BC „Straight“ vs emobilus.lt & SK „Mattas“ (67:75)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 26 d., Antradienis, 19:40 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

Įtemptose ir nervingose rungtynėse „emobilus.lt & SK „Mattas“ pergalė

2016 sausio 27 d., Trečiadienis, 00:11 val., peržiūros: 857

Antradienį, sausio 26 dieną, Petrašiūnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Didžiosios taurės pirmenybių rungtynės tarp J pogrupio komandų – vietos BC „Straight“ bei svečių „emobilus.lt & SK „Mattas“. Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kurie jau buvo įgavę solidų pranašumą, tačiau vėliau, kelis tritaškius metimus pataikę šeimininkai, persvėrė rezultatą ir nuo to laiko diktavo savo sąlygas varžybose. Antroje rungtynių pusėje BC „Straight“ ekipos pranašumas jau siekė dviženklę ribą, o tuo pačiu pradėjo lietis ir emocijos, kurios buvo baudžiamos techninėmis pražangomis. Visgi, ketvirtąjį kėlinį kur kas sėkmingiau sužaidė svečiai ir persvėrė rezultatą, o vėliau ir iškovojo sunkią pergalę.

Pirmąjį kėlinuką „emobilus.lt & SK „Mattas“ ekipa pradėjo pelnydama pirmuosius septynis rungtynių taškus, o tuomet tritaškį smeigė ir šeimininkų ekipa. Tuomet dar keturis taškus baudos metimais pelnė svečiai ir komandas jau skyrė aštuoni taškai. Tačiau tuomet šeimininkai pelnė septynis taškus be atsako ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Tuomet komandos pelnė dar kelis taškus, o kėlinuką 8:2 atkarpėle užbaigė BC „Straight“ ekipa ir po pirmojo ketvirčio turėjo trijų taškų atotrūkį – 20:17. Antrąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo pataikydami du tolimus metimus paeiliui ir tuo pačiu jie padidino savo pranašumą jau iki devynių taškų. Tuomet „emobilus.lt & SK „Mattas“ spurtavo 13:3 ir vėl susigrąžino pranašumą į savo rankas. Tačiau išlaikyti jo jiems nepavyko. BC „Straight“ pelnė keturis taškus be atsako, tuomet tritaškį smeigė E.Daunora ir išlygino rezultatą. Visgi, kėlinuką 6:2 atkarpėle užbaigė aikštelės šeimininkai ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo keturių taškų pranašumą – 39:35.

Trečiasis kėlinys prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu, tačiau tuomet BC „Straight“ ekipa spurtavo 8:1 ir įgavo 13 taškų atotrūkį. Visgi, po šaltoko dušo atsigavę „emobilus.lt & SK „Mattas“ vyrukai pradėjo tirpdyti atsilikimą, o labiausiai tas pasimatė, kai jie kėlinuką užbaigė pelnydami septynis taškus be atsako bei taip sumažindami šeimininkų ekipos pranašumą iki keturių taškų – 56:52. Ketvirtąjį kėlinuką kiek sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kurie netrukus išlygino rezultatą. Tačiau tuo bėdos nesibaigė BC „Straight“ ekipai, kadangi komandos lyderis L.Garnelis užsidirbo penktąją asmeninę pražangą, o netrukus toks pats likimas ištiko ir „emobilus.lt & SK „Mattas“ vienam komandos lyderių E.Daunorai. Tačiau šeimininkų ekipa nepasimetė ir keturis taškus paeiliui šiai komandai pelnė G.Jeršovas. Tačiau tuomet 8:0 spurtą surengė svečių ekipa ir patys įgavo keturių taškų pranašumą. Tolimu metimu atsakė E.Rinkevičius, o kitoje aikštelės pusėje du taškus pelnė A.Gavelis ir padidino savo komandos pranašumą iki trijų taškų. Tuomet BC „Straight“ ekipa dar bandė kabintis į pergalę, tačiau individualūs veiksmai naudos nedavė, o galiausiai rungtynes taikliu metimu nuo aikštės vidurio užbaigė Š.Kenstavičius. Galutinis rungtynių rezultatas – 67:75.

A.Dervinskas („emobilus.lt & SK „Mattas“):
„Pergalę nulėmė mūsų šalti nervai antroje rungtynių pusėje. Pradžioje varžybų buvo per daug emocijų ir tiesiog šiandien tikėjomės lengvos pergalės, bet neprisivertėm susikaupti. Galiausiai susikaupėm, „atlošėm“ ir laimėjom varžybas“.

E.Rinkevičius (BC „Straight“):
„Rungtynių pabaigoje pritrūko Eitučio, Garnelio. Pritrūko lyderio, kuris galėtų paskutines atakas suvaldyti ir imtis iniciatyvos. Žaidimo prasme buvome lygūs, bet eilinį kartą pralaimėjome rungtynių pabaigą. Tiesiog nesiseka. Nei vienų varžybų „nepatraukiam“, kai žaidžiam taškas į tašką“.

BC „Straight“: Laimonas Garnelis – 20 tšk., Gediminas Jeršovas – 15 tšk., Gediminas Navickas – 12 tšk. (12 atk. kam.)

emobilus.lt & SK „Mattas“: Aurimas Gavelis – 21 tšk. (16 atk. kam.), Eimantas Daunora – 17 tšk. (7 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Povilas Balčiūnas – 14 tšk., Aurimas Dervinskas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

Akademija neturėjo šansų prieš emobilus.lt & SK „Mattas“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 05:34 val.)Kietoje kovoje savo pranašumą įrodė Emobilus.lt & SK „Mattas“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 22:57 val.)Po kietos kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė emobilus.lt & SK „Mattas“ ir žengia į C lygos finalą (2016 balandžio 18 d., pirmadienis, 23:06 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:58 val.)„Emobilus.lt & SK Mattas“ iškovojo trečiąją pergalę (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:34 val.)„emobilus.lt & SK Mattas“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 23:32 val.)Įnirtingoje kovoje „Emobilus.lt & SK Mattas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 20:16 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su „Sparta“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:37 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ po permainingos kovos palaužė „Buritus“ ekipą. (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:03 val.)Antrą kartą varžovus sutriuškinęs emobilus.lt & SK „Mattas“ be didesnio vargo pasiekė ketvirtfinalį (2016 kovo 18 d., penktadienis, 22:38 val.)