Festo vs Donelaičio (45:78)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Donelaičio“ neturėjo problemų su puolime strigusia „Festo“.

2023 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 19:27 val., peržiūros: 212

Penktadienį, gruodžio 17 dieną, Kauno technikos kolegijoje vyko Įmonių lygos susitikimas tarp „Festo“ ir „Donelaičio“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje komandos nerealizavo savo tritaškių ir sunkiai rinko taškus. „Donelaičio“ kūrėsi antrus šansus ir susikrovė pranašumą 21:12.

Antrajame kėlinyje „Donelaičio“ perdavimais per visą aikštelę rinko lengvus taškus ir skirtumas tarp komandų didėjo. Po dviejų kėlinių rezultatu 41:24 pirmavo „Donelaičio“.

Antroje pusėje „Festo“ lengviau rinko taškus, nes „Donelaičio“ atsipalaidavo ir žaidimas nebebuvo toks intensyvus. Prieš paskutinį kėlinį rezultatu 53:34 pirmavo „Donelaičio“.

Paskutiniame kėlinyje „Festo“ tik paskutinėmis minutėmis perkopė 40-ties taškų ribą, bet skirtumas tarp komandų vis tiek išliko triuškinantis – 45:78 (12:21, 12:20, 10:12, 11:25).

„Donelaičio“ lengvai susitvarkė su „Tetas“ (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 17:13 val.)„Donelaičio“ po ilgosios pertraukos sutriuškino „Hidraulines sistemas“ (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 19:00 val.)„Festo“ neturėjo vargo prieš „Teto“ ekipą (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:02 val.)„Donelaičio“ lengvai nugalėjo „Promatechą“ (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Donelaičio“ pergalingai pradėjo pusfinalio seriją (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Donelaičio“ strigo puolime ir suteikė viltį „Kauno energijos“ krepšininkams patekti į finalą. (2024 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)„Kauno energija“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Festo“ (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 19:36 val.)Įmonių lygoje: triuškinanti „Donelaičio“ pergalė prieš VšĮ BC „Rhino“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:22 val.)Keturiese likę „Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Festo“ pergalę (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:31 val.)Įmonių lygoje „Lemora & Minaltra“ pergаlė prieš „Festo“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:55 val.)