Kauno SRC vs Basement (68:86)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 22 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Per paskutines šešias minutes pelnę vos tris taškus „Kauno SRC“ krepšininkai pripažino „Basement“ pranašumą

2016 kovo 22 d., Antradienis, 22:28 val., peržiūros: 806

Kovo 22 dieną, antradienį, buvo sužaistos B lygos „Baltik Sport“ pirmenybių antrosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Kauno SRC“ krepšininkai bei svečiai „Basement“. Pirmąsias šių ekipų ketvirtfinalio rungtynes 70:101 buvo laimėję „Basement“ krepšininkai.

Rungtynių pradžioje „Basement“ pirmavo 2:7, tačiau du iš eilės tritaškius pataikęs A.Makūnas persverė rezultatą „Kauno SRC“ ekipos naudai. Tada šešis taškus iš eilės pridėjo M.Valaitis ir šeimininkai pirmavo 14:11. Kėlinuko pabaigoje, rezultatui esant 18:19 komandos apsikeitė po dviem tolimais metimais, po kurių 24:25 pirmavo „Basement“.

Nors ir antro kėlinuko pradžioje svečiai nutolo 24:29, tačiau labai greitai R. Malecko ir M. Valaičio tritaškių dėka „Kauno SRC“ persverė rezultatą 32:31. Visgi, M. Lisajevičiaus ir A. Žėko rezultatyvus žaidimas neleido šeimininkams ilgėliau pirmauti ir įpusėjus rungtynėms „Basement“ turėjo keturių taškų persvarą 40:44.

Trečio kėlinuko pradžioje iškart svečiai šovė į priekį 42:54. Tačiau tada 9:0 atkarpą laimėjo „Kauno SRC“, taip priartėdami prie varžovų per vieną metimą 51:54. D.Aklys kėlinuko pabaigoje įmetė keturis taškus paeiliui, kurie leido „Basement“ ekipai pirmauti 53:58.

Ketvirto kėlinuko pradžioje „Kauno SRC“ krepšininkai kilo į lemiamą šturmą. Sužaidus keturias minutes taiklus M. Valaičio tritaškis išlygino rezultatą 65:65. Tačiau tada puikią atkarpą sužaidė „Basement“. D. Jankausko tolimi metimai iš labai sudėtingų padėčių leido svečiams perimti rungtynių kontrolę į savo rankas. Gersenė rungtynių pabaiga leido „Basement“ ekipai laimėti šias rungtynes ir visą ketvirtfinalio seriją. Pusfinalyje jų jau laukia „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“, su kuriais reguliariajame sezone buvo pasidalinta po vieną pergalę.

„Sekančiame etape jūsų laukia „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“, kaip vertinate šią komandą, kokios kovos tikitės?“

„Basement“ ekipos žaidėjas M.Lisajevičius: „stipri komanda, prieš tai žaidėm iki pat galo, vienas pralaimėjom dviem taškais, kitas dviem laimėjom. Manau, bus gera kova, bet reikės mums visiems susirinkti, nes kitaip bus sunku“.

Po paskutinių sezono rungtynių „Kauno SRC“ ekipos treneris A. Žadeikis taip įvertino prabėgusį sezoną: „tokių prošvaisčių būdavo, ypač geros buvo pirmos pačios varžybos. Tikrai geros buvo. Žaidėm su ugnele, galvojau, tikrai nebloga chebra. Komandai pritrūko paprasčiausio užsispyrimo, valios, noro, o šiaip, šiais metais praktiškai buvo nauja komanda, nesusižaidę, o mūsų šios dienos priešininkai, tai čia net žodžių nėra, kiek metų jie vienas kitą, kaip sakant, žino, tikriausiai, su kuo gulasi, su kuo keliasi, ką valgo, komanda tikrai susižaidusi labai. Mums tai viskas priešaky“.

Naudingiausi šių rungtynių žaidėjai:

Kauno SRC: Martynas Valaitis – 24 tšk., Aidas Makūnas – 15 tšk., Rokas Maleckas – 13 tšk.

Basement: Matas Lisajevičius – 22 tšk. (10 rezult. perd.), Rimantas Lukoševičius – 18 tšk. (9 rezult. perd.), Darius Aklys – 17 tšk., Arvydas Žėkas – 16 tšk., Donaldas Jankauskas – 11 tšk.

Pirmose pusfinalio rungtynėse „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ pergalė prieš „Basement“ (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 22:44 val.)Negausiai susirinkusi „Banga“ nugalėjo „Basement“ ekipą (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)Žaidimo vadžias savo rankose laikę „Basement“ krepšininkai nuskynė pergalę prieš „Kauno SRC“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 22:07 val.)„Kauno SRC“ užtikrintai įveikė „BK Centre“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:04 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Banga“ nugalėjo „Kauno SRC“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 21:58 val.)Puikiai sužaidę ketvirtą kėlinį „Basement“ ekipa iškovojo dar vieną pergalę“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:26 val.)Visas rungtynes pirmavę „Basement“įveikė „Sporto fėją & Detagamą“ (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 22:22 val.)„Basement“ nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš BK „Centre“ krepšininkų (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 23:38 val.)Jono Ročkos dvitaškis priešpaskutinę rungtynių sekundę leido „Basement“ laimėti įtemptą trilerį (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:32 val.)„Sporto fėja & Detagama“ rungtynių ketvirtajame kėlinuke palaužė „Basement“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:18 val.)