„Atletas“ ‒ LSU-2 vs Banga & R2P Sport (80:86)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 02 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Permainingose rungtynėse „Bangos & R2P Sport“ šešetukas palaužė „Atleto ‒ LSU-2“ pasipriešinimą

2015 gruodžio 02 d., Trečiadienis, 21:36 val., peržiūros: 1086

Gruodžio 2-ąją dieną, trečiadienį, Lietuvos Sporto Universitete įvyko „A“ lygos „Sporto Fėjos“ pirmenybių mūšis tarp namuose žaidusių „Atleto – LSU-2“ krepšininkų ir svečių rolėje buvusios „Bangos & R2P Sport“ ekipos.

Susitikimo state ekipoms sunkiai sekėsi rezgti tikslias atakas ir pirmosiomis minutėmis kamuolys į krepšį krisdavo retai. Visgi, šiek tiek geresniu taiklumu galėjo pasigirti „Atleto – LSU-2“ komanda, kuri pataikė porą dvitaškių ir įsiveržė į priekį rezultatu 4:0. Tik po 4 minučių bevaisių atakų „Banga & R2P Sport“ pralaužė ledus ir taškų rinkimosi reikalai pajudėjo į priekį. A.Jančenko taiklių metimų dėka aikštės šeimininkai kurį laiką išlaikė persvarą savo pusėje, bet vėliau du tritaškius smeigė D.Jankauskas ir po spurto 0:8 viskas apsivertė aukštyn kojomis (8:13). Besibaigiant priešpaskutinei ketvirčio minutei S.Hendriks auklėtiniai atstatė pusiausvyrą (13:13), tačiau paskutinėje atkarpoje tiksliau rungtyniavo „Banga & R2P Sport“, kuri ir laimėjo pirmąsias 10 minučių rezultatu 15:17.

Antrajame kėlinyje užvirė permaininga kova. Pirmosiomis sekundėmis lygybę atstatė E.Vitonis (17:17), bet į varžovų dvitaškį svečiai atsakė 7 taškais ir susigrąžino pranašumą savo pusėn (17:24). Vis dėlto, vėliau iniciatyvą perėmė „Atletas – LSU-2“, kuris gerokai sparčiai rinkosi taškus, realizavo kelis tolimus metimus, kelių minučių atkarpą laimėjo rezultatu 15:4 ir pakreipė įvykius sau naudinga linkme (32:28). Prabudę „Bangos & R2P Sport“ krepšininkai atstatė pusiausvyrą (32:32), tačiau paskutinėmis pirmosios susitikimo pusės minutėmis savo sąlygas vėl diktavo S.Hendriks kariauna, kuri įpusėjus mačui džiaugėsi 5 taškų atotrūkiu – 40:35.

Po didžiosios pertraukos „Banga & R2P Sport“ po truputį artėjo, kol po R.Simanavičiaus tritaškio, skirtumas ištirpo iki minimumo (42:41). Visgi, tuomet aikštelės šeimininkai paspartino žingsnį, surinko 7 taškus be atsako ir nutolo 8 taškais (49:41). „Bangos & R2P Sport“ sąstingį nutraukė D.Koblinec, kuris realizavo porą tritaškių, o vėliau jo komandos draugai pratęsė laimėtą atkarpą iki 2:15 ir iniciatyvą išslydo iš „Atleto – LSU-2“ rankų (51:56). Tiesa, tiksint paskutinėms 2 kėlinio minutėms, po S.Hendriks paprašytos minutės pertraukėlės, namuose žaidusi ekipa susiėmė į rankas ir puikiai finišavo. Du iš eilės tritaškius smeigė L.Šalkauskas, o po kurio laiko dar porą dvitaškių pridėjo jo komandos draugai ir spurtas 10:0 leido „Atletui – LSU-2“ apversti viską aukštyn kojomis. Prieš paskutinę rungtynių dalį rezultatas buvo 61:56.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Banga & R2P Sport“ pasitelkė į pagalbą toliašaudę artileriją ir negailestingai bombardavo varžovų krepšį. 3 iš 4 tritaškių pataikė R.Simanavičius, o svečiai surengė spurtą 0:16, po kurio, dar neįpusėjus kėliniui, „Atleto – LSU-2“ ekipa atsidūrė nokdaune ir paleido oponentus į priekį dviženkliu skirtumu (61:72). Ne gana to, kad pirmųjų aikštės šeimininkų taškų teko laukti beveik pusę kėlinio, po jų itin skaudų dūrį į paširdžius iš toli ir dar su pražanga švystelėjo D.Koblinec ir po šio epizodo atstumas šoktelėjo iki 13 taškų (63:76). Visgi, „Atletas – LSU-2“ neketino sudėti ginklų ir dar pamėgino prikelti intrigą. Paskutinėmis rungtynių sekundėmis skirtumas sumažėjo iki 4 taškų (80:84), tačiau „Banga & R2P Sport“ pergalės iš rankų nepaleido ir laimėjo susitikimą rezultatu 80:86.

