Prienų „Žiburio“ gimnazija vs Kauno „Saulės“ gimnazija (79:97)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 16 d., Trečiadienis, 11:00 val. @ Prienų savivaldybės kūno kultūros ir sporto centras, Birutės g. 5, Prienai, LT-59140

Kauno „Saulės“ gimnazija ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Prienų „Žiburio“ gimnaziją

2016 kovo 16 d., Trečiadienis, 12:37 val., peržiūros: 1066

Trečiadienį Prienų KKSC sporto salėje įvyko „Basketnews.lt Lietuva 2016“ pirmenybių , Vidurio Lietuvos pogrupio rungtynės, kuriose susitiko Prienų „Žiburio“ gimnazija ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę Kauno „Saulės“ gimnazija. Tik ketvirtajame kėlinyje Kauno „Saulės“ gimnazija įrodė pranašumą prieš varžovus ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 79:97.

Rungtynių dvikova prasidėjo taškas į tašką. Komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai ( 10:12). Pirmieji spurtą surengė Kauno „Saulės“ gimnazija, kurie greitai pabėgo nuo varžovų ( 12:21). AIkštelės šeimininkai toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus, o varžovai padidino pranašumą iki dviženklio. Vis dėlto, kėlinuko pabaigoje R.Stadalius surengė spurtą ir sumažino skirtumą iki 5 taškų – 24:29.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus abi komandos pradėjo daugiau skirti dėmesio gynybai ir Prienų „Žiburio“ gimnazija pradėjo ataka po atakos švelninti skirtumą, kol galiausiai liko vienas taškas ( 34:35). Kauno „Saulės“ gimnazija sugebėdavo atstatyti pranašumą, tačiau iškart sulaukdavo atsako iš varžovų ir svečiai prieš ilgąją pertrauką išlaikė tik trijų taškų pranašumą – 39:42.

Trečią ketvirtį užtikrinčiau pradėjo šeimininkai, kurie greitų atakų dėka sugebėjo susikrauti keturių taškų pranašumą ( 49:45). Kauno „Saulės“ gimnazija greitai atsigavo po šalto dušo ir vėl susigrąžino lyderės vaidmenį ( 52:59). R.Stadalio individualiais veiksmais šeimininkai ataka po atakos pradėjo mažinti skirtumą ir po taiklaus tritaškio metimo prieniškiai atsilikinėjo vėl trimis taškais – 61:64.

Lemiamam kėlinukui prasidėjui Prienų „Žiburio“ gimnazija suaktyvino puolimą ir gynybą , kur tai leido persverti rezultatą į savas rankas ( 69:68). Vis dėto, Kauno „Saulės“ gimnazija pradėjo spausti varžovus po visą aikštelę, kur šeimininkai klydo , o tuo pasinaudoję svečiai pelnė lengvus taškus ( 69:78). Svečiai toliau nestabdė apsukų ir tolimais metimais sudėliojo visus taškus į vietą ( 69:86). Likęs laikas buvo tik formalumas ir Kauno „Saulės“ gimnazija iškovojo pergalę, rezultatu – 79:97.

Prienų „Žiburio“ gimnazija: Raidas Stadalius – 24 tšk. (12 atk. kam., 7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Rokas Valinčius – 14 tšk. (13 atk. kam.), Orestas Aleksynas – 11 tšk.

Kauno „Saulės“ gimnazija: Lukas Leskauskas – 25 tšk., Mažvydas Tamašauskas – 25 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Simas Sakalauskas – 19 tšk. (13 rezult. perd., 6 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Bartautas Blažauskas – 13 tšk. (5 rezult. perd.)

Visas rungtynes pirmavusi „Vilkijos“ gimnazija įveikė Prienų „Žiburio“ gimnaziją (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 13:41 val.)Gausiai sirgalių palaikoma Kauno „Saulės“ gimnazija susitvarkė su „Vilkijos“ gimnazija (2016 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 14:11 val.)Kauno „Saulės“ gimnazija nepaliko vilčių Plungės „Saulės“ gimnazijai bei žengė į finalą (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 19:22 val.)Trečias kartas nemeluoja ‒ finale dominavusi Eimanto Stankevičiaus vedama Kauno „Saulės“ gimnazija nepaliko vilčių Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazijai (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 20:19 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija išsaugojo nepralaimėjusios komandos statusą (2016 kovo 18 d., penktadienis, 16:07 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ sunki Kauno „Saulės“ gimnazijos pergalė (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 15:54 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidusi „Vilkijos“ gimnazija iškovojo bronzą (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 21:24 val.)Galingai trečią kėlinį sužaidusi Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazija pasiekė finalą (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:09 val.)Lyderių dvikovoje nepralaimėjusių statusą išsaugojo Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija (2016 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 18:15 val.)