RENVERSA vs EKODORA & FSM (105:70)C lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 sausio 29 d., Šeštadienis, 16:15 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr. 22, Kaunas LT-50387

"Renversa" ekipos smūgis žemiau juostos

2011 sausio 29 d., Šeštadienis, 19:04 val., peržiūros: 5335

Šeštadienį, Kauno Kolegijos sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės kuriose "Renversa" ekipa namuose priėmė dar nesuklupusius "Ekodora&FSM" ekipos žaidėjus. Rungtynių pradžioje žaibiškos atakos svečiams suteikė šiokį tokį pranašumą, tačiau vos tik pastebėję, kad krepšys šiandien buvo pasiruošęs priimti vos ne visus "Renversa" ekipos metimus, šeimininkai skubiai pradėjo nuo svečių bėgti. Dar antrame kėlinuke perlipę dviženklį skirtumą šeimininkai šiandien "Ekodorai" nepaliko jokių vilčių – laimėję visus keturis kėlinius, "Renversa" šiandien nugalėjo "Ekodora&FSM" komandą rezultatu 105:70.

Rungtynes pradėję spurtu 4:9 „Ekodoros&FSM“ žaidėjai įgijo šiokią tokią persvarą, tačiau greitas jų puolimas neapsiėjo be kvailų klaidų, kurias išnaudodami šeimininkai netrukus svečius netik pasivijo, bet ir aplenkė. Po atkarpos 13:0 „Renversa“ išsiveržė į priekį rezultatu 21:12. Susikaupusį deficitą per likusias kelias minutes svečiai dar sumažino, tačiau tik iki 7 taškų (27:20).

Antrame ketvirtyje „Ekodora&FSM“ strategijos nekeitė – greitas puolimas buvo jų koziris. Deja, vėl išnaudodami spragas svečių ginyboje „Renversa“ sugebėdavo pelnyti labai lengvus taškus, neleisdami varžovams priartėti. Skirtumas kėlinio bėgyje kelis kartus buvo perkopęs dviženklę sumą, tačiau nenuleisdami rankų dėl apmaudžių klaidų svečiai sugebėjo žygiuoti koja kojon, ir neleisti varžovams atitrūkti per daug. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 55:47.

Po ilgosios pertraukos svečių žaidimas visiškai subyrėjo – viena po kitos sekusios klaidos net 4 minutes nesuteikė progos jiems pelnyti taškų, tuo tarpu "Renversa" per šią atkarpą sumetė net 12. Svečiams trumpam atsigavus kita atkarpa buvo sužaista lygiai – 4:4, tačiau iškart po to "Ekodora&FSM" įkrito į kitą duobę, ir pralošė dar vieną atkarpą 10:0. Skirtumui pasiekus 28 taškų ribą svečių viltys atrodė žlugusios, tačiau dar buvo likęs ketvirtas kėlinys, kuris prasidėjo esant rezultatui 82:54.

Deja, paskutiniame ketvirtyje stebuklas neįvyko. Vis dėlto nemažindami apsukų šeimininkai ir toliau didino savo pranašumą – per ketvirtą kėlinį jie įmetė 23 taškus, perkopė šimto taškų ribą iškovojo pergalę rezultatu 105:70.

Po rungtynių pakalbintas "Ekodora&FSM" treneris M.Vaškūnas teigė: "Šiandien varžovų pataikymo procentas buvo tiesiog pasakiškas. Deja, mes darėme per daug klaidų. Žiūrėsim, kaip bus kitose rungtynėse."

Naudingiausiai rungtynes sužaidė 37 taškus įmetės, bei 35 naudingumo balus surinkęs O.Višinskis ("Renversa"). Jam neblogai talkino 18 taškų bei 30 naudingumo balų surinkęs V.Tirva.

"Renversa" nesunkiai susidorojo su "SPR" (2010 lapkričio 20 d., šeštadienis, 18:05 val.)"Renversa" po atklios kovos priverė pasiduoti "Kauną" (2011 kovo 19 d., šeštadienis, 21:32 val.)"Renversa" sutriuškino "Kolpingo kolegiją" (2011 balandžio 02 d., šeštadienis, 19:35 val.)"Renversa" lengvai nugalėjo Kauno "SRC" (2011 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 23:43 val.)"Renversa" nesunkiai palaužė "Kauno technikos kolegiją" (2010 lapkričio 22 d., pirmadienis, 18:47 val.)"Renversa" nesulaukė "Sporto fėjos & Interneto visiems" pasipriešinimo (2011 vasario 05 d., šeštadienis, 19:58 val.)"Renversa" patiesė "Kauno Prekybos ir Verslo Mokyklą & Rami" (2010 gruodžio 18 d., šeštadienis, 18:18 val.)"Renversa" nesunkiai nugalėjo "Kėdainius" (2010 spalio 23 d., šeštadienis, 18:26 val.)"Renversa" neturėjo didesnių problemų su "Šlienavos Nanu" (2011 kovo 05 d., šeštadienis, 18:28 val.)"Renversa" sutriuškino "KMAIK" komandą 91 taško skirtumu! (2010 gruodžio 11 d., šeštadienis, 19:30 val.)