Renaldas Simanavičius („Banga & R2P Sport“):

Susirinkote tik šešiese, o varžovai turėjo dvigubai daugiau rezervų. Vyko permaininga kova ir tik pabaigoje sugebėjote atitrūkti ir susikrauti pergalingą persvarą. Kas leido tą padaryti?

„Iš tikrųjų pranašumą susikrauti padėjo didesnė mūsų patirtis. Esame vyresni žaidėjai ir matę daug daugiau visko. Tai ir padėjo mums įveikti varžovus pačioje pabaigoje. Pradžioje buvom nelabai gerai apšilę, bet po truputį įsivažiavom, tai taip ir gavosi.“

Antanas Sakavickas („Atletas – LSU-2“):

Šiandien turėjote dvigubai didesnį žaidėjų rezervą, tačiau tuo pasinaudoti nepavyko. Kodėl?

„Mano manymu, mes esame jaunesni žaidėjai, o jie šiek tiek vyresni ir pabaigoje mums pritrūko patirties.“

Kaip vertinate savo žaidimą?

„Jei pralaimėjome, reiškia žaidėme prastai.“

„Bangą & R2P Sport“ į pergalę vedė D.Koblinec (24 tšk.), P.Parachomikas (21 tšk., 16 atk. k., 7 rez. p., 2 bl., 6 išpr. pr., 37 naud. b.), D.Jankauskas (16 tšk.), R.Simanavičius (12 tšk., 9 rez. p.), A.Montrimavičius (10 tšk., 8 atk. k.) ir V.Vaikšnis (3 tšk., 7 atk. k., 6 rez. p., 5 bl.).

„Atleto – LSU-2“ gretose pasižymėjo A.Jančenko (20 tšk.), P.Šilkaitis (12 tšk.), A.Sakavickas (10 tšk., 5 išpr. pr.), D.Montvilas (8 tšk., 14 atk. k.), L.Aleksiūnas (7 tšk.), M.Kazlauskas (6 tšk., 7 atk. k.), L.Šalkauskas (6 tšk.) ir O.Kokanauskas (4 tšk.).

„Bangai & R2P Sport“ tai buvo pirmosios rungtynės šio sezono „A“ lygos „Sporto Fėjos“ pirmenybėse (1-0). „Atletas – LSU-2“ savo sąskaitoje turi abi nesėkmes (0-2).

„Banga & R2P Sport“ atlaikė „Atletas“ ‒ LSU-2 ekipos pasipriešinimą (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Banga & R2P Sport“ nelengvai palaužė kovingai nusiteikusius „Atletas“ ‒ LSU-2 krepšininkus (2016 balandžio 06 d., trečiadienis, 20:56 val.)Rungtynių pabaigoje“Banga & R2P Sport“ palaužė „Kauno autobusus“ (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:11 val.)Uraganinis „Bangos & R2P Sport“ puolimas nesuteikė vilčių „Kauno Autobusams“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:58 val.)Aukštesnę klasę demonstravusi „Banga & R2P Sport“ tiesiausiu keliu pasiekė „A“ lygos finalą (2016 balandžio 13 d., trečiadienis, 21:53 val.)Ketvirtame kėlinuke „KG Group“ tiesiog nušlavė „Atletą“ ‒ LSU-2 (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 21:10 val.)Rezultatyvioje dvikovoje „KG Group“ nesunkiai susitvarkė su „Atletu ‒ LSU-2“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 21:13 val.)„Banga & R2P Sport“ neturėjo vargo su „KG Group“ komanda (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 21:36 val.)Negausiai susirinkę „Kauno Autobusai“ atsilaikė prieš „Atletą“ ‒ LSU-2 (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 23:19 val.)Rungtynėse be gynybos pergalę pasiekė „Banga & R2P Sport“ komanda (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 21:54 val.)