Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija vs Vilkijos gimnazija (83:77)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 01 d., Antradienis, 11:15 val. @ Garliavos sporto ir sveikatingumo kompleksas, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurės (10-12 klasių) starte ‒ „Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija“ pergalė

2016 kovo 01 d., Antradienis, 15:55 val., peržiūros: 1724

Pirmadienį Garliavos sporto centre įvyko pirmosios „Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurei (10-12 klasių) laimėti, kuriose jėgas surėmė „Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija“ (šeimininkai) ir „Vilkijos gimnazija“ (svečiai). Tik po atkaklios kovos „Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija“ įveikė varžovus, rezultatu – 83:77.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio savo pranašumo ( 12:12). Pirmieji spurtą surengė aikštelės šeimininkai, kurie atitrūko nuo „Vilkijos gimnazijos“ ir įgijo 9 taškų pranašumą ( 25:16). Po minutės pertraukėlės svečiai toliau buksavo gynyboje, o „Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija“ komanda Dominyko Petkevičiaus pastangomis padidino pranašumą iki dviženklio. Per likusią minutę svečiams pavyko sušvelninti skirtumą iki 9 taškų – 29:20.

Antram kėlinukui prasidėjus „Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija“ ekipa toliau žaidė lyg ant bangos, o varžovai buvo bejėgiai gynyboje ir komandas skyrė 21 taškas ( 44:23). „Vilkijos gimnazija“ niekaip nepavyko atrasti savojo žaidimo tiek puolime, tiek gynyboje, o „Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija“ išlaikė susikrautą pranašumą ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 21 taškas – 55:34.

Trečiam kėlinukui prasidėjus „Vilkijos gimnazija“ pradėjo naudoti spaudimą prieš varžovus, kur tai davė vaisių. „Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija“ ekipa atliko daug asmeninių klaidų, o svečiai tuo pasinaudojo ir su kiekviena ataka pradėjo mažinti skirtumą ( 58:52). Šeimininkams atrodo pavykdavo susitvarkyti prieš spaudimą, tačiau vėl paslysdavo ir svečiai priartėdavo prie varžovų – 65:60.

Ketvirtą kėlinuką „Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija“ pradėjo stabiliu žaidimu ir greitai susikrovė dviženklį pranašumą ( 74:62). Vis dėlto, „Vilkijos gimnazija“ pademonstravo tikrą kovingumą, kur sugebėjo laimėti atkarpą 9:0 ir vėl komandas skyrė tik 3 taškai ( 74:71). Likus žaisti apie minutę svečiai sugebėjo sumažinti skirtumą iki dviejų taškų, tačiau lemiamu momentu Arnas Tilindė realizavo abu baudos metimus, kur leido šeimininkams susikrautą saugų pranašumą ( 81:77). „Vilkijos gimnazija“ dar turėjo galimybę patampyti nervus varžovus, tačiau Tomas Vyšniauskas suklydo lemiamu momentu ir „Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija“ šventė pergalę, rezultatu – 83:77.

Po laimėtų rungtynių „Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija“ ekipos treneris, V.Urbšys, kalbėjo:

- Pirmą pusę žaidėte kaip iš natų, tačiau antroje pusėje subyrėjote. Kas atsitiko?

„ Kadangi nebuvo įžaidėjo vieno, o antra ,manau, rotacija. Pagrindinis įžaidėjas 40 minučių žaidė ir pavargo, nes ir perdavimai buvo netikslūs. Je perima kamuolius ir lengvi taškai. Tikėjomės ir ruošiamės prieš spaudimą, bet kas buvo paruošta namų darbai , ne viskas vykdėsi aikštelėje. Manau, pagrindas buvo nuovargis mūsų priekinės linijos žaidėjų.“

Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija: Dominykas Petkevičius – 29 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Arnas Tilindė – 22 tšk. (5 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Algirdas Adomavičius – 14 tšk. (6 perimt. kam.)

Vilkijos gimnazija: Rokas Vaičiūnas – 26 tšk. (12 atk. kam., 8 išpr. praž.), Gediminas Danilevičius – 24 tšk., Tomas Vyšniauskas – 11 tšk. (17 rezult. perd.)

Lyderių dvikovoje nepralaimėjusių statusą išsaugojo Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija (2016 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 18:15 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija ir toliau žengia be pralaimėjimų (2016 balandžio 15 d., penktadienis, 19:12 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija nesunkiai prasibrovė į finalą (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 19:18 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija išsaugojo nepralaimėjusios komandos statusą (2016 kovo 18 d., penktadienis, 16:07 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ sunki Kauno „Saulės“ gimnazijos pergalė (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 15:54 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija lengvai pasivaikščiojo su „Birštono“ gimnazija (2016 balandžio 12 d., antradienis, 14:02 val.)Trečias kartas nemeluoja ‒ finale dominavusi Eimanto Stankevičiaus vedama Kauno „Saulės“ gimnazija nepaliko vilčių Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazijai (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 20:19 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimannazijos krepšininkai įveikė Molėtų gimnazistus (2016 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 13:30 val.)Pasvalio „Petro Vileišio“ gimnazija gana nesunkiai prasibrovė į finalą (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:16 val.)Gausiai sirgalių palaikoma Kauno „Saulės“ gimnazija susitvarkė su „Vilkijos“ gimnazija (2016 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 14:11 val.)