EUROLEXIS vs STATYBŲ VIZIJA & LVA (82:88)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 20 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ J.Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas LT-44173

Nesėkminga diena "Eurolexis"

2008 sausio 20 d., Sekmadienis, 16:16 val., peržiūros: 6616
Šiandien, sausio 20 dieną, J. Jablonskio gimnazijoje ginklus surėmė dvi ekipos, kurioms, deja, nepavyko patekti į "Aukso" lygos pagrindinę grupę – šeimininkai "Eurolexis" ir "Statybų vizija & LVA". Rungtynėse buvo gausu emocijų bei traumų: šeimininkų žaidėjas J.Budriūnas antrame ketvirtyje gavo techninę pražangą, kurią sekė diskvalifikacinė. Beveik tris ketvirčius "Eurolexis" kovojo ne tik prieš "Statybų viziją & LVA", bet ir prieš teisėjus. Tokia kova jiems buvo ne į naudą ir jie leido varžovams įgyti dviženklį pranašumą. Tik ketvirtajame, lemiamame ketvirtyje šeimininkai susigriebė ir likus žaisti lygiai pusei ketvirtojo kėlinio, minimaliu pranašumu jau buvo priekyje. Tačiau tai buvo vienintelis momentas, kai šeimininkai galėjo pagalvoti apie pergalę. 6 "sausus" taškus pelnę svečiai, daugiau neleido varžovams pirmauti ir šventė pergalę rezultatu 82:88. Tai buvo jau trečioji "Statybų vizijos & LVA" pergalė šio "Paguodos turnyro" F pogrupyje ir tai jiems leido pasivyti tiek pat pergalių turinčius ir nepralaimėjusius "Neveronys". "Eurolexis" patyrė antrąją nesėkmę ir dabar turi dvi pergales ir du pralaimėjimus.

Pirmasis kėlinys puikiai apibūdina visas rungtynes: "Statybų vizija & LVA" pabėga į priekį, o šeimininkai vejasi, bet kai prisiveja, tuojau pat vėl viską reikia pradėti iš naujo, nes varžovai vėl įsiveržia į priekį. Ketvirtį 19:20 laimėjo svečiai.

Antrasis kėlinys parodė, kieno nervai šaltesni. Nors ir dvitaškio zonoje geriau žaidė svečiai, iš tolėliau geriau sekėsi "Eurolexiui", galbūt dėl to, kad jie dažniau pasirinkdavo tokią atakos baigtį. Ketvirčio pabaigoje nervai neatlaikė J. Budriūnui ir jis buvo diskvalifikuotas. Tuo pasinaudojo svečiai, išnaudodami šią dovanėlę ir laimėdami pirmąją pusę susitikimo rezultatu 35:46.

Po didžiosios pertraukos situacija vis aštrėjo: kova darėsi itin kieta, netgi vienam šeimininkų žaidėjų prireikė medicininės pagalbos ir jis negalėjo daugiau padėti savo komandai, po susidūrimo kaktomuša su priešininku. Šiose rungtynėse ne retai galima buvo pamatyti vieną ar kitą žaidėją, susiėmusį už skaudamos vietos. Vis dėlto, geriau sekėsi svečiams, kurie įgijo 16 taškų pranašumą. Tačiau ketvirtį "Eurolexis" užbaigė 6:0 ir paliko varžovams 10 taškų – 58:68.

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai stojo į žūtbūtinį mūšį: per penkias minutes, puikiu žaidimu sugebėjo panaikinti 10 taškų deficitą ir net išsiveržti vienu tašku į priekį. Tiesa, po to, 6 taškus be atsako pelnę svečiai, per likusį laiką sugebėjo išlaikyti pergalei reikalingą rezultatą, nors varžovai ir bandė "užmėtyti" tolimais metimais "Statybų viziją & LVA", bet jie skriejo pro šalį ir pergalę rezultatu 82:88 šventė svečiai.

Vienas šių rungtynių didvyrių Marius Petrauskas, po susitikimo kalbėjo, jog komandai trūko trenerio, kuris atvykti negalėjo. Taip pat jis paminėjo, kad rungtynių pabaigoje įsivyravo chaosas, tačiau žaidėjų patirtis padėjo iškovoti pergalę.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė jau minėtas M.Petrauskas ( 28 taškai ), T.Grigas ( 15 taškų ), G.Rinkevičius ( 13 taškų ir 11 atkovotų kamuolių ) ir D.Bakanas ( 12 taškų, 9 atkovoti kamuoliai ). Daugiausiai kamuolių sugriebė D.Petrauskas – 12.

Šeimininkų komandoje pasižymėjo V.Zalaga ( 25 taškai, 7 tritaškiai ), K.Pėkis ( 18 taškų, 10 "asistų" ) ir A.Iliasovas ( 13 taškų ).

Nugalėtojai arbitrų darbą įvertino 9 balais, o jų priešininkai vertinti nepanoro.

"Neveronys" nesunkiai parklupdė "Eurolexis" ekipą (2008 sausio 09 d., trečiadienis, 21:37 val.)"Vaišvydava" atsirevanšavo "Eurolexis" ekipai (2008 sausio 23 d., trečiadienis, 23:07 val.)Dar viena "Statybų Vizijos & LVA" pergalė (2007 gruodžio 12 d., trečiadienis, 20:49 val.)"Eurolexis" suklupo penktą kartą iš eilės (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:14 val.)"Eurolexis" nesunkiai nugalėjo "ICE" (2008 sausio 13 d., sekmadienis, 16:09 val.)"Eurolexis" nutraukė savo pralaimėjimų seriją (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 16:22 val.)"Dumblas" eliminavo "Eurolexis" ekipą (2008 kovo 26 d., trečiadienis, 21:50 val.)"Eurolexis" užtikrintai įveikė "BC Tas Kiemas" (2008 sausio 05 d., šeštadienis, 21:12 val.)"Neveronys" išvykoje sutriuškino "Eurolexis" (2008 vasario 06 d., trečiadienis, 21:26 val.)Penktoji "ARV" pergalė iš eilės (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 16:02 val.)