Lietuvos BMW klubas Kaunas vs Civicclub (102:71)Lietuvos autoklubų lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 balandžio 05 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas LT-51126

Nesunki „Lietuvos BMW Klubas Kaunas“ pergalė

2009 balandžio 05 d., Sekmadienis, 23:51 val., peržiūros: 3498

Šiandiena Kauno Mechanikos mokyklos sporto salėje susitiko šeimininkų „Lietuvos BMW Klubas Kaunas“ ir svečių „Civicclub“. Jau nuo pat pirmųjų minučių stipresni atrodė aikštės šeimininkai, kurie ir laimėjo rezultatu 102:71.

Pirmasis kėlinys prasidėjo „Lietuvos BMW Klubas Kaunas“ ekipos spurtu 6:0, o svečiams sunkiai sekėsi taikliai atakuoti krepšį. Šeimininkai puikiai pasinaudodami varžovų klaidomis gan lengvai pelnydavo taškus, o svečiam tai sekėsi daryti sunkiau, bet vis gi kėlinio pabaigoje jie sužaidė atkarpa 7:0 ir sumažino pranašumą. Po pirmojo kėlinio rezultatu 23:16 priekyje „Lietuvos BMW Klubas Kaunas“.

Antrajame kėlinyje stipresni ir vėl atrodė aikštės šeimininkai, kurie per šį kėlinį į krepšį pataikė 11 taiklių metimų iš jų 8 buvo verti trijų taškų. O svečiam taip krepšio atakuoti nepasisekė, jie pataikė tik viena tolimą metimą ir neprilygo šeimininkų ekipai. Taigi prieš ilgąją pertrauką rezultatu 53:36 priekyje šeimininkų „Lietuvos BMW Klubas Kaunas“.

Trečiajame kėlinyje „Civicclub“ ekipa taip pat neprilygo šeimininkų ekipai. Šeimininkai daug lengviau rinkosi taškus,o svečiai daug klydo. Nors svečiai ir pralaiminėjo, bet jų žaidėjai neprarado geros nuotaikos ir mėgavosi krepšiniu. Bet vis gi po trečiojo kėlinio priekyje šeimininkai 80:50.

Paskutiniame kėlinyje svečiai taip pat nesukūrė stebuklo, nors pasipriešino garbingai, kėlinys baigėsi 22:21. Tačiau pergalę vis dėl to šventė jų oponentai šeimininkų „Lietuvos BMW Klubas Kaunas“ jie laimėjo rezultatu 102:71.

„Lietuvos BMW Klubas Kaunas“ išsikyrė Linas Stanislovaitis pelnęs 23 taškus ir atkovojęs net 24 kamuolius.

„Civicclub“ ekipoje labiausiai išsiskyrė Pavel Davidovič surinkęs 12 taškų.

Po varžybų nugalėtojų treneris sakė, kad rungtynės buvo sunkios, tačiau mes stengėmės, kadangi dėl 1 vietos grupėje, taip pat ruošėmės naujam turnyrui tad stengėmės kovoti.

Pralaimėjusios ekipos treneris sake, jog mes norim pagirti varžovus, kad taip puikiai pataikė iš toli, o mums nesisekė, laimėjo stipresni.

Sunkiai pasiekta "Lietuvos BMW klubo Kaunas" pergalė (2009 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)Nesunkiai pasiekta "BMW Kauno" pergalė (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 19:32 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" sezoną pradėjo pergale (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:19 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" palaužė "Mazda 323F klubas" komandą (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 22:19 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" tiesiog sumindė svečius iš Vilniaus (2009 gegužės 10 d., sekmadienis, 21:18 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" nesunkiai įveikė svečius iš Vilniaus (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 21:40 val.)"Lietuvos autoklubų lygos" auksu pasidabino "Lietuvos BMW klubas Kaunas" (2009 birželio 11 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" įrodė savo pranašumą prieš "Autobanginius" (2009 gegužės 24 d., sekmadienis, 21:42 val.)Autobanginai nutraukė BMW klubo iš Kauno trijų pergalių seriją (2009 sausio 10 d., šeštadienis, 20:55 val.)„Mitsubishi Klubas“ nesunkiai įveikė savo varžovus (2009 kovo 21 d., šeštadienis, 19:57 val.)