Galera vs Sporto manija – 2 (44:100)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 rugsėjo 25 d., Penktadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Sporto manija ‒ 2“ su žeme sulygino savo varžovus

A. Šukio metimas iš tritaškio
2015 rugsėjo 25 d., Penktadienis, 22:47 val., peržiūros: 1117

Penktadienį, rugsėjo 25 dieną, Kauno technikos kolegijoje įvyko Kauno mero Mažosios taurės varžybos tarp „A“ pogrupio komandų – šeiminikų „Galeros“ bei svečių „Sporto manijos – 2“. Jau nuo pat pirmojo kėlinio išryškėjo didžiulis svečių ekipos pranašumas, kuris rungtynių metu tik ir augo. Visus kėlinius laimėję „Sporto manijos – 2“ krepšininkai parodė, jog jie yra vieni favoritų laimėti šią taurę, lengvai palaužę ne pačią silpniausią „Galeros“ komandą.

Pirmasis kėlinys prasidėjo penkiais paeiliui svečių taškais, į kuriuos „Galera“ atsakė trimis taškais. Tačiau tuomet M.Kudirkos bei L.Ivanovo vedina „Sporto manija – 2“ spurtavo 25:1 ir įgavo jau didžiulį pranašumą pirmojo kėlinio pabaigoje. Šeimininkams dar pavyko įmesti dvitaškį, bet vos šeši pelnyti taškai ir 10 klaidų per kėlinį nėra tie skaičiai, kurie leistų pakovoti dėl pergalės. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 6:30. Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė. „Sporto manijos – 2“ puolimo mašina ir toliau nestojo, tačiau „Galeros“ ekipai pavyko kiek pralaužti ledus ir patiems pelnyti taškų. Kėliniui perlipus į antrąją pusę komandas skyrė 30 taškų, tačiau tuomet svečiai kėlinį užbaigė 16:4 spurtu ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo jau viską pasakantį 42 taškų pranašumą – 19:61.

Trečiąjį kėlinį svečiai pradėjo 13:6 atkarpėle ir dar labiau nutolo nuo varžovų, bet kėlinio eigoje „Galerai“ pavyko sėkmingiau sužaisti gynyboje bei pristabdyti varžovų puolimo bangą, tačiau tai per daug nieko nekeitė ir svečiai vis tiek turėjo milžinišką pranašumą savo rankose po trijų kėlinukų – 34:87. Ketvirtasis kėlinys beliko tik formulumas, tačiau jame „Galera“ sužaidė pakankamai neblogai ir ketvirtį pralaimėjo tik trimis taškais, tačiau svarbiausia, kad puikiai pasidarbavo gynyboje ir „Sporto manijos – 2“ ekipai leido įmesti vos 13 taškų. Visgi, tai jų neapsaugojo nuo gėdingo pralaimėjimo. Galutinis rungtynių rezultatas 44:100.

M.Vaškūnas („Sporto manija – 2“):

„Tikrai nesitikėjom tokio lengvo pasivaikščiojimo, nes kiekvienais metais atsiranda vis naujos komandos, naujos sudėtys ir tikrai iš pavardžių nenuspėsi kaip komanda gali žaisti. Varžovai visąlaik žaisdavo gerai, aukšto lygio krepšinį, bet manau, kad mums šiandien labiau pasisekė susižaist.“

Galera: Tomas Misiūnas – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Tomas Tirlikas – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Grigaras – 6 tšk.

Sporto manija – 2: Mantas Kudirka – 17 tšk., Mantas Kvedaras – 15 tšk., Leonardas Ivanovas – 12 tšk., Deividas Rinkūnas – 10 tšk.

„Sporto Manija ‒ 2“ nepaliko jokių vilčių „Kauno Rami“ ekipai (2015 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 20:44 val.)„Sporto manija ‒ 2“ prieš dieną patirtą pralaimėjimo kartėlį išliejo ant „UNO“ (2015 spalio 07 d., trečiadienis, 22:53 val.)„Sporto manija ‒ 2“ nugalėjo BC „BOOM“ ir keliauja į pusfinalį (2015 spalio 13 d., antradienis, 22:38 val.)Dramatiškame finale „Sporto Manija ‒ 2“ minimaliu skirtumu nuskriaudė BC „Sporto Fėją & Detagamą“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)Po atkaklios ir emocingos kovos finalą pasiekė „Sporto manija ‒ 2“ (2015 spalio 16 d., penktadienis, 23:06 val.)„Sporto fėja & Detagama“ užbaigė pirmąjį etapą laimėdama prieš „Galerą“ (2015 spalio 09 d., penktadienis, 22:00 val.)„Galera“ lengva ranka nuskynė aukso medalius (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 20:29 val.)„Galera“ išsivežė pergalę iš Batėgalos (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 21:29 val.)„Galera“ lengvu žingsiu užėmė paskutinę vietą „Iššūkio“ taurės pusfinalyje (2015 spalio 14 d., trečiadienis, 22:45 val.)„UNO“ pastangų prieš „Galerą“ neužteko (2015 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 22:21 val.)