Sporto fėja & Detagama vs Banga (65:82)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 16 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Antroje rungtynių pusėje prigesusi „Sporto Fėja & Detagama“ nespėjo koja kojon su „Banga“

2015 gruodžio 16 d., Trečiadienis, 21:53 val., peržiūros: 1183

Gruodžio 16-ąją dieną, trečiadienį, Kauno Technikos Kolegijoje įvyko „B“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių mūšis tarp namuose žaidusio „Sporto Fėjos & Detagamos“ šešetuko ir svečių vaidmenyje buvusios „Bangos“.

Rungtynių pradžioje į priekį veržėsi A.Lubio ir A.Karbausko vedama „Banga“ ir, sužaidus porą minučių, rezultatas tapo 2:6. Visgi, tuomet D.Gvildžio kariauna išsijudino, surengė spurtą 7:0 ir perėmė pirmaujančiųjų estafetę (9:6). Likus žaisti beveik 2 minutes, L.Krivicko dvitaškis sugrąžino persvarą svečiams (11:12), tačiau ketvirčio tiesiojoje „Sporto Fėja & Detagama“ įjungė aukštą pavarą ir žaibiškai šovė į priekį. 5 taškus paeiliui surinko V.Tatarūnas (16:12), o jam įkandin tritaškį pridėjo A.Rimas ir „Bangos“ deficitas išaugo iki 7 taškų (19:12) ir šis atstumas išliko ir pasibaigus kėliniui – 21:14.

Antrojo kėlinio starte „Banga“ po truputį įsisiūbavo ir vis dažniau rasdavo būdų pralaužti oponentų gynybą. Tai leido Š.Liesio auklėtiniams po truputį tirpdyti atsilikimą, kol L.Krivicko bei P.Liesio taiklūs metimai paliko „Sporto Fėjai & Detagamai“ minimalų pranašumą (25:24). Vis dėlto, tuomet prabilo aikštelės šeimininkų snaiperiai, kurie smeigė du tritaškius paeiliui ir vėl padidino atstumą iki 7 taškų (31:24). Antroje kėlinio pusėje komandos toliau keitėsi sėkmingomis atkarpėlėmis ir rezultato skirtumas tai sumažėdavo, tai vėl pasiekdavo 7 taškų ribą. Visgi, paskutinis žodis pirmoje dvikovos pusėje priklausė „Bangai“ ir 5 šios komandos taškai be atsako įpusėjus mačui paliko „Sporto Fėjai & Detagamai“ 2 taškų bagažą – 36:34.

Po didžiosios pertraukos E.Jurgaitis keliais taškais pastūmėjo aikštės šeimininkus į priekį (39:34), tačiau netrukus iniciatyva atsidūrė priešingoje barikadų pusėje. A.Lubio išpuoliai atstatė pusiausvyrą (39:39), o po minutės „Bangą“ į priekį išvedė A.Karbauskas (39:41). Nors kurį laiką „Sporto Fėja & Detagama“ neatsiliko ir alsavo priešininkams į nugarą, tačiau antroje kėlinio pusėje „Banga“ ėmė diktuoti savo scenarijų. Buksuojanti „Sporto Fėja & Detagama“ sunkiai krapštė taškus, o ir gynyboje namuose žaidusi ekipa turėjo rimtų problemų. Žaidimo skonį pajautę svečiai spurtavo 2:11 ir įgijo didžiausią iki šiol turėtą pranašumą (45:54). Kėlinio finiše K.Jankaitis dar suspėjo nubraukti porą taškų ir prieš lemiamą susitikimo dalį komandas skyrė 7 taškai – 47:54.

Visus „Sporto Fėjos & Detagamos“ planus ir lūkesčius „Banga“ ėmė žlugdyti jau pirmosiomis ketvirtojo kėlinio minutėmis. Š.Liesio armija neutralizavo varžovų puolimą 3 minutėms, o pati surinko 7 taškus ir pateikė svarią paraišką pergalei (47:61). A.Rimo tritaškis prikėlė merdejantį aikštelės šeimininkų puolimą (50:61), bet po jo stojo dar poros minučių tuščia atkarpa ir „Banga“ nutolo 15 taškų skirtumu (50:65). Dvikovos pabaigoje „Sporto Fėjos & Detagamos“ strategas karštomis emocijomis mėgino pažadinti savo kariauną lemiamam šturmui, tačiau „Bangos“ krepšininkai vadžių neatleido, išlaikė saugų atstumą iki finalinio švilpuko ir šventė įtikinamą pergalę rezultatu 65:82.

