Street Food vs Artilerijos batalionas (69:76)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 30 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Artilerijos batalionas“ po dramatiškos kovos įveikė savo varžovus

2019 sausio 30 d., Trečiadienis, 22:54 val., peržiūros: 857

Trečiadienį, sausio 30 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės, pirmenybių rungtynės tarp G pogrupio komandų – vietos „Street Food“ bei svečių „Artilerijos batalionas“. Visų rungtynių metu komandos žaidė gana apylygiai ir turėjo lygius šansus iškovoti pergalę. Visgi, fortūna lemiamu momentu buvo svečių pusėje, kurie iškovojo tik antrąją pergalę sezone.

Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu bei keitėsi sėkmingais išpuoliais. Visgi, vėliau „Street Food“ visiškai krito į duobę, tuo netruko pasinaudoti „Artilerijos batalionas“, kurie laimėjo atkarpą 12:2 ir įgijo solidų pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 12:21. Antrojo kėlinio pradžioje kur kas solidžiau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie gana greitai panaikino varžovų pranašumą, o po kelių minučių ir patys jau skaičiavo šešių taškų pranašumą. Vėliau svečių ekipa sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau ketvirčio pabaigoje „Street Food“ vėl kiek nutolo nuo savo varžovų. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 40:35.

Trečiojo kėlinio pradžioje įsivyravo šioks toks chaosas ir abi komandos bėgiojo galvą pametusios. Visgi, vėliau komandos pradėjo žaisti brandžiau ir automatiškai komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais. Kiek geriau šio kėlinio metu žaidė „Artilerijos batalionas“, kuriems pavyko likviduoti atsilikimą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 51:51. Lemiamo ketvirčio pradžioje komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais. Tai viena, tai kita ekipa užpuolė porą kartų sėkmingai iš eilės ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Likus žaisti pusantros minutės, rezultatas dar buvo lygus, bet tuomet „Artilerijos batalionas“ smeigė tolimą metimą, vėliau apsigynė ir dar pataikė dvitaškį bei likus minutei, turėjo penkių taškų pranašumą. Per likusį rungtynių laiką „Street Food“ nesugebėjo įnešti intrigos į rungtynes ir „Artilerijos batalionas“ iškovojo retą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 69:76.

KK „Žaibas“ po įtemptos kovos įveikė „Street food“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 21:43 val.)„Street Food“ po permainingos kovos pasiekė antrąją pergalę (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Tie geresni“ susitvarkė su „Artilerijos bataliono“ pasipriešinimu (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:02 val.)Užsidegusi „Alaina“ nepasigailėjo „Artilerijos batalionas“ komandos (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:15 val.)Po lygios kovos pergalę pasiekė „Artilerijos batalionas“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:45 val.)„Resmila.lt“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Feniksas“ užtikrintai įveikė „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 30 d., penktadienis, 20:59 val.)„0Septyni“ įrodė savo pranašumą prieš „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)„Baltic Transline“ turėjo vargo su „Street food“ ekipa (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:27 val.)„Sparta“ be didesnių sunkumų susitvarkė su „Artilerijos batalionu“ (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:52 val.)