEKTROS DARBAI vs MAKROFLEX (56:69)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 17:00 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

"Makroflex" pradeda įsibėgėt

2007 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 19:31 val., peržiūros: 8046
Šį sporto vakarą ( futbolas Lietuva – Gruzija, "Žalgiris" – "CSKA", na ir žinoma KKL rungtynės nestovi vietoje ) , VRM sporto salėje susitiko "Elektrobalt & Elektros darbai" ir "Makroflex" ekipos. Rungtynės buvo įdomios: svečiai ( "Makroflex" ) nuo pat pirmojo kėlinio įgijo persvarą, o šeimininkai su šiokiomis tokiomis žaidimo krizėmis bandė pasivyt varžovus. Buvo žaidžiamas įdomus, ganėtinai gražus krepšinis. Bet nugalėtojas gali būt tik vienas: šiandien savo pranašumą įrodė, geriau žaidę "Makroflex" krepšininkai 56:69.

Pradžioje vyko apylygė kova, "apsiuostymas". Šeimininkai pirmavo 6:3, tačiau svečiai sugebėjo kėlinuką užbaigti spurtu 14:0 ir privertė varžovus susimąstyti dėl pergalės. Ketvirtis baigėsi 6:17.

Antrasis ketvirtis ėjo taškas į tašką, tačiau "Makroflex" turėjo didesnį atsarginių suolelį, dažniau keitėsi ir taip sugebėjo išsaugoti daugiau jėgų. Kad ir atsigavo šeimininkai po varžovų spurto, bet vėl pralaimėjo ketvirtį, tiesa, tik 4 taškais ( 21:36 ) ir dar tikrai kova buvo nepralaimėta.

Galbūt svečiai patikėjo pergale, galbūt "Elektrobalt & Elektros darbai" susiėmė į rankas, faktas tas, kad šeimininkai trečiąjį ketvirtį spurtavo 11:2 ir lyg grįžo į rungtynes kovot dėl pergalės, palikdami oponentus išsižiojusius. Tačiau po minutės pertraukėlės "Makroflex" lyg prisiminė ko čia atvyko ir jų žaidimas stabilizavosi, po truputį susigrąžino turėtą pranašumą, bet vis dėlto minimaliu skirtumu kėlinį laimėjo šeimininkai – 41:55.

Paskutiniame ketvirtyje dominavo svečiai, tačiau baigiantis rungtynėms tris iš eilės tritaškius smeigė svečių snaiperis M.Šilingas ( viso jis pataikė 6 ) ir sušvelnino rezultatą. Galutinis rezultatas 56:69 "Makroflex" naudai.

Po rungtynių nugalėjusių rezultatyviausias ir vienas naudingiausių žaidėjų, taip pat komandos vadovas Dainius Juška džiaugėsi pergale ir tuo, kad aikštėje pasirodė visi 11 registruotų rungtynėms žaidėjų ir dauguma jų įmetė taškus. Taip pat jis pastebėjo, kad "Makroflex" pradeda susižaist, suprast vieni kitus, žaist kaip komanda ir skint pergales.

Nugalėtojų gretose žibėjo jau minėtas D.Juška, kuris pelnė 23 taškus ir buvo rezultatyviausias aikštėje. Taip pat jis atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir atkovojo 3 kamuolius, bei išprovokavo 6 varžovų pražangas. Jam puikiai asistavo T.Litinskas, pelnęs 17 taškų, atkovojęs 10 kamuolių ir blokavęs 2 metimus.

Geriausiai šeiminkų ekipoje buvo M.Šilingas ( 18 taškų ), A.Andriušis ( 11 taškų, 7 rezultatyvūs perdavimai, 5 išprovokuotos pražangos ir 3 perimti kamuoliai ) ir M.Petravičius ( 16 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir net 4 blokai ).

Abi komandos buvo patenkintos teisėjavimu ir skyrė gerus balus: "Makroflex" 9, o "Elektrobalt & Elektros darbai" – 10.
"Makroflex" nesunkiai įveikė "Santerą" (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 19:17 val.)"Makroflex" nepasigailėjo "Statybų Objektų" (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 15:38 val.)"Makroflex" lyg viesulas nunešė pergalę iš varžovų panosės (2007 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 21:01 val.)"Makroflex" namuose neatsilakė prieš "Kauno tiltus" (2007 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:57 val.)Trečioji "Kauno Švaros & KRG" pergalė (2007 gruodžio 12 d., trečiadienis, 18:57 val.)"Makroflex" po įtemptos kovos palaužė "Kauno švaros & KRG" komandą (2007 lapkričio 06 d., antradienis, 23:59 val.)"ElektroBalt&Elektros darbai" pergalę iškovojo paskutinėmis sekundėmis (2008 sausio 13 d., sekmadienis, 20:57 val.)"Arauša" ir toliau žaidžia be pralaimėjimų (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 22:22 val.)"Makroflex" pergalė pažymėta nauju rekordu! (2008 sausio 28 d., pirmadienis, 21:15 val.)Gana lengva "Makroflex" pergalė (2008 vasario 03 d., sekmadienis, 21:56 val.)