STUDENTIJA vs ROBOTUKŲ ARMIJA (61:79)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 20 d., Antradienis, 19:30 val. @ J.Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas LT-44173

„Robotukų armija“ įveikė „Studentiją“

2009 sausio 21 d., Trečiadienis, 00:05 val., peržiūros: 5231

Šiandien (01.20) Jablonskio gimnazijos sporto salėje vyko „Aukso lygos“ rungtynės tarp „Studentijos“ (šeimininkai) ir „Robotukų armijos“ (svečiai) komandų. Antrojoje rungtynių dalyje perėmę iniciatyvą svečiai persvarą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos ir iškovojo užtikrintą pergalę 61-79.

Pirmasis kėlinys prasidėjo pražangų gausa. „Robotukų armijos“ komandos žaidėjai taškus rinkosi nuo baudų metimo linijos, o aikštelės šeimininkai – dvitaškiais iš po krepšio. Tik kėlinio viduryje „Robotukų armija“ pelnė pirmuosius taškus „iš žaidimo“. Pirmasis kėlinys baigėsi taikiai 14-14.

Antąjame kėlinyje „Robotukų armijos“ gretose iniciatyvos ėmėsi K.Meiliūnas, kuris vieną po kito išprovokuodavo priešininką prasižengti ir taikliai mesdamas baudas išvedė savo komandą į priekį. Kėlinio viduryje po susidurimo po krepšiu ant žemės skausmingai nusileido „Studentijos“ žaidėjas M.Gaurilčikas ir patyrė skausmingą raiščių patempimo traumą, po kurios rungtynių nebetęsė. Kėlinys baigėsi nežymia svečių komandos persvara 31-33.

Po ilgosios pertraukos abi komandos žaidė su dideliu užsidegimu, tačiau sėkingai sužaidę atkarpą 3-13 svečiai įgyjo didesnę persvarą. Prie to labai prisidėjo „Robotukų armijos“ komandos lyderis K.Meiliūnas. Trečiasis rungtynių kėlinys baigėsi rezultatu 48-61.

Ketvirtąjame kėlinyje „Robotukų armija“ dar labiau atitrūko nuo savo varžovų, kėlinio viduryje svečiai jau pirmavo 56-72. Likus žaisti 2 minutes K.Meiliūnas sugriebdamas nuo lentos atšokusį dešimtąjį kamuolį į savo sąskaitą įsirašė trigubą dublį, o kėlinio pabaigoje skirtumas buvo pasiekęs net 19 taškų ir tik vienu taikliu baudų metimu N.Petravičius skirtumą sumažino iki aštuoniolikos. Rungtynės baigėsi užtikrinta „Robotukų armijos“ pergale, rezultatu 61-79.

Po rungtynių „Robotukų armijos“ treneris L.Dabulskis džiaugėsi pergale ir savo komandos geru žaidimu, o „Studentijos“ komandos žaidėjai buvo nepatenkinti netolygiu pražangų skaičiumi tarp komandų, pasak jų, teisėjų skirtos pražangos ir lėmė tokį rungtynių rezultatą.

"Robotukų armija" įveikė BC "Tas kiemas" (2009 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Robotukų armija“ laimėjo dar vieną mūšį (2009 sausio 28 d., trečiadienis, 20:12 val.)"Robotukų armija" įklimpo "Dumble" (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 16:38 val.)Finale „Dumblas“ sugebėjo įklampinti „Robotukų Armija“ ir šventė pergalę (2009 balandžio 19 d., sekmadienis, 17:16 val.)"Robotukų armija" pergalingai pradėjo antrąjį sezono etapą (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 18:49 val.)Dar viena "Robotukų armijos" pergalė (2009 vasario 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.) "Dumblas nesunkiai nugalėjo "Studentiją" (2009 kovo 10 d., antradienis, 23:47 val.)"Robotukų armija" antrą kartą įrodė esą pranašesni už "KTK" ekipą (2009 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)"Robotukų armijai" kelialapiui į pusfinalį gauti pakako vienų rungtynių (2009 kovo 19 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)"Kentus" nugalėjo "Robotukų armiją" (2008 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)