Šarūnas Liesis („Banga“):

Pirmoji pusė buvo kur kas nervingesnė už antrąją ir su varžovai žengėte koja kojon. Po pertraukos viskas pasikeitė Jūsų komandos naudai. Kodėl?

„Negaliu atsakyti „kodėl?“. Iš tikrųjų sužaidėme labai prastas rungtynes. Man labai nepatiko. Šiandien žaidėme Panemunės pliažo krepšinį, Tokį krepšinį reikia žaisti tik Panemunės pliaže. Durnių voliojome, tai taip ir gavosi. Mūsų galvelės ne taip dirbo. Mes įsivaizduojame, kad esame labai geri, O norint įsivaizduoti, kad esi geras, pradžioje reikia tai įrodyti aikštelėje.“

Darius Gvildys („Sporto Fėja & Detagama“):

Sakyčiau, kad pirmoji rungtynių pusė buvo pakankamai nebloga. Kur dingo ta ugnelė antrojoje?

„Nežinau. Aš tai tos ugnelės nepraradau iki pat galo, bet galbūt nepasidalinau su kitais.Galbūt nemokėjau įkvėpti komandos. Tiesiog, kaip ir pasakėte, nebuvo tos ugnelės. Šiandien laimėjo stipresnė ir pergalės vertesnė komanda, kuri atėjo, norėjo ir pasiėmė, Antroje rungtynių pusėje tai tikrąja to žodžia prasme atėjo ir pasiėmė.“

„Bangą“ į pergalę vedė L.Krivickas (21 tšk., 6 rez. p., 6 per. k., 30 naud. b.), A.Karbauskas (21 tšk., 15 atk. k.), A.Lubys (18 tšk.), R.Issak (10 tšk., 3 bl.), V.Vaikšnis (5 tšk.), J.Lekšas (4 tšk.) ir P.Liesis (3 tšk., 7 atk. k.).

„Sporto Fėjos & Detagamos“ gretose pasižymėjo E.Jurgaitis (19 tšk., 10 atk. k., 31 naud. b.), A.Rimas (18 tšk., 8 atk. k., 3 bl.), V.Tatarūnas (14 tšk., 7 atk. k.), D.Gudeliauskas (8 tšk.), K.Jankaitis (4 tšk.) ir L.Sutkus (2 tšk., 7 išpr. pr.).

„B“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybėse „Banga“ iškovojo penktąją pergalę ir žengia su vieninteliu pralaimėjimu (5-1). „Sporto Fėjos & Detagamos“ sąskaitoje trys laimėjimai ir tiek pat nesėkmių (3-3).

Rungtynių pabaigoje „Sporto fėja & Detagama“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Sporto fėja & Detagama“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:38 val.)Net 22-iejų taškų deficitą panaikinusi BC „Sporto fėja & Detagama“ vis tik turėjo pripažinti „Kauno SRC“ pergalę (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 23:36 val.)Kauno SRC rungtynių pabaigoje nepavyko nugalėti Sporto fėja & Detagama (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 02:35 val.)„Sporto fėja & Detagama“ rungtynių ketvirtajame kėlinuke palaužė „Basement“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:18 val.)Ketvirtame kėlinuke atsigavę „Sporto fėjos & Detagamos“ krepšininkai visgi pripažino „Bangos“ pranašumą (2016 sausio 28 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)„Sporto fėja & Detagama“ pirmą pergalę įsirašė sutriuškindami BK „Centre“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:44 val.)Kuriozišku įvykiu paženklintame mače „Sporto Fėja & Detagama“ parklupdė „Sporto Manijos“ jaunimą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:56 val.)Visas rungtynes pirmavę „Basement“įveikė „Sporto fėją & Detagamą“ (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 22:22 val.)„Sporto Manija“ nutraukė BC „Sporto Fėjos & Detagamos“ agoniją ir žengė į pusfinalį (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 21:44 val.)