DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas vs Sporto manija (82:91)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sporto manija“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ ekipą

2015 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 16:45 val., peržiūros: 971

Sekmadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko B lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitko „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ (šeimininkai) ir „Sporto manija“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp komandų vyko atkakli kova, tačiau „Sporto manija“ visas rungtynes buvo vienu žingsniu priekyje, kur iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone – 82:91.

Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų užvirė taškas į tašką kova ir nė vienai ekipai nepavykdavo įgyti didesnio pranašumo ( 9:9). „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ surengė keletą greitų atakų, kur įgijo dviejų taškų pranašumą. „Sporto manija“ pademonstravo puikų pataikymą iš toli, kur pelnė 5 tritaškius metimus, tačiau „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ komanda vis atsakydavo į tolimus metimus sėkmingomis atakomis. Svečiai pirmavo trijais taškais ( 20:23). Likus žaisti apie dvi minutes M.Latkausko individualiais veiksmais leido šeimininkams išlyginti rezultatą. Paskutinėmis sekundėmis A.Januška realizavo tik vieną baudos metimą. Svečiai prieš antrą kėlinuką pirmavo minimaliu pranašumu – 26:27.

Antrasis ketvirtis prasidėjo taikliu T.Ilčiuko tritaškiu metimu ( 26:30). „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ suaktyvino puolimą, kur laimėjo atkarpą 8:0 ( 34:30). „Sporto manijai“ pavyko susitvarkyti su gynyba, kur su kiekviena ataka mažino skirtumą ir sugebėjo įgyti 5 taškų pranašumą ( 34:39). Po taiklaus A.Gedmino tritaškio skirtumas sumažėjo iki dviejų taškų, tačiau D.Šemeklio pastangomis „Sporto manija“ įgijo 9 taškų pranašumą. Paskutinėmis sekundėmis taiklus L.Vėlavičiaus tritaškis metima sušvelnino skirtumą iki 6 taškų – 42:48.

Trečiajam kėlinukui prasidėjus toliau tarp abiejų komandų vyko atkakli kova ir skirtumas tarp ekipų nepakito (47:54). Pirmieji šiame kėlinyje spurtą surengė „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“, kur skirtumas ištirpo iki minimalaus ( 53:54). Vis dėlto, „Sporto manija“ nepaleido iniciatyvos iš savų rankų ir greitai sugebėjo atstatyti turėtą pranašumą ( 53:61). „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ ekipa varžovus sugebėdavo stabdyti tik asmeninėmis pražangomis, o „Sporto manija“ šaltais nervais realizavo baudos metimus ir pirmą katą šios dienos rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą – 64:76.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus „Sporto manija“ toliau žaidė lyg ant bangos, kur laimėjo „sausa“ atkarpa 9:0 ( 64:83). „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ nenuleido rankų ir pademonstravo kovingumą, kur atsakė spurtu 12:0 ir skirtumas ištirpo iki 7 taškų ( 76:86). Svečiai sugebėjo atsigauti po šalto dušo ir sėkmingomis atakomis atstatė turėtą pranašumą ( 76:89), Per likusias tris minutes „Sporto manija“ atlaikė varžovų spaudimą ir svečiai šventė pirmąją pergalę šiame sezone – 82:91.

Po laimėtų rungtynių „Sporto manijos“ ekipos treneris, M.Vaškūnas, kalbėjo:“Šiandien visai neblogai drausmingai gynėmės ir puolėme. Nei perskubėjome, viską proto ribose padarėme. Aišku ir metimus pataikėme tikrai neblogai “

„Sporto manija“ iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone, o „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ ekipa patyrė pirmąją pralaimėjimą.

DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas: Modestas Latkauskas – 26 tšk., Tautvydas Žioba – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Karolis Meiliūnas – 13 tšk. (8 rezult. perd.)

Sporto manija: Rokas Pocius – 20 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Arnoldas Januška – 18 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Dovydas Šemeklis – 18 tšk., Justinas Pranevičius – 15 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Puolimu paremtoje dvikovoje pergalę pasiekė „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 00:03 val.)„Bangos“ pergalei prieš „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostą“ prireikė dviejų pratęsimų (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Sporto fėja & Detagama“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ pranašumą (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:32 val.)Finaliniame trileryje triumfavo „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ (2016 gegužės 08 d., sekmadienis, 00:48 val.)Emocingose rungtynėse „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ išvargo pergalę (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 22:41 val.)TIk ketvirtajame kėlinyje „Sporto manija“ įrodė pranašumą prieš „Kauno SRC“ ekipą (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 23:21 val.)Šalčiui atsparesnis buvęs „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ įveikė „Kauno SRC“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 21:55 val.)Emocingose rungtynėse „Sporto manija“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Sporto fėją & Detagamą“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 22:52 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ pergalė prieš „Basement“ (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 22:44 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ tritaškiais užmėtė „Kauno SRC“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:46 val.)