KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs RENVERSA (57:77)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 22 d., Pirmadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Renversa" nesunkiai palaužė "Kauno technikos kolegiją"

2010 lapkričio 22 d., Pirmadienis, 18:47 val., peržiūros: 5529

Šiandien, lapkričio 22 dieną, 17:15 val., Kauno technikos kolegijoje susitiko "C" lygos komandos "Baltik Sport" taurei laimėti – "Kauno technikos kolegija" (šeimininkai) su "Renversa" (svečiai). Svečiai šiandien buvo daug stipresni ir laimėjo rezultatu 57:77.

Pirmąsias penkias rungtynių minutes komandos žaidė taškas į tašką. Svečiai laimėjo lentą, padarė mažiau klaidų per tą laikotarpį, tačiau viską kompensavo "Kauno technikos kolegijos" pataikymas iš vidutinio nuotolio – 5 taiklūs dvitaškiai iš šešių. Tačiau tik pati pradžia buvo lygi. Per likusią kėlinuko dalį svečiai spurtavo 0:14 ir įgijo solidžią persvarą jau pirmajame kėlinuke – 11:24.

Antrojo kėlinuko metu aikštelės šeimininkams pagaliau pavyko pataikyti ir iš toli. Nors jie ir toliau darė daugiau klaidų bei pralošė lentą, tačiau pagerino darbą gynyboje – praleido vos 15 taškų į savo krepšį. "Renversos" ekipoje nesulaikomas buvo Aurimas Juozapaitis, kuris pelnė 16 taškų bei atkovojo net 15 kamuolių. Jam puikiai talkino komandos draugas Vytautas Tirva, taipogi atlikęs dvigubą dublį – 20 taškų bei 12 atkovotų kamuolių. Prieš ilgąją pertrauką svečių persvara aptirpo – 30:39.

Per trečiąjį ketvirtį svečiai pabandė užlaužti savo varžovus – pradėjo spausti "Kauno technikos kolegijos" krepšininkus. Tai pilnai pasiteisino, nes jiems pavyko padidinti savo persvarą iki 19 taškų – 37:56. Tačiau kėlinuko pabaigą tiksliau sužaidė aikštelės šeimininkai – spurtavo 10:2 ir gražino intrigą į rungtynes. Prieš finalinį ketvirtį komandas skyrė 13 taškų – 47:60.

Ketvirtojo kėlinuko metu svečiai net neleido pagalvoti savo priešininkams apie skirtumo mažinimą, atvirkščiai, skirtumas tarp komandų tik augo. Savo komandą gelbėti bandė "Kauno technikos kolegijos" lyderis Marius Nenartavičius. Jis eilinį kartą padarė dvigubą dublį – 16 kamuolių bei 12 taškų. Tačiau "vienas lauke ne karys", tai puikiai atspindi ir galutinis rungtynių rezultatas – 57:77.

Po rungtynių "Renversos" ekipa davė masinį interviu, ištraukos iš žaidėjų pasisakymų: "Mes kovojom įkvėpti "Žalgirio" pergalės prieš "Rytą" ; "Ką žinau, apylygės komandos (juokiasi Sergej Korolkov)" .

"Kauno SRC" nesunkiai įveikė "Kauno technikos kolegiją" (2011 vasario 07 d., pirmadienis, 21:00 val.)"Onyx & Gamteka.lt" antroje rungtynių pusėje palaužė "Kauno technikos kolegiją" (2011 sausio 17 d., pirmadienis, 19:43 val.)"Renversa" nesunkiai nugalėjo "Kėdainius" (2010 spalio 23 d., šeštadienis, 18:26 val.)"BC Fobas" įveikė "Kauno technikos kolegiją" (2010 gruodžio 20 d., pirmadienis, 19:47 val.)"Renversa" sutriuškino "Kolpingo kolegiją" (2011 balandžio 02 d., šeštadienis, 19:35 val.)"Renversa" lengvai nugalėjo Kauno "SRC" (2011 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 23:43 val.)"Renversa" patiesė "Kauno Prekybos ir Verslo Mokyklą & Rami" (2010 gruodžio 18 d., šeštadienis, 18:18 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė "Kauno Technikos Kolegija" (2010 lapkričio 11 d., ketvirtadienis, 19:35 val.)"Onyx & Gamteka.lt" gavo skaudų antausį nuo "Kauno Technikos Kolegijos" (2011 kovo 14 d., pirmadienis, 19:03 val.)"Renversa" nesunkiai susidorojo su "SPR" (2010 lapkričio 20 d., šeštadienis, 18:05 val.)