KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs ROBOTUKŲ ARMIJA (65:94)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 28 d., Trečiadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

„Robotukų armija“ laimėjo dar vieną mūšį

2009 sausio 28 d., Trečiadienis, 20:12 val., peržiūros: 3516

Šiandien (01.28) Kauno technikos kolegijos sporto salėje vyko „Aukso“ lygos rungtynės tarp vietos „Kauno technikos kolegijos“ komandos ir svečių – „Robotukų armijos“ komandų. Visas rungtynes stabiliau atrodę „Robotukų armijos“ krepšininkai iškovojo įtikinamą pergalę, rezultatu 65-94.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo taikliu svečių dvitaškiu ir po „Kauno technikos kolegijos“ atsako sekė net šeši iš eilės „Robotukų armijos“ komandos lyderio K. Meiliūno taškai. Kėlinio viduryje „Robotukų armija“ nutolo ir laimėjo kėlinį rezultatu 16-27.

Antrasis rungtynių kėlinys prasidėjo dar vienu „Robotukų armijos“ spurtu, po kurio skirtumas padidėjo iki 18 taškų 19-37. Tačiau kėlinio viduryje „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkai atsigavo ir sumažino skirtumą iki vienženklio skaičiaus. Kėlinys baigėsi rezultatui esant 41-48.

Po pertraukos ir vėl geriau atrodė „Robotukų armija“. Šeimininkai dažiau klydo ir dažnai pramesdavo iš po krepšio, tuo tarpu „Robotukų armija“ atakavo kur kas taikliau, o netaiklius savo metimus pataisydavo ir atakas užbaigdavo taškais. Skirtumas ir vėl padidėjo. Kėlinys baigėsi „Robotukų armijai“ pirmaujant rezultatu 52-70.

Paskutiniame rungtynių kėlinyje „Robotukų armija“ labai intensyviai pradėjo didinti pranašumą, kuris jau pradėjo panašėti į sutriuškinimą. Rungtynės baigėsi rezultatu 65-94.

Po rungtynių kalbintas, „Robotukų armijos“ kapitonas Dabulskis, teigė, kadrungtynes padėjo laimėti taiklus pataikymas iš toli, beto jis džiaugėsi, kad pavyko iškovoti pergale, kadangi „vykstant varžyboms anksti, nevisi komandos žaidėjai gali susirinkti“.

Tuo tarpu „Kauno technikos kolegijos“ trenerė S. Donėlaitė nenoriai kalbėjo apie savo komandos žaidimą šiandien ir pripažino, jog priešininkai buvo stipresni.

„Robotukų armija“ įveikė „Studentiją“ (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 00:05 val.)"Robotukų armija" įveikė BC "Tas kiemas" (2009 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)"Robotukų armija" pergalingai pradėjo antrąjį sezono etapą (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 18:49 val.)"Robotukų armija" įklimpo "Dumble" (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 16:38 val.)"Robotukų Armija" įtikinamai nugalėjo "Kėdainius" (2009 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)"Robotukų armijai" kelialapiui į pusfinalį gauti pakako vienų rungtynių (2009 kovo 19 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)"Kauno SRC" nesunkiai įveikė dar vieną varžovą (2008 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)Dar viena "Robotukų armijos" pergalė (2009 vasario 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Finale „Dumblas“ sugebėjo įklampinti „Robotukų Armija“ ir šventė pergalę (2009 balandžio 19 d., sekmadienis, 17:16 val.)"Robotukų armija" antrą kartą įrodė esą pranašesni už "KTK" ekipą (2009 